پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:1313 | بازدید: 151
تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد برنامه های اوقات فراغت باشد.

توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد برنامه های اوقات فراغت باشد به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، توجه به امور تربیتی را در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت ضروری خواند. […]   توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد برنامه های اوقات فراغت باشد. به گزارش کانون سبحان […]

توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد برنامه های اوقات فراغت باشد

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، توجه به امور تربیتی را در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت ضروری خواند. […]

 

توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد برنامه های اوقات فراغت باشد.


به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، توجه به امور تربیتی را در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت ضروری خواند. 

حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی وهنری مساجد این استان، گفت: توجه به امور تربیتی مهم ترین رویکرد طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان است.

وی افزود: امسال کلاس‌های طرح اوقات فراغت در حوزه آموزشی در زمینه احکام، عقاید و کلاس‌های کمک درسی برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: برنامه های قرآنی، اصول دین و فروع دین، از دیگر برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان بیان کرد.

این مقام مسئول، عنوان کرد: در کنار کلاس‌های آموزشی کلاس‌های ورزشی، و اردو های تفریحی، سیاحتی هم برای شرکت کنندگان در طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی وهنری مساجد این استان برگزار می‌شود.

وی ابراز داشت: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد و توجه به تربیت دینی آنها و تلاش برای ارتقای بصیرت این قشر از مهم ترین رویکرد های طرح اوقات فراغت کانون های مساجد این استان است.

حجت الاسلام موسوی، با بیان این که مسجد محل تقوا، معنویت و عبادت است، اذعان داشت: حضور کودکان و نوجوانان در مساجد بر روحیه معنوی آنان اثر می گذارد و در تربیت دینی موثر است.

 

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، با بیان اینکه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان دارای ۳۳۴ کانون و ۸۷ کتابخانه مساجد است، اظهار کرد: امسال در بیش از نیمی از کانون های مساجد این استان طرح غنی سازی اوقات فراغت برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی، با اشاره به این که از نیمه دوم اردیبهشت ماه ثبت نام اوقات فراغت در کانون های مساجد آغاز شده است، بیان داشت: طرح غنی سازی اوقات فراغت تا شهریور ماه امسال ادامه دارد./منبع:شبستانشما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین