سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

اعزام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به اندیشه های آسمانی

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان امروز(۱۱ شهریور) درجمعی از خبرنگاران، گفت: دهمین دوره اندیشه های آسمانی با مخاطب ویژه ترکیبی، از بین فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.   وی با بیان اینکه امسال دهمین دوره طرح اندیشه های آسمانی […]

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

کد خبر:12848 | بازدید: 217
تاریخ انتشار:۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۵:۰۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
در حاشیه صد وپنجاه‌ وچهارمین جلسه شورای شهر تهران؛

اسماعیل دوستی خطاب به اصول گراها:شما دلواپسید،ما ریلکس هستیم./تقی پور:شما همه چیز رو به بازی گرفته اید.

به گزارش “کانون سبحان”؛ مشاجره لفظی چند تن از اعضای شورای شهر بر سر انتخابات شورایاری‌ها برای دقایقی در صحن علنی، بررسی لوایح را متوقف کرد و سروری خطاب به برخی از اعضای اصلاح طلب شورا گفت: چرا توهم سیاسی دارید ایجاد هیئت امنا اقدام کارشناسی است و حکیمی پور هم در این جلسه حضور […]

2015-05-14_125625به گزارش “کانون سبحان”؛ مشاجره لفظی چند تن از اعضای شورای شهر بر سر انتخابات شورایاری‌ها برای دقایقی در صحن علنی، بررسی لوایح را متوقف کرد و سروری خطاب به برخی از اعضای اصلاح طلب شورا گفت: چرا توهم سیاسی دارید ایجاد هیئت امنا اقدام کارشناسی است و حکیمی پور هم در این جلسه حضور داشته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ در حاشیه صد وپنجاه‌ وچهارمین جلسه شورای شهر تهران بین تعدادی از اعضای شورای شهر برسر عملکرد شورا در انتخابات شورایاری درگیری لفظی ایجاد شد.

در ادامه پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت شورای شهرنیز با حمایت از عملکرد ستاد اجرایی در انتخابات شورایاری‌ها از ابهامات ایجاد شده در سخنان سالاری انتقاد کرد.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر با بیان اینکه هیأت امنایی برای شورایاری‌ها تشکیل داده‌ایم، گفت: این کار با هدف افزایش اختیارات شورایاری‌ها انجام شده است.

وی در ادامه افزود: انتخابات شورایاری‌ها در سطح ملی و به خوبی برگزار شد.

سروری با اشاره به اینکه این هیأت امنا باعث افزایش اختیارات شورا و همچنین تسریع در عملکرد شورایاری‌ها می‌شود، گفت: شورایاری‌ها به تنهایی قدرت کمی دارند و نمی‌توانند بسیاری از مشکلات را برطرف کنند. با ایجاد این اقدام اختیارات ‌آنها را افزایش داده‌ایم.

وی خطاب به برخی از اعضای شورای شهر گفت: چرا همه کارها را سیاسی می‌کنید موضوع هیأت امنای شورایاری‌ها کارشناسی بوده و آقای حکیمی‌پور در جلسه حضور داشتند.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تأکید کرد: در فتنه ۸۸ هم شما فرصت‌ها را به تهدید تبدیل کردید و با این کار هم فرصت را از محلات می‌گیرید و به تهدید تبدیل می‌کنید چرا همیشه به دنبال توهم سیاسی و کارهای سیاسی هستید.

در این میان تقی‌پور سخنگوی شورای شهر نیز با انتقاد از بدون اجازه سخن گفتن برخی اعضای شورای شهر در حالی که از صندلی خود بلند شده بود، گفت که نباید افراد بدون اجازه صحبت کنند و به بهانه ارائه تذکر سخنان دیگری  مطرح کنند.

اسماعیل دوستی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران در ادامه جلسه خطاب به اعضای اصولگرای شورای شهر تهران گفت: شما دلواپسید و ما اصلا دلواپس نیستیم و ما به این حکومت و نظام امیدواریم!

وی با اشاره به اینکه هیأت امنای شورایاران از نظر روانی و اجتماعی خطرناکند،‌خطاب به اعضای شورای شهر گفت: بگذارید این کار را شهرداری انجام بدهد.

وی خطاب به اعضای اصولگرای شورای شهر گفت: ما ریلکس هستیم و هیچ مشکل و اضطرابی نداریم.

به گزارش  کانون سبحان، پس از اظهارات اسماعیل دوستی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران، رضا تقی‌پور خطاب به وی گفت: ایشان همه چیز را به بازی گرفته‌اند.

به گزارش کانون سبحان، در ادامه جلسه مهدی چمران ریاست شورای شهر تهران که تلاش داشت جو شورا را آرام کند، گفت: فعالیت شورایاران با هیأت امنای محلات متفاوت است و بگذارید این موضوع را در یک جلسه فوق‌‌العاده و با حضور اعضای شورای شهر بررسی کنیم.

پس از اظهارات مهدی چمران که در جهت آرام کردن فضای شورا بود، سالاری رئیس کمیسیون شهرداری و معماری درگیری لفظی را با پرویز سروری داشت.

به گزارش کانون سبحان، جلسه شورای شهر تهران در حالی به تنش کشیده شده بود که محسن سرخو در حال ترک کردن جلسه بود که با اصرار احمد دنیامالی به جلسه برگشت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین