سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

دمیدن سرنا از دهان گشاد

محمد کرم ساعد پور نوشت:شما باز در این فضا شیطنتتان گل کرده و با این نامه سرگشاد به دشمن سیگنال می زنید که در ایران یک صدای واحد وجود ندارد! آری آقای خویینی ها! دیگر شیطنت های شما نخ نما شده است.

از عریانی گلشیفته تا آوازه خوانی احمدی نژاد

به وضوح مشخص است که احمدی نژاد از شیوه تبلیغات یا بازاریابی معکوس برای جلب توجه بیشتر استفاده می کند. به نظر می رسد که وی به این جمع بندی رسیده است که در هر صورت باید در صدر اخبار حضور داشته باشد.

کد خبر:67987 | بازدید: 285
تاریخ انتشار:۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۱۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بازی مهدیار ۳

مهدیار ۳ یک بازی ماجرایی و معمایی داستان‌محور است. ادامه ماجراجویی‌های مهدیار اینبار با یک داستان ورزشی یعنی رویای قهرمانی همراه است که برای کودکان و نوجوانان مناسب است. در شماره سوم باید به مهدیار کمک کنید که برای رفتن به اردوی ورزشی و شرکت در مسابقات ورزشی از جمله دوچرخه‌سواری آماده شود.

 مهدیار ۳ یک بازی ماجرایی و معمایی داستان‌محور است. ادامه ماجراجویی‌های مهدیار اینبار با یک داستان ورزشی یعنی رویای قهرمانی همراه است که برای کودکان و نوجوانان مناسب است. در شماره سوم باید به مهدیار کمک کنید که برای رفتن به اردوی ورزشی و شرکت در مسابقات ورزشی از جمله دوچرخه‌سواری آماده شود. این شماره خودش به سه قسمت داستانی تقسیم شده و به مرور دو قسمت باقی‌مانده با به‌روزرسانی‌های جدید به بازی اضافه می‌شود. مانند قبل صحبت کردن با دوستان و خانواده و حل چندین معما و مینی‌گیم از جمله ویژگی‌های مهدیار ۳ است که فاقد محتوای آسیب‌رسان بوده و برای سنین بالای ۳ سال مناسب است.

تصاویر
اطلاعات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.