چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:2716 | بازدید: 330
تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲:۳۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

ارزیابی عملکرد کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان

تیم ارزیابی عملکرد ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور وارد استان لرستان شد. به گزارش“کانون سبحان“؛، سعید سعادتی، سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور امروز(۱۷دی) در گفت و گو با شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: به صورت همزمان پنج تیم ارزیابی از ستادعالی کانون های […]

تیم ارزیابی عملکرد ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور وارد استان لرستان شد.

به گزارشکانون سبحان“؛، سعید سعادتی، سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور امروز(۱۷دی) در گفت و گو با شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: به صورت همزمان پنج تیم ارزیابی از ستادعالی کانون های مساجد کشور، فعالیت دبیرخانه های استانی مساجد و کانون های فرهنگی و هنری مساجد را ارزیابی می کنند.

 

وی، افزود: در این سفر های نظارتی، برنامه های راهبردی و عملکردی مورد ارزیابی قرار می گیرد و توانمندی ها، ظرفیت ها، خلاقیت ها و آسیب های استانی در حوزه مساجد بررسی می شود.

 

سعادتی، تصریح کرد: هدف از سفر های نظارتی بررسی وضعیت موجود و تلاش برای ارتقای آن در راستای رسیدن به وضعیت مطلوب می باشد.

 

وی، با بیان اینکه ستاد عالی کانون های مساجد طرح ارزیابی در طول سال در دو مرحله انجام می دهد، بیان کرد: در شش ماه اول سال تیم های ارزیابی اداری و مالی در استان ها حضور می یابند.

 

سعادتی، بیان کرد: در شش ماهه دوم سال نیز بازرسین و همکاران معاونت های تخصصی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در استان ها جهت بررسی وضعیت موجود حضور پیدا می کنند.

 

http://media.shabestan.ir/Original/1393/10/17/IMG12144821.JPG

 

گفتنی است، تیم ارزیابی در سفر سه روزه خود به استان لرستان پس از بررسی وضعیت کانون های مساجد استان و دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد، جهت بررسی وضعیت کانون های مساجد به دیگر شهرستان های استان سفر خواهند کرد.

 

شایان ذکر است، تیم ارزیابی ستاد عالی، در بدو ورود به استان لرستان با حضور در شهرستان بروجرد عملکرد کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه ویژه بروجرد را مورد ارزیابی قرار داده اند.

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین