یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

کد خبر:2685 | بازدید: 227
تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۵:۱۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

امام جمعه رومشگان: مسئولین در وزن نان، که باعث نارضایتی شده دقت بیش تری کنند/مردم با اهدای زمین برای احداث کارخانجات و سالن های ورزشی موجب رشد شهرستان شوند.

حجت السلام جمیاری ضمن بحث در مورد شهرستان اشاره ای داشتند به گرانی نان که باعث آن را تحریم و پایین آمدن قیمت نفت که مسبب آن نیز عربستان وهابی است دانستند و از مسئولین شهرستانی خواستند که دقت بیشتری را در خصوص وزن کم نان را که باعث نارضایتی شده اعمال کنند. به گزارش […]

حجت السلام جمیاری ضمن بحث در مورد شهرستان اشاره ای داشتند به گرانی نان که باعث آن را تحریم و پایین آمدن قیمت نفت که مسبب آن نیز عربستان وهابی است دانستند و از مسئولین شهرستانی خواستند که دقت بیشتری را در خصوص وزن کم نان را که باعث نارضایتی شده اعمال کنند.

به گزارش کانون سبحان“؛ حجت الاسلام جمیاری امام جمعه رومشگان  طی خطبه دوم  فرمودند : اولیاء خدا چه کسانی هستند آیا من من دوستان خدا هستم جواب را خود خدا می دهد ودر سوره انفال آیه ۳۴ میفرماید وَ ما لَهُمْ أَلاَّ يُعَذِّبَهُمُ اللَّهُ وَ هُمْ يَصُدُّونَ عَنِ الْمَسْجِدِ الْحَرامِ وَ ما کانُوا أَوْلِياءَهُ إِنْ أَوْلِياؤُهُ إِلاَّ الْمُتَّقُونَ وَ لکِنَّ أَکْثَرَهُمْ لا يَعْلَمُونَ و آنها را چیست که خداوند عذابشان نکند در حالی که ( مردم را ) از مسجد الحرام بازمی دارند با آنکه آنها سرپرست آن نیستند ، سرپرست آن کسی جز پرهیزکاران نیست ، و لکن بیشترشان نمی دانند.یعنی افرادی که اهل تقوا هستند که ما نمی دانیم کسانی به هر دری می زنند و دنبال دنیا هستند اینان جز اولیا دنیا هستند وی ادامه دادند:  افرادی که به دنبال اولادند جزء اولیاء اولاد هستند و لذا باید همه چیز ما در تقوا خلاصه شود که این برای ما بهتر است .

امام جمعه رومشگان افزود: بدانیم آنچه انسان را قدرت می دهد تقوا و ایمان است همانطور که ایمان است که ایران اسلامی را چنان مقتدر ساخته که فکر و ذکر همه قدرتهای بزرگ ایران است و خواب راحت را از همه انها ربوده است .

حجت السلام جمیاری در ادامه  ضمن بحث در مورد شهرستان اشاره ای داشتند به گرانی نان که باعث آن را تحریم و پایین آمدن قیمت نفت که مسبب آن نیز عربستان وهابی است دانستند و از مسئولین شهرستانی خواستند که دقت بیشتری را در خصوص وزن کم نان را که باعث نارضایتی شده اعمال کنند.

 

وی اشاره ای داشتند به احداث کارخانه و سالن های ورزشی که مسئولین مرتبط قول های مساعدی را داده اند اما به علت نبود زمین احداث آنها با مشکل روبرو شده و از مردم خواستند که با اهدای زمین باعث رشد این شهرستان شوند.

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین