یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

رهبر انقلاب از چه طریق و چگونه در جریان مسائل کشور قرار می‌گیرند؟

سخن هفته شماره صدودوازده نشریه خط حزب‌الله گزاره‌ اول: تحلیل درست مبتنی بر اشراف کامل است هنوز ساعاتی از صحبت‌های رهبر انقلاب در جمع نیروی دریایی(مهرماه ۹۴) نگذشته بود که رفتار سعودی‌ها در ماجرای کشتار مظلومانه‌ی منا تغییر کرد. زیرا آن‌ها می‌دانستند تهدید به برخورد «سخت و خشن» که از سوی رهبر ایران صورت گرفته، […]

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

کد خبر:7019 | بازدید: 208
تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۲۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

امام جمعه تهران:دنیای غرب ماهیت انرژی هسته‌ای ایران را پذیرفت.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: دنیای غرب ماهیت انرژی هسته‌ای ایران را پذیرفت و حال آنکه از همان ابنتدا چنین حقی را قبول نداشت.

دنیای غرب ماهیت انرژی هسته‌ای ایران را پذیرفت/ چگونگی لغو تحریم‌ها در آینده مشخص خواهد شد/ ایران در مذاکرات نشان داد اهل منطق استبه گزارش “کانون سبحان”؛ آیت‌الله «محمد امامی کاشانی» خطیب نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته تهران بود.
وی در خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به مذاکرات هسته‌ای اظهارداشت: ماهیت بیانیه ارائه شده در نشست لوزان روشن است و جزئیات بعد از این مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دنیای غرب ماهیت انرژی هسته‌ای ایران را پذیرفت

وی ادامه داد: دنیای غرب ماهیت انرژی هسته‌ای ایران را پذیرفت و حال آنکه از همان ابتدا چنین حقی را قبول نداشت و زیر آن زده بودند.

خطیب نماز جمعه تهران با برشمردن دلایل موفقیت ایران در مذاکرات هسته‌ای گفت: اولین عامل ارتقای سطح علمی کشور بود چرا که ایران و نظام جمهوری اسلامی از لحاظ رشد علمی در وضعیت بسیار خوبی در دنیا به سر می‌برد.

آیت‌الله امامی‌کاشانی در ادامه اظهاراتش افزود: عامل دوم ملت ایران است ملت ایران به دین و معنویات پای‌بند و در عین حال متحد، منسجم و یک صدا است و با این اخلاق سیاسی و اجتماعی توانایی به پیش بردن امور را دارد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با برشمردن سومین عامل موفقیت ایران در مذاکرات هسته‌ای تاکید کرد: عامل سوم تیم مذاکره کننده است؛ انصافا تیم مذاکره کننده در طول مذاکرات متین، با حکمت و با متانت رفتار کرد و در همین باره مقام معظم رهبری بحث “نرمش قهرمانانه” را مطرح فرمودند، تیم مذاکره کننده ایران تلاش‌های شبانه روزی و خستگی ناپذیری را در این مدت داشتند و باید به همه آقایان به خصوص شخص رئیس‌جمهور و هم چنین آقای ظریف وزیر امور خارجه هم تبریک و هم خسته نباشید گفت.

ایران در مذاکرات نشان داد اهل منطق است

وی پیرامون انگیزه جمهوری اسلامی از آمدن به پای میز مذاکرات هسته‌ای با گروه ۱+۵ و خطاب به غربی‌ها گفت: جمهوری اسلامی اگر به پای میز مذاکره آمده نه برای تحریم شما بلکه می‌خواسته نشان دهد که اهل منطق بوده و کار شما ظالمانه است البته تحریم‌ها موثر بوده است.

آیت‌الله امامی‌کاشانی در خصوص نوع رویکرد غربی‌ها در قبال پیمانی که با جمهوری اسلامی در طول مذاکرات هسته‌ای بسته‌اند و خطاب به آن‌ها ابزار داشت: اگر به عهد خود وفا کردید، ایران هم به عهد خود وفادار خواهد ماند اما شما نباید به سمت بحث‌های دیگر مثل حمایت جمهوری اسلامی از تروریسم بروید، باید از این سخنان لغو و بی‌ربط و بی‌اساس دست بردارید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در ادامه تاکید کرد: اگر عهد خود را شکستید دیگر نباید خطاب به ما بگویید که چرا شما عهدتان را شکستید و حال آنکه ایران هرگز عهد خود را نمی‌شکند و بر روی مکارم اخلاقی پایدار است؛ شکستن‌ها و به هم ریختن پیمان‌ها در میان شماست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین