پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:3079 | بازدید: 93
تاریخ انتشار:۰۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

انتقاد از داعش، دلیل حمله به امام جماعت در کشور بوسنی

 امام جماعت یکی از مساجد بوسنی و هرزگوین با طرح مطالب انتقاد آمیز از اتباع اهل بوسنی در ملحق شدن به گروه تروریستی داعش برای چندمین بار با چاقو مورد حمله فیزیکی قرار گرفت. به گزارش “کانون سبحان“؛، روزنامه دنونی آواز سارایوو روز یکشنبه در گزارشی نوشت که اسلودین بگانوویچ که امام جماعت مسجدی در […]

 امام جماعت یکی از مساجد بوسنی و هرزگوین با طرح مطالب انتقاد آمیز از اتباع اهل بوسنی در ملحق شدن به گروه تروریستی داعش برای چندمین بار با چاقو مورد حمله فیزیکی قرار گرفت.

به گزارش کانون سبحان“؛، روزنامه دنونی آواز سارایوو روز یکشنبه در گزارشی نوشت که اسلودین بگانوویچ که امام جماعت مسجدی در شمال غرب بوسنی و هرزگوین را به عهده دارد به طور آشکارا پیوستن بوسنیایی ها به گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق را به باد انتقاد گرفته بود و برای بار سوم در ۳ ماه گذشته توسط فرد و یا اشخاص ناشناسی مورد حمله قرار گرفت.

 

بنا به گزارش این روزنامه، آخرین حمله به این امام جماعت در روز شنبه ۲۱ فوریه( ۲ اسفند) اتفاق افتاد که وی در حالیکه خود را برای اقامه نماز آماده می کرد با ضربه چاقوی به شانه اش مورد حمله قرار گرفت.

 

به گزارش های رسانه های خبری سارایوو، بگانوویچ در ۳ ماه گذشته چندین مرتبه مورد هدف افراد ناشناسی قرار گرفته که یک مرتبه این اشخاص قصد کشتن وی را داشتند و یک بار دیگر نیز با چاقو به گردنش مجروح شد.

 

بنا به این گزارش، تاکنون پلیس بوسنی و هرزگوین مهاجمین را شناسایی نکرده است.

 

گفته شده که این امام جماعت در سخنانش به جوانان بوسنیایی از سفر به سوریه و عراق برای پیوستن به گروه تروریستی داعش هشدار داده و خطاب به جوانان بوسنیایی گفته بود که جنگ در آنجا هیچ ارتباطی با شما جوانان ندارد.

 

وی همچنین در سخنانش به جوانان بوسنیایی گفته بود که جهاد شما جوانان مقابله با بیکاری و مراقبت از والدین است.

 

سخنان این امام جماعت در بوسنی و هرزگوین مبنی براینکه گروه تروریستی داعش چهره واقعی اسلام نیست موجب خشم طرفداران این گروه تروریستی واقع شده و تلاش های بسیاری برای ساکت کردن وی به طرق مختلف صورت گرفته است.

 

روزنامه های چاپ سارایوو همچنین به نقل از مقامات بوسنی و هرزگوین گزارش دادند که حدود ۱۵۰ بوسنیایی تا کنون به گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه ملحق شده اند.

 

همچنین گفته شده است که در طی ماه ژانویه امسال دادگاهی در بوسنی و هرزگوین یک نفر را که خود را رهبر معنوی افراطیون می دانست،محکوم کرده است.

 ایرنا

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین