یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:12536 | بازدید: 297
تاریخ انتشار:۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۵:۵۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام موسوی خبر داد؛

اوقات فراغت فرصتی مناسب برای جذب حداکثری نوجوانان و جوانان به برنامه های کانون های مساجد است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، جذب جوانان و نوجوانان به کانون های فرهنگی وهنری را از اهداف و رویکردهای ستاد اوقات فراغت کانون های مساجد خواند.

به گزارش “کانون سبحان”؛، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، امروز(۲۳ اردیبهشت) در نخستین جلسه ستاد اوقات فراغت استان در خرم آباد، اظهار کرد: غنی سازی بهینه اوقات فراغت یک شاخص مناسب برای ارتقاء سلامت جسمی و روانی و نیز استحکام ساختار تربیتی جامعه است.

وی افزود: بهره برداری شایسته از اوقات فراغت، جامعه را به سوی سازندگی اخلاقی، شکوفایی استعدادها، خلاقیت و توسعه فکری رهنمون می سازد.

حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: اوقات فراغت فرصتی مناسب برای فرآهم آورن بستری مناسب برای جذب حداکثری نوجوانان و جوانان به برنامه های کانون های فرهنگی وهنری مساجد است.

وی ابراز کرد: کانون های فرهنگی وهنری مساجد محیطی امن، آرام و مطمئن برای تربیت با ایمان و معرفت کودکان، نوجوانان و جوانان است.

حجت الاسلام موسوی، ادامه داد: در این راستا تلاش می شود با برنامه ریزی جامع و دقیق استفاده از تمام ظرفیت ها، تنوع بخشی به فعالیت ها و برنامه ها ونیز اهتمام به اجرای فعالیت های شادی آفرین در پرتو آموزه های دینی برنامه های کانون های مساجد در طول اوقات فراغت را طراحی کرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، ابراز کرد: افزایش معلومات دینی و فرهنگی  از دیگر اهداف ستاد اوقات فراغت دبیر خانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد است.

حجت الاسلام موسوی، تاکید کرد: انسجام و ساماندهی فعالیت ها و برنامه های اوقات فراغت در راستای تحقق مسجد طراز اسلامی، هماهنگ سازی و ایجاد وحدت رویه دربرنامه ها و فعالیت ها، شناسایی ظرفیت ها، قابلیت ها و اولویت های کانون های و ارتقای سطح توانمندی آنها و فراهم آوردن از دیگر اهداف ستاد اوقات فراغت کانون های فرهنگی وهنری مساجد است.

وی با اشاره با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با اوقات فراغت، افزود: این تقارن فرصتی خوب برای تقویت فعالیت های کانون های فرهنگی وهنری مساجد و اجرای  برنامه های منطبق با فضای معنوی شهر الله است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین