دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷

سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است زیرا آمریکا هرزمانی کم بیاورد دست به توطئه می‌زند.

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

کد خبر:1361 | بازدید: 300
تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۱۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

اطلاعیه تشکر نامه ای در مورد پی گیری روند اجرایی سد معشوره کوهدشت

اطلاعیه تشکر نامه ای در مورد پی گیری روند اجرایی سد معشوره کوهدشت به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  پس از پایان یافتن فریضه نمازجمعه ۳۰ خرداد ۹۳ کوهدشت اطلاعیه ای با محتوای تشکر از مسئولینی که در روند اجرایی شدن سد معشوره توسط ستاد مردمی دفاع از پروژه ی سد بین مردم در خیابان حضرت […]

اطلاعیه تشکر نامه ای در مورد پی گیری روند اجرایی سد معشوره کوهدشت

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  پس از پایان یافتن فریضه نمازجمعه ۳۰ خرداد ۹۳ کوهدشت اطلاعیه ای با محتوای تشکر از مسئولینی که در روند اجرایی شدن سد معشوره توسط ستاد مردمی دفاع از پروژه ی سد بین مردم در خیابان حضرت صاحب الزمان (عج) کوهدشت پخش شد .شما متن آن را در ادامه مطلب مشاهده بفرمائید[…]<!–[if gte mso 9]>

اطلاعیه تشکر نامه ای در مورد پی گیری روند اجرایی سد معشوره کوهدشت


به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  پس از پایان یافتن فریضه نمازجمعه امروز ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ کوهدشت اطلاعیه ای با محتوای تشکر از مسئولینی که در روند اجرایی شدن سد معشوره توسط ستاد مردمی دفاع از پروژه ی سد بین مردم در خیابان حضرت صاحب الزمان (عج) کوهدشت پخش شد و متن آن را در ادامه مطلب مشاهده بفرمائید[…]


 

 


بسمه تعالی

همشهریان عزیز! اراده شما به بار نشست

 «خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد، مگر آنكه خودشان تغییر دهند.» سوره رعد آیه ۱۱

” عملیات اجرایی سدِ زندگی بخشِ معشوره دگر بار از سرگرفته می شود “

آری این خجسته پیامی  بود که گوشِ مردم مظلوم کوهدشت بخود شنید و کام ها را  چنان شیرین کرد که بسیاری تلخی های دگر از یاد برفت ! سپاسِ بیکران پاک آفریدگار را که شِکوِه ی دردمندانه ی مردم این دیار محروم را شنید و بر سينه های بريان و چشم های گريانِ محرومان و رنجورانِ این کهن دیار رحمت آورد و بيش از اين مپسندید خلقی را پريشان و خروشان ! سپاسگزاریم.    حضور پررنگ و حاکی از مدنیّتِ شما مردم همیشه سرافراز کوهدشت را صمیمانه ارج می نهیم. همت بلند فعالین اجتماعی و دلسوزانِ جناح های مختلف سیاسی شهرستان که نخستین بار در حافظه ی تاریخِ این دیار، سینه ها فارغ از کینه ها، دست در دست هم به مهر ، در مطالبه ی خواست و اراده ی مردم، رفتند و رفتند و خوش رسیدند ! دستاوردی داشتند که کوهدشت را همانا دمیدن آفتاب از پسِ قله های کسالت بود.از استاندار پرتلاش و کاردان لرستان تشکر می کنیم که تلاشهای شبانه روزی ایشان سهمی عمده در حصول نتیجه داشت. تقدیر از امام جمعه کوهدشت که بارها در خطبه های نمازجمعه مسئله را متذکر شدند و با ارسال نامه ها و تماسهای تلفنی و حضور در وزارت نیرو مسئله را پیگیری نمودند.  از آقای ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و ریاست کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی که تلاشهای فراوانی در ماههای اخیر داشتند و هماهنگی های جلسات و پیگیری های مصرانه ایشان نقشی مهم در حل مسئله داشت. از جناب حمزه پور فرماندار کوهدشت که دلسوزانه تلاش خود را مبذول نمودند و از همکاران و مشاوران استاندار در استانداری و آب‌منطقه ای لرستان که زحمات زیادی کشیدند باید جداً قدردانی نمود.


چه اینکه پروژه معشوره بزرگترین و موثرترین پروژه عمرانی کوهدشت است که نه تنها کشاورزی بلکه حیات این دیار کهن بدان وابسته است و تحولی عظیم در توسعه، عمران و آبادانی و اشتغال شهرستان را به دنبال خواهد داشت.


خوب است در همینجا یادی کنیم از همت بنیانگزار اجرایی شدن سد معشوره، شیخ علی شاهرخی قبادی، و یادی کنیم از نطقهای مجلس و مکاتبات و پیگیریهای جدی آقای علی امامی راد در این خصوص، و یادی کنیم از زحمات قریب هزار نفر از مردم کوهدشت که با حضور در سخنرانی دکتر احمدی نژاد در خرم آباد مطالبه مردم کوهدشت را به گوش وی رساندند و قول اجرایی شدن آن را از ایشان گرفتند. و از همت ماههای اخیر تمامی اقشار مردم کوهدشت، از کشاورزان و کسبه و بازاریان وکارمندان و روحانیون و استادان و دانشجویان و دانش آموزان،که مردانه و مسئولانه مطالبه خود را اظهار نمودند. و تشکر از سیاسیون کوهدشت‌نشین و همشهریان پایتخت‌نشین که رایزنی های فراوان نمودند و از رسانه ها و مطبوعات و تمامی ارگانهایی که هم زحمت کشیدند و هم به زحمت افتادند! که ذکر نام همه میسر و ممکن نیست.

ستاد مردمی دفاع از پروژه سد معشوره مانند قبل و با دقت روند اجرایی پروژه معشوره را رصد می نماید، امیدواریم همانگونه که ریاست محترم جمهور تاکید کرده اند این پروژه با قدرت و سرعت تا رسیدن آب به دشتهای تشنه کوهدشت ادامه یابد ، پروژه ای که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم محروم کوهدشت است.    و ختم کلام، دعا به جان رهبر عزیزمان و آرزوی توفیق برای دولت تدبیر و امید.


والعاقبه للمتقین- محمدعلی ضرونی   .

 سخنگوی ستاد مردمی دفاع از پروژه ی سد معشوره- ۲۹ خردادماه ۱۳۹۳

 

 

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین