سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

دمیدن سرنا از دهان گشاد

محمد کرم ساعد پور نوشت:شما باز در این فضا شیطنتتان گل کرده و با این نامه سرگشاد به دشمن سیگنال می زنید که در ایران یک صدای واحد وجود ندارد! آری آقای خویینی ها! دیگر شیطنت های شما نخ نما شده است.

از عریانی گلشیفته تا آوازه خوانی احمدی نژاد

به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.

کد خبر:67984 | بازدید: 279
تاریخ انتشار:۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۱۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بازی زورخونه

یک بازی امتیازی ریتمیک که از روی ورزش باستانی زورخانه‌ای ساخته شده است. بازیکن می‌بایست در هر مرحله وقتی میل‌ها به وسط صفحه می‌رسند کلیک کند

یک بازی امتیازی ریتمیک که از روی ورزش باستانی زورخانه‌ای ساخته شده است. بازیکن می‌بایست در هر مرحله وقتی میل‌ها به وسط صفحه می‌رسند کلیک کند. در صورتی که چند خطا داشته باشید مرحله را می‌بازید و امتیاز و سکه بدست آمده از آن مرحله نمایش داده می‌شود. با پیشروی در بازی آیتم‌های مهارتی جدیدی باز می‌شوند که قابلیت‌هایی را به بازی شما اضافه می‌کنند مثل آهسته شدن حرکت میل‌ها یا همان ضرب‌ها در صفحه یا ناپدید شدن آن‌ها برای لحظاتی. بازی دارای موسیقی‌های ضرب زورخانه‌ای است که توسط مرشد خوانده می‌شود و جذابیت انجام بازی را دوچندان کرده است. انجام این بازی به تقویت دقت، تمرکز و سرعت عمل کمک می‌کند و برای همه سنین مناسب است.

اطلاعات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.