یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

رهبر انقلاب از چه طریق و چگونه در جریان مسائل کشور قرار می‌گیرند؟

سخن هفته شماره صدودوازده نشریه خط حزب‌الله گزاره‌ اول: تحلیل درست مبتنی بر اشراف کامل است هنوز ساعاتی از صحبت‌های رهبر انقلاب در جمع نیروی دریایی(مهرماه ۹۴) نگذشته بود که رفتار سعودی‌ها در ماجرای کشتار مظلومانه‌ی منا تغییر کرد. زیرا آن‌ها می‌دانستند تهدید به برخورد «سخت و خشن» که از سوی رهبر ایران صورت گرفته، […]

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

کد خبر:2154 | بازدید: 209
تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

آداب دعا

: همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.  دعا : دعاهایش جامع بود همه اطراف وجوانب حاجت را در دعا ذکر می کرد ومعتقد […]

: همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.

 دعا :آداب دعا

دعاهایش جامع بود همه اطراف وجوانب حاجت را در دعا ذکر می کرد ومعتقد بود هر طور دعا کنید همانطور مستجاب می شود  برای هر حاجتی که دعامی کرد آن  را بسیار تکرار می نمود .  

به ما هم توصیه می کرد دعا کنید ودعا را بسیار تکرار کنید زیرا تکرار دعا نشانه استجابت دعاست .

ومی گفت : خداوند متعال دوست دارد صدای بنده مومن خود را بشنود  واگر خداوند بنده ای را دوست داشته با شد حاجتش را دیر برمی آورد تا بنده زیاد دعا کند زیرا صدای او را دوست دارد واگر بنده ای را دوست نداشته باشد به ملا يکه می فر ماید حاجتش را زود به او بدهید  چون دوست ندارم صدای او را بشنوم.وقتی کس ی زیاد دعا می کند  ملایکه می گویند : این صدا آشناست .

ایشان همچنین بر اساس روایات  می فرمود : همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.
این اواخر که نیروی جسمیش کم شده بود ، شب جمعه ها را نمی توانست تا صبح یکسره بیدار بماند  ،  خرسند نبود ومی گفت : نمی دانم چرا خوابم می گیرد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین