چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:2883 | بازدید: 31
تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۸:۵۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حامی مالی احمدی نژاد را در انتخابات آینده می شناسید؟

مدیر عامل آن قدر خوشحال بود، که گویا قرار است تا چند روز دیگر انتخابات برگزار شود و آقای احمدی نژاد هم قطعا رئیس جمهور خواهد شد و ایشان و مؤسسه مالی شان، ثمره‌ی بذرهایی را برداشت خواهند کرد که از مدت ها پیش کاشته اند. به گزارش “کانون سبحان“؛  بیش از دو سال تا […]

مدیر عامل آن قدر خوشحال بود، که گویا قرار است تا چند روز دیگر انتخابات برگزار شود و آقای احمدی نژاد هم قطعا رئیس جمهور خواهد شد و ایشان و مؤسسه مالی شان، ثمره‌ی بذرهایی را برداشت خواهند کرد که از مدت ها پیش کاشته اند.

به گزارش کانون سبحان“؛  بیش از دو سال تا انتخابات آینده ریاست جمهوری زمان باقی مانده است اما هر از چند گاهی برخی اخبار از گوشه و کنار به گوش می رسد که حکایت از آن دارد که «محمود احمدی نژاد» رئیس جمهور دولت نهم و دهم، قصد دارد یک بار دیگر برای انتخابات آینده خود را کاندیدا کند.

در این نوشتار قصد نداریم درباره علل و چرایی و اما و اگرهای سیاسی آمدن یا نیامدن «محمود احمدی نژاد» صحبت کنیم، بلکه در نظر داریم از اسپانسر یا همان حامی مالی رئیس جمهور سابق کشورمان برای انتخابات آینده، پرده برداریم.

خبرنگار افتخاری کاسب نیوز که چندی پیش برای انجام برخی از امور و اقدامات اداری شخصی اش به یکی از ساختمان های مؤسسه مالی و اعتباری “ک” رفته بود، برای گرفتن یک امضا نزد آقای “ع . ر” مدیر عامل این موسسه هدایت شد.

وی در این باره می گوید: هنگامی که نزد جناب مدیر عامل بودم، پشتم به درب ورودی آن سالن بود اما ناگهان متوجه شلوغ شدن آن محل شدم. وقتی برگشتم تا پشتم را نگاه کنم، متوجه ورود آقای احمدی نژاد به سالن شدم. حاضرین همه بلند شدند و سلام علیک و خوش و بش ها آغاز شد.

خبرنگار ما افزود: من هم ساکت در گوشه ای در نزدیکی آقای مدیر عامل ایستاده بودم. از محتوای حرف هایی که در آن چند دقیقه رد و بدل شد، متوجه شدم که گویا مؤسسه مالی و اعتباری “ک” یکی از اصلی ترین اسپانسرهای آقای احمدی نژاد در انتخابات آینده است.

او ادامه داد: در آن لحظات، آقای مدیر عامل آن قدر خوشحال بود، که گویا قرار است تا چند روز دیگر انتخابات برگزار شود و آقای احمدی نژاد هم قطعا رئیس جمهور خواهد شد و ایشان و مؤسسه مالی شان، ثمره‌ی بذرهایی را برداشت خواهند کرد که از مدت ها پیش کاشته اند./جام نیوز

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین