یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:2907 | بازدید: 54
تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

آمریکا از اذعان به ترور شهید عماد مغنیه چه اهدافی دارد؟

بالاخره بعد از آن همه سال نقشه ی شیطان های جامعه ی جهانی به ثمر نشست و سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) با همکاری یک گروه ویژه از رژیم صهیونیستی، عملیات ترور مغنیه در محله کفرسوسه در دمشق را انجام دادند و او را به شهادت رساندند. به نام خداوند جان و خرد اهداف امریکا […]

بالاخره بعد از آن همه سال نقشه ی شیطان های جامعه ی جهانی به ثمر نشست و سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) با همکاری یک گروه ویژه از رژیم صهیونیستی، عملیات ترور مغنیه در محله کفرسوسه در دمشق را انجام دادند و او را به شهادت رساندند.

به نام خداوند جان و خرد

اهداف امریکا از اذعان به ترور شهید عماد مغنیه/حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی:

به گزارشکانون سبحان“؛ بیش از بیست و پنج سال بود امریکا و اسرائیل به خون عماد مغنیه تشنه بودند و هیچ چیزی به اندازه ی ترور و شهادت آن بزرگ مرد، سیا و موسادیان را خوشحال نمی کرد از اینرو آنها بارها جلسه گذاشتند و توطئه چیدند و نقشه کشیدند تا حاج رضوان را از سیدحسن نصرالله جدا کنند.

 بالاخره بعد از آن همه سال نقشه ی شیطان های جامعه ی جهانی به ثمر نشست و سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا) با همکاری یک گروه ویژه از رژیم صهیونیستی، عملیات ترور مغنیه در محله کفرسوسه در دمشق را انجام دادند و او را به شهادت رساندند.با شهادت او همه ی ذرات وجودمان عزادار حاج رضوان و غمینی دل سید حسن نصرالله ها شد .

اکنون که به هفتمین سالگرد شهادت حاج عماد حزب الله نزدیک می شویم و سه هفته از شهادت جهاد مغنیه او می گذرد، روزنامه واشنگتن پست به طور ناگهانی با انتشار گزارشی ترور شهید عماد مغنیه را از آن سازمان اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.     

به نوشته الاخبار، به نظر می‌رسد، پس از اینکه حزب‌الله اعلام کرد که از این به بعد مسئولیت هرگونه تروری علیه نیروهای این حزب را متوجه اسرائیل خواهد کرد، آمریکا با بر عهده گرفتن مسئولیت ترور عماد مغنیه، خواست تا فشارها علیه اسرائیل را بکاهد.

روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» طی گزارشی تحت عنوان «پیام مخفی آمریکا و اسراییل در عملیات ترور عماد مغنیه» ‌نوشت:: انتشار عملیات مشترک سیا و موساد نه تنها پیامی به مردم اسرائیل و نتانیاهو بود بلکه انتشار این گزارش چالشی برای حزب‌الله و پیامی برای ایران است و به آن‌ها می‌گوید نبرد شما نه تنها با اسرائیل بلکه با آمریکا نیز می‌باشد.

این نکات در حالی مطرح شده است که از منظر رهبر فرزانه ایران اسلامی اسرایل سگ نگهبان امریکا در خاورمیانه است .بر این اساس امریکایی ها چه به تروریست بودنشان در قضیه شهادت حاج عماد اعتراف کنند و چه اعتراف نکنند همگان آنان را ام الفساد قرن  و شریک جنایات اسرائیل می دانند.علاوه بر این شهید عماد بیش از ۲۶ سال، سازمان‌های اطلاعاتی سیا و موساد را به دنبال خود کشاند. پلیس «اف.بی‌.آی» آمریکا برای زنده یا مرده عماد،جایزه ۲۵ میلیون دلاری  معین کرده بود با این حال نقش امریکا در شهادت او محرز بود.

به نظر می رسد با توجه به عملیات موفقیت آمیز حزب الله در مزارع شعبا و ترس و وحشتی که سراسر فلسطین اشغالی را فرا گرفت ، پوشالی بودن قدرت رژیم صهیونیستی آشکارتر شد و امریکای­ ها برای تقویت آن رژیم اعتراف به دخالت مستقیم در شهادت حاج عماد کرده اند.

آری شخصی مادری ناپاک داشت وارد منزل شد دو نفر ناباب و نامحرم را دید که از اتاق مادرش بیرون رفتند.از کنار آن دو نفر گذشت و چون به مادرش رسید بدون هیچ گونه درنگی مادرش را کشت.گفتند این چه کاری بود کردی چرا آن دو نفر را نکشتی ؟! گفت مادرم ام الفساد بود و افراد بدجنس و از جنس آن دو نفر زیاد هستند ، چند نفر را بکشم؟ اکنون هم  ام الفساد امریکاست و موجودیت اسرائیل جدای از اربابش قابل تصور نیست .

همه ی مسلمانان پیدایش داعشی ها و اسرائیلی ها را از ثمرات شوم نقشه های کثیف آن ام الفساد می دانند از اینرو همه ­ی فریادها نیز باید به سمت امریکاهدف گذاری شود.به یقین اگر امریکا نباشد اسرائیل سگ نگهبان امریکا نیز جان خواهد داد.

مقام معظم رهبری ، در مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری امام علی علیه السّلام در بخشی از بیانات خود ، رژیم صهیونیستی را سگ نگهبان آمریکا خطاب کردند.

معظم‌له فرمودند:«هم آمریکا بداند ، هم دست‌نشاندگانش بدانند ، هم سگ نگهبانش رژیم صهیونیستى در این منطقه بداند؛ پاسخ ملت ایران به هرگونه تعرضى ، هرگونه تجاوزى ، بلکه هر گونه تهدیدى ، پاسخى خواهد بود که از درون ، آنها را از هم خواهد پاشید و متلاشى خواهد کرد.»

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین