یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:2154 | بازدید: 234
تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

آداب دعا

: همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.  دعا : دعاهایش جامع بود همه اطراف وجوانب حاجت را در دعا ذکر می کرد ومعتقد […]

: همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.

 دعا :آداب دعا

دعاهایش جامع بود همه اطراف وجوانب حاجت را در دعا ذکر می کرد ومعتقد بود هر طور دعا کنید همانطور مستجاب می شود  برای هر حاجتی که دعامی کرد آن  را بسیار تکرار می نمود .  

به ما هم توصیه می کرد دعا کنید ودعا را بسیار تکرار کنید زیرا تکرار دعا نشانه استجابت دعاست .

ومی گفت : خداوند متعال دوست دارد صدای بنده مومن خود را بشنود  واگر خداوند بنده ای را دوست داشته با شد حاجتش را دیر برمی آورد تا بنده زیاد دعا کند زیرا صدای او را دوست دارد واگر بنده ای را دوست نداشته باشد به ملا يکه می فر ماید حاجتش را زود به او بدهید  چون دوست ندارم صدای او را بشنوم.وقتی کس ی زیاد دعا می کند  ملایکه می گویند : این صدا آشناست .

ایشان همچنین بر اساس روایات  می فرمود : همیشه قبل و بعد از دعایتان صلوات بفرستید ؛ زیرا صلوات دعایی است که حتما مستجاب می شود و خداوند کریمتر از آن است که دو دعا را برآورده کند اما دعای بین آن دو را رد نماید.
این اواخر که نیروی جسمیش کم شده بود ، شب جمعه ها را نمی توانست تا صبح یکسره بیدار بماند  ،  خرسند نبود ومی گفت : نمی دانم چرا خوابم می گیرد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین