چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:2329 | بازدید: 587
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۸:۲۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

جزئیات دستگیری محمد مایلی کهن/علی دایی: اگر عذرخواهی کند رضایت می دهم.+تصاویر بازداشت مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن پیشکسوت فوتبال ایران در پی شکایت علی دایی به دلیل مصاحبه‌ای که انجام داده بود به ۴ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

محمد مایلی‌کهن پیشکسوت فوتبال ایران در پی شکایت علی دایی به دلیل مصاحبه‌ای که انجام داده بود به ۴ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

به گزارش کانون سبحان، محمد مایلی‌کهن پیشکسوت فوتبال ایران در پی شکایت علی دایی به دلیل مصاحبه‌ای که انجام داده بود به ۴ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

 

مایلی‌کهن امروز برای اجرای این حکم در کلانتری میدان ارگ حضور یافت و این حکم به وی ابلاغ شد.

 

او امروز در دادگاه حضور پیدا کرد و در نهایت به بازداشتگاه اوین رفت.

 

وی گفت: در زمان لازم جواب صحبت‌‌های عابدینی را که اتهاماتی را به من زده خواهم داد. او بابت انتقال حسن‌زاده، سیف‌الهی و مهدوی یک میلیارد به دست آورده است. الان هم می‌گوید افشین ناظمی پول داده تا علیه ما فحاشی کنند.

 

هنگام ترک کلانتری مایلی‌کهن اصرار داشت که ماموران به وی دستبند بزنند، اما آنها این کار را انجام ندادند.

 

نادر فریادشیران نیز وی را همراهی می‌کرد.

 

محمد خاکپور هنگامی که به کلانتری رسید مایلی کهن به زندان اوین انتقال داده شده بود.

منابع:برنا

به گزارش “ورزش سه” از زندان اوین، مایلی‌کهن در حدفاصل محل خودرو تا در زندان لحظاتی کوتاه با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: من صحبتی ندارم و از قانون تمکین می‌کنم.

او درباره پا در میانی فوتبالی ها برای نرفتن او به زندان گفت: از همه عزیزان متشکرم، آنها محبت دارند اما این بار خودم کوتاه نمی‌ آیم. من ناپاکم و می‌ روم زندان تا فوتبال پاک بشود. محمد مایلی‌کهن را محمد خاکپور و نادر فریادشیران همراهی می‌کردند.

دايي به شرط عذرخواهي رضايت مي‌دهد

بعد از زندان رفتن محمد مايلي‌کهن خيلي ها اعلام کردند حاضرند براي رهايي او از زندان پا در مياني کنند، حتي وزارت ورزش اعلام کرد براي آزادي سرمربي سال هاي گذشته تيم‌ملي مي‌ خواهد وثيقه اي بگذارد.

عسگری پیش‎بین وکیل تام الاختیار دایی در ارتباط با شرایط رضایت دایی و آزادی محمد مایلی‌کهن به “ورزش سه” گفت: از طریق اجرای احکام آقای مایلی‌کهن را خواسته بودند و ایشان طبق خواسته قانون به کلانتری رفتند نه اینکه خودشان را معرفی کنند. حتی برای من هم اخطار آمد که برای اجرای حکم مساعدت کنید اما ما خودمان اقدام نکردیم تا از طریق مراجع قانونی کار پیش برود چون ما خودمان این کار را آخرین راه چاره می‌دانستیم وگرنه نه من و نه آقای دایی و نه هیچ کس دیگری دوست ندارد کسی را به زندان بیاندازد. در واقع آقای مایلی‌کهن زندانی اعمال خودشان هستند.

به هر حال هر کس خانواده و آبرو دارد و آقای دایی هم برای خودش در این جامعه ارج و قربی دارد و هر کسی به غیر از دایی بود هم کاری غیر از این نمی‌کرد. مگر می‌ شود کسی سال ها به بهانه های مختلف توهین کند و حرف های رکیک بزند، مسخره کند و به خانواده کسی حرف بزند و جوابی نبیند؟ آقای دایی هم روی خانواده اش خیلی حساس است.

او در خصوص وثیقه ای که وزارت ورزش ادعا کرده برای آزادی مایلی‌کهن می‌ گذارد هم گفت: این رفتارها دوگانه است. وزارت ورزش می‌ داند این کار انجام شدنی نیست و این حرکت تبلیغی است. وزارت ورزش به آن عریض و طویلی حتما حقوقدان و وکیل دارد و می‌ دانند حکمی که برای اجرای احکام می‌رود داستان قرار نیست که وثیقه بگذارند.

پیش‎بین بعید دانست دایی رضایت بدهد و در همین رابطه ادامه داد: بعید می‌ دانم آقای دایی رضایت بدهد، می‌ دانید چرا؟ چون تا لحظه آخر که آقای مایلی‌کهن به زندان معرفی نشده بود ما فکر می‌ کردیم او با پا در میانی بزرگان عذرخواهی و ابراز ندامت می‌کند اما او همچنان به حرف هایش ادامه داد مگر می‌ شود کسی توهین کند و قاضی جمهوری اسلامی او را محکوم کند اما او همچنان اصرار کند که درست می‌ گوید و این نشانه ضعف شخص مورد نظر است. اگر آقای مایلی‌کهن عذرخواهی کنند، آقای دایی رضایت می‌دهد.

 

منبع تصاویر:  فرهنگ

 

 

درخشان: امروز بدترين روز فوتبال ما بود

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به اتفاقي که براي محمد مايلي کهن رخ داده است گفت: امروز بدترين روز فوتبال ما بود.

 

به گزارش کانون سبحانبه نقل از مهر، حمید درخشان پس از نشستی که عصر امروز سه شنبه با اعضای کادر فنی پرسپولیس داشت به این موضوع اشاره کرد و گفت: امروز بدترین روز فوتبال ایران بود. واقعا نمی‌دانم چه بگویم. مردانگی کجا رفته و حرمت شاگردی و استادی چه می شود؟

 

وی ادامه داد: اولین نفری که علی دایی را به تیم ملی دعوت کرد مایلی کهن بود. یک نفر قتل می کند و پدر و مادر مقتول او را می بخشند اما برای یک کلام آقای مایلی کهن او بخشیده نشد و به زندان رفت. آقای مایلی کهن دیر یا زود از زندان بیرون می آید و مردم ما آنقدر لطف دارند که او با عزت این دوران را می گذراند اما روسیاهی‌اش برای فوتبال ما می‌ماند.

 

درخشان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان ما خیلی خوب تمرین می کنند و از نظر روحی و روانی کاملا آماده اند. به خاطر اینکه به بازیکنان یادآوری کنم دیدار با استقلال چقدر مهم است امروز با آنها جلسه گذاشتیم.

 

وی در خصوص اختلاف نظرهایی که بین دروازه‌بانهای این تیم وجود دارد و حاشیه هایی که پیرامون پرسپولیس بوجود آمده افزود: بچه ها از نظر روحی – روانی کاملا آماده اند. ما تمریناتمان را بسیار خوب دنبال می کنیم و بچه ها از آمادگی روحی خوبی برخوردارند.

 

سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت های سوشا مکانی در خصوص صفحه شخصی اش و مصاحبه های اخیر این بازیکن افزود: فعلا هیچ چیز مشخص نیست. سوشا با باشگاه قرار دارد شاید خواسته در صفحه شخصی اش پستی بگذارد. تا نیم فصل فرصت زیادی باقی مانده و هیچ چیز مشخص نیست.

 

وی همچنین در مورد برنامه های پرسپولیس در نیم فصل خاطرنشان کرد: ما قطعا چند بازیکن خوب را جذب خواهیم کرد و این تغییر و تحولات در نیم فصل عادی است. ما در چند نقطه نیاز به تقویت داریم که مطمئنا یک مهاجم جذب خواهیم کرد و در سایر نقاط زمین هم بازیکنان خوبی به تیم اضافه می شوند.

 

درخشان در خصوص اردوهای پرسپولیس در نیم فصل تصریح کرد: ما یک اردوی داخلی و یک اردوی خارجی را برای تیم در نظر گرفته ایم. ایتالیا و ترکیه گزینه های خارجی ما هستند و قطعا یک اردوی داخلی را هم برگزار خواهیم کرد.

 

 اخبار رسانه های  ایران در مورد این اتفاق + لینک منبع

عصر ایران:

خاکپور:زندانی شدن مایلی کهن سبب شرمندگی است

بعد از سال ۹۸ هیچ تماسی با دایی نداشته و در طول این چند سال فقط یکی دو بار یکدیگر را دیدیم. باتوجه به شناختی که از او دارم و فکر می‌کنم صحبت من و امثال من در نظرش تاثیر نداشته باشد  ( ادامه در منبع )

عابدینی: آقای مایلی‌کهن؛ شما به من اتهام زدید

تا جایی که من می‌دانم او در برنامه تلویزیونی به من اتهام زد اما به هر حال او مایلی کهن است. ضمن اینکه او گفته من یک میلیارد تومان درآمد داشته‌ام باید بگویم من از فوتبال ۲۰ میلیارد درآمد داشته‌ام. خودم بارها بابت انتقال بازیکنان گفته‌ام درآمد داشته‌ایم و ابایی هم از این مسئله ندارم بازیکن را انتقال داده‌ام و پول گرفته‌ام و بدهی‌های باشگاه را داده‌ام آیا باید مجانی بازیکن را انتقال می‌دادم  (ادامه در منبع)

الف :

مایلی کهن:دایی هم کوتاه بیاید، من کوتاه نمی‌آیم

محمد مایلی کهن قبل از ورود به زندان اوین گفت که می‌خواهد حکمی که برایش تعیین شده است را پشت سر بگذارد. (ادامه در منبع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 فارس:

 

کریمی:دایی دنبال منافع خودش است و رفیق نمی شناسد/ با استقلال قرارداد داخلی امضا کرده بودم

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: علی دایی آدمی است که به دنبال منافع خودش است و علاقه‌‌ای ندارم با اینجور آدم‌ها رابطه‌ای داشته باشم. (ادامه در منبع )

 

 

 

 

 

اصل فوتبال را اجنبی‌ها اختراع کرده‌اند، احتمالاً خودمان باید فیفای ایرانی درست کنیم!/

دایی: شگفت‌انگیز‌تر از قرارداد من قرارداد اسپانسر پرسپولیس است/ آقای سخنگو دم خروس را نشان داد

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اختلافاتش با وزارت ورزش و جوانان صحبت‌های جدیدی را مطرح کرد. (ادامه در منبع)

علی دایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برنامه شب گذشته ۹۰ و صحبت هایی که بین او و نماینده وزارت ورزش رخ داد صحبت های زیر را انجام داد

 

 

 

 

 

از رفتار بازیکنان پرسپولیس حیرت زده‌ام، آنها از قدیمی‌های تیم چه می‌دانند؟

عابدینی: آقای مایلی‌کهن؛ شما به من اتهام زدید/ از فوتبال نه یک میلیارد بلکه ۲۰ میلیارد درآمد داشتم

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: محمد مایلی کهن به من اتهام زد با این حال او مایلی کهن است. (ادامه در منبع)

 

 

 

 

 

 جدیدتیرین اخبار  امروز  چهارشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۳ 

( قضیه بازداشت مایلی کهن ،مربی مشهور ایران،)

اخبار جدید دستگیری محمد مایلی کهن/علی دایی:آقایان در چند سال گذشته بارها علیه من صحبت و مصاحبه کردند.

 

 

 

رضایت علی دایی به آزادی مایلی کهن/+ زمان آزادی محمد مایلی کهن از زندان

 به  گزارشکانون سبحان علی دایی با انتشار نامه ای اعلام کرد که از حقش نسبت به محمد مایلی کهن می‌گذرد. (ادامه مطلب)

 

 

 

 

 

 

جدیدتیرین اخبار  امروز  پنجشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۳ 

( قضیه بازداشت مایلی کهن ،مربی مشهور ایران،)

 

 اخبار مایلی کهن پس از آزادی /علی کریمی خطاب به دایی: ممنون که بخشیدی!

 

جدیدترین خبر

 جمعه  و شنبه  ۲۳ و ۲۴ آبان

 

 

خلاص شدن مایلی کهن از زندان/مایلی‌کهن: در زندان دوستان تازه ای پیدا کردم/ قصد داشتم کتابی با عنوان “ایستادگی روی عقایدم” را بنویسم .

 به گزارشکانون سبحان؛ سرمربی اسبق تیم ملی گفت: «من تازه اینجا دوستان جدید پیدا کرده ام. قصد داشتم که کتابم با عنوان “ایستادگی روی عقایدم” را بنویسم.»  ادامه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین