شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:8142 | بازدید: 206
تاریخ انتشار:۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۵:۵۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بیگانه کردن جوانان با ارزش های دینی، توسط دشمنان با رواج سبک غربی در جامعه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، از تشکیل اتاق فکر در دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان خبرداد.

IMG11141088به گزارش“کانون سبحان”؛  حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان امروز(۳ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به همت واحد خواهران، دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان اتاق هم اندیشی در دبیرخانه کانون های مساجد استان لرستان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۴ نفر  عضو اتاق فکر دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان هستند، افزود: این افراد شامل اساتید دانشگاهی، حوزوی، فعالان فرهنگی و مسئوان واحد های فعال خواهران هستند.

حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: آسیب شناسی و بررسی راهکارها و شیوه های جذب جوانان و نوجوانان به مساجد مهم ترین هدف و رویکرد این اتاق فکر است.

وی با اشاره به نقش زنان  در خانواده و حفظ سلامت آن، عنوان کرد: جذب زنان به مساجد و توانمند سازی فرهنگی آنان و ارتقای بصیرت آنان نسبت به دسیسه های دشمنان موجب سلامت خانواده ها و سلامت و سعادت جامعه خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمنان، خاطرنشان کرد: امروز دشمنان در قالب هزاران شبکه ماهواره ای، فضای مجازی و بهره گیری از ظرفیت اینترنت، کانون خانواده ها و اعتقادات آنها را مورد هجوم قرار داده اند.

وی، تصریح کرد: دشمنان می خواهند با رواج سبک زندگی غربی، کانون خانواده ها را متلاشی و نسل جوان و نوجوان را با ارزش های دینی، انسانی و اعتقادات بیگانه کنند.

حجت الاسلام موسوی، بیان کرد: جهت مقابله با دسیسه های دشمنان  توسعه برنامه های فرهنگی مسجد محور و ارتقای بصیرت عمومی خانواده ها بخصوص نسل جوان و نوجوان ضروری است.

وی اظهار کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد در طول سال با اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی و هنری و تلاش برای جذب خانواده ها و نسل جوان و نوجوان به این برنامه ها در جهت مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان تلاش می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین