سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:2997 | بازدید: 160
تاریخ انتشار:۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام ادیب یزدی: احمدی نژاد شمشیر اسلام است؛شمشیر اسلام را کُند نکنید.

پَریروز تشیع جنازه، و مراسم امروز را دیدیم و خصوصا عنایت و بزرگواری رهبر فرزانه انقلاب. رهبر معظم انقلاب مطالب را با نگاهی دقیق، بصیرتی علوی، شجاعتی حسینی و صبری مجبتوی ملاحظه می فرمایند.   پَریروز تشیع جنازه، و مراسم امروز را دیدیم و خصوصا عنایت و بزرگواری رهبر فرزانه انقلاب. رهبر معظم انقلاب مطالب […]

پَریروز تشیع جنازه، و مراسم امروز را دیدیم و خصوصا عنایت و بزرگواری رهبر فرزانه انقلاب. رهبر معظم انقلاب مطالب را با نگاهی دقیق، بصیرتی علوی، شجاعتی حسینی و صبری مجبتوی ملاحظه می فرمایند.

 

پَریروز تشیع جنازه، و مراسم امروز را دیدیم و خصوصا عنایت و بزرگواری رهبر فرزانه انقلاب. رهبر معظم انقلاب مطالب را با نگاهی دقیق، بصیرتی علوی، شجاعتی حسینی و صبری مجبتوی ملاحظه می فرمایند. ما از شدت دقت این ابر مرد روزگار تعجب می کنیم. توده های مردم در قرون و اعصار گذشته آرزو داشتند برای لحظاتی هم که شده روزگار رهبری فردی چون رهبر عظیم الشأن و نورانی را درک بکنند؛ این توفیق نصیب من و شما شد. عنایت مقام معظم رهبری و تسلیت ایشان در ارتحال این مادر بزرگوار و چهره دوست داشتنی دکتر احمدی نژاد رنگ و بوی دیگری دارد. این جواب خیلی ها را می دهد، آنهایی که عجولانه قضاوت کردند و بی انصافانه حمله کردند و آنهایی که در خلوت های خود جک گفتند، مسخره کردند، خندیدند و خیال کردند دارند خدمت می کنند.

 

 

به گزارشکانون سبحان“، حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی، طی سخنانی در مراسم ختم والده ماجده دکتر احمدی نژاد، پس از تشریح جایگاه مادر از نظر اسلام، اظهار کرد: خدا ان شاالله صبر بدهد تا آقای دکتر احمدی نژاد بتوانند جای خالی مادر بزرگوارشان را تحمل کنند. آقای دکتر احمدی نژاد، برادر بزرگوار و نورانی ما، خستگی ناپذیر هستند، شما مراتب عرض ارادت مردم را به اخلاص ایشان و به مراتب خدمتگزاری این چهره خدوم و نورانی ملاحظه فرمودید. رحلت جانگداز مادر ایشان فرصتی بود تا مردم بار دیگر عرض ارادتی نسبت به آقای دکتر داشته باشند.

 

این خطیب برجسته افزود: پریروز تشیع جنازه و مراسم امروز را دیدیم و خصوصا عنایت و بزرگواری رهبر فرزانه انقلاب را مشاهده کردیم. رهبر معظم انقلاب مطالب را با نگاهی دقیق، بصیرتی علوی، شجاعتی حسینی و صبری مجتبوی ملاحظه می فرمایند. ما از شدت دقت این ابر مرد روزگار تعجب می کنیم. توده های مردم در قرون و اعصار گذشته آرزو داشتند برای لحظاتی هم که شده روزگار رهبری فردی چون رهبر عظیم الشأن و نورانی ما را درک بکنند؛ این توفیق نصیب من و شما شد. عنایت مقام معظم رهبری و تسلیت ایشان در ارتحال این مادر بزرگوار و چهره دوست داشتنی دکتر احمدی نژاد رنگ و بوی دیگری دارد. این جواب خیلی ها را می دهد، آنهایی که عجولانه قضاوت کردند و بی انصافانه حمله کردند و آنهایی که در خلوت های خود جک گفتند، مسخره کردند، خندیدند و خیال کردند دارند خدمت می کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی، احمدی نژاد را شمشیر اسلام نامید و گفت: شمشیر اسلام را محکوم نکنید و بگذارید حسابی که استکبار از قاطعیت مردان خودساخته ما می برد سر جایش باشد و همچنان حساب ببرند. استکبار از نام نامی مردان بزرگ و قاطع و خودساخته ما می ترسد و استکبار باید بلرزد تا کارها پیش برود. به جناب زید بن علی، شهید انتقامگر گفتند چه کردی که خلیفه عباسی از دست تو و از ترس تو خواب ندارد؟! زید بلافاصله سجده شکر به جای آورد و فرمود عبادتی بالاتر این نیست که من نگذارم ظالم راحت باشد. جناب دکتر احمدی نژاد، بزرگواری است که نتانیاهو و اوباما را می ترساند و می لرزاند و دشمن از خوف او در وحشت است. شمشیر اسلام را کند نکنید که این چهره لازم است. حتی کسانی که گمان می برند با مذاکره می توانند نتیجه ای بگیرند این شمشیر بیش تر برای آن ها کاربرد دارد. حتی اگر بلد باشند می توانند به برکت این شمشیر نورانی و استفاده از آن، قاعده مذاکره را عوض کنند و نگذارند استکبار زیاده خواهی هایش را ادامه دهد.

 

وی اضافه کرد: دوستان و عزیزان، حواس ها جمع باشد. بعضی ها نمی دانند چه می کنند و روزی پشیمان می شوند که دیگر خیلی از فرصت ها را از دست داده اند. به انقلاب وفادار باشید و برادر خود و دوست و دشمن خود را بشناسید. دکتر احمدی نژاد در دامان مادری که اهل مبارزه بوده و قبل از پیروزی انقلاب با ساواک درگیر بوده پرورش یافته اند. مادری متدین و بزرگوار که حتی خانه ای را که در آن از دنیا رفتند برای امور خیریه وقف کرده است و در زمان مسئولیت فزرندانش چه خون دل ها خورده اند؛ ایشان واقعا مادری نمونه بودند. این مادر گریه ها کرده و در خلوت خود زجرها کشیده. مادر بزرگواری که نماز صبحش را بخواند، زیارت عاشورا و قرآنش را بخواند و آن چنان باشکوه و زیبا، آن هم دقیقا در روز ۲۲ بهمن از دنیا برود.

 

ادیب یزدی خاطر نشان کرد: مادر دکتر احمدی نژاد از دنیا رفته اما ایشان خودشان را به راهیپمایی ۲۲ بهمن می رسانند تا یک نفر به خیل عظیم جمعیت اسلام پناه و ولایت پناه اضافه شود. من و شما اگر مادرمان تب داشته باشد حواسمان به جای دیگری نخواهد رفت.

 

دولت بهار

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین