یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است زیرا آمریکا هرزمانی کم بیاورد دست به توطئه می‌زند.

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

کد خبر:3010 | بازدید: 116
تاریخ انتشار:۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۸:۱۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بیست و دوم بهمن روز کر و کور و لال شدن منافقین

در روز ۲۲بهمن ۹۳ راهپیمایی مردم باشکوهتر از گذشته برگزار شد .جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی قم نیز بسیار بیشتر از راهپیمایهای سال های گذشته بود از اینرو برخی ها به صراحت می گفتند جمعیتی با این عظمت را فقط در «نه دی» دیده اند.   کانون سبحان/ حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی:در روز […]

در روز ۲۲بهمن ۹۳ راهپیمایی مردم باشکوهتر از گذشته برگزار شد .جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی قم نیز بسیار بیشتر از راهپیمایهای سال های گذشته بود از اینرو برخی ها به صراحت می گفتند جمعیتی با این عظمت را فقط در «نه دی» دیده اند.

 

کانون سبحان/ حجت الاسلام سید صادق محمدی وفایی:در روز ۲۲بهمن ۹۳ راهپیمایی مردم باشکوهتر از گذشته برگزار شد .جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی قم نیز بسیار بیشتر از راهپیمایهای سال های گذشته بود از اینرو برخی ها به صراحت می گفتند جمعیتی با این عظمت را فقط در «نه دی» دیده اند.

 

این درحالی است که برخی افراد به بهانه های متفاوتی می گفتند مردم از نظام بریده اند و علاقه ای به جمهوری اسلامی ندارند و اگر هم به خیابان ها نمی ریزند فقط از جهت ترس از حکومت و زندان و…است!

 

از منظر بعضی ها ترکیه لائیک ،امریکای داعش پرور و انگلیس مکار ارزشمندند ولی نظام جمهوری اسلامی ، و ولایت ولی فقیه تجربه ای شکست خورده است!

 

این عده که در زیر چتر امنیت کشور زندگی می کنند،دل و زبانشان به ثبت و ذکر نکات ضعف جمهوری اسلامی ایران عادت کرده است و چون فقط نکات ضعف را یادداشت و تبلیغ کرده اند،از بیان و درک نکات قوت کشور و نیز حتی شنیدن برخی از توانمندی ایران اسلامی عاجزند.

 

این افراد نکات ضعف نظام را عالی حفظ می کنند و چون در مجالسی قرار می گیرند فقط به ذکر آمار و ارقام فساد و آن نکات ضعف می پردازند و نظام مقدس اسلامی را به تمسخر می گیرند،آنان از فرار خاوری می گویند ولی از اعدام مه آفرید و در زندان بودن زنجانی ومحکومیت دیگر افراد، نامی نمی برند!

 

اگر از این افراد از قضیه شهرام جزایری،فساد سه هزار میلیاردی ،قصه و قضیه ی دادگاه بابک زنجانی و محکومیت رحیمی سوال شود،و گفته شود آن اختلاس و ارقام اختلاسی در چه تاریخ هایی اتفاق افتاده اند و چه مبلغی از بیت المال حیف و میل شده است ، رایانه وار جواب می دهند ولی اگر گفته شود امتیازاتی از نظام جمهوری اسلامی را نام ببریید مغرضانه می گویند کدام جمهوری اسلامی؟!

 

اگر در تشیع جنازه مرحوم پاشایی چند هزار نفر شرکت کند ، تحلیلشان این است که مردم از انقلاب اسلامی خسته و دلزده شده اند! ولی وقتی راهپیمایی میلیونی چون ۲۲بهمن برگزار می شود و اقیانوسی از توده های مردم به خیابان ها می آیند (و ارادت و علاقه خود را به نظام نشان می دهند)کر و کور و لال می شوند !

 

از دیدگاه این افراد انرژی هسته ای ،ماهواره فجر و موشک های ایرانی که ترس و وحشت را بر امریکا و اسرائیل حاکم کرده است امتیازاتی به حساب نمی آیند! و تنها چیزی که قابل گفتن است مبالغ حیف و میل شده ی بیت المال است!

 

آنان به پیروی از دشمنان و معاندین خارجی که بارها آخرین نفس های جمهوری اسلامی را پیشبینی کردند و گاه تاریخی شش ماهه را برای نابودی آن معین کردند ، خود را برای تشیع جنازه جمهوری اسلامی آماده کردند اما بر خلاف تصورشان شکوه و عظمت روز افزون ایران اسلامی را دیدند و با این وصف عذری نیاوردند و احساس شرمندگی نکردند! و چون قصد بیدار شدن ندارند به یقین بعد از ۳۶ سال نیز اشتباهات محاسباتی آنها ادامه پیدا خواهد کرد!

 

ای کاش این گروه اندک نیز بیش از این فضائل انقلاب اسلامی را کتمان نکنند و عمر مانده خویش را در ره شهدا و آرمانهای انقلاب اسلامی صرف کنند. ای کاش با صدا و سیمای انگلیس و امریکا و اخبار ماهواره ای قطع ارتباط کنند و دل خویش را با فضایل جمهوری اسلامی آشتی بدهند و بادیدی منصفانه، نه مریضانه،جمعیت میلیونی راهپیمایی ۲۲بهمن را تحلیل و از آن تجلیل کنند.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین