یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:2387 | بازدید: 210
تاریخ انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۳:۳۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام جمیاری: از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها ، بسیجیان را در نظر بگیرند.+تصاویری از نماز جمعه

امام جمعه رومشکان در نماز جمعه این هفته با گرامی داشت هفته بسیج افزودند: از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها بسیجیان را در نظر بگیرند.   به گزارش “کانون سبحان“ ؛ امام جمعه رومشکان در نماز جمعه این هفته با گرامی داشت هفته بسیج افزودند: از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها […]

امام جمعه رومشکان در نماز جمعه این هفته با گرامی داشت هفته بسیج افزودند: از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها بسیجیان را در نظر بگیرند.

 

به گزارشکانون سبحان ؛ امام جمعه رومشکان در نماز جمعه این هفته با گرامی داشت هفته بسیج افزودند: از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها بسیجیان را در نظر بگیرند.

وی  خطبه دوم را با سلام بر پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) شروع نموده و فرمودند : هر شیعه باید نسبت به مسائل روز آگاهی پیدا کند و یکی از مسائلی که همواره مورد تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری بوده همین نماز جمعه است و نماز جمعه دارای دو بخش است که یکی در مورد اخلاقیات و دومی در مورد مسائل سیاسی و روز است و مسئولین باید برای مردم کار کنند نه برای خودشان و مسئول باید خادم مردم باشد همانطور که امام راحل می فرمود به من نگویید رهبر، رهبر من ان نوجوان سیزده ساله ای ست که به خود نارنجک می بندد و به زیر تانک می رود و ان را منهدم می کند.و رهبری بزرگوار بارها و بارها خود را خادم مردم می خواندند و در زمان امام علی (ع) نیز از مسئولین می خواستند که لباس فاخر نپوشند و مثل مردم عادی باشند و مسئولین را به رعایت صداقت و درستی با مردم دعوت می نمودند چونکه دروغ مسئول یعنی دروغ پیکره حکومت. و فرمودند چنانچه مردم نیز قدر حکومت صالح را ندانند خداوند ان امنیت  را از انها خواهد گرفت همانطور که قدر مختار را ندانستند و باعث شد هفت هزار جوان شیعه را سر ببرند.

 

 

 

مناسبتها

 

مناسبت اول:هفته بسیج است که به فرمان امام (ره) در ۵ آذر ماه ۱۳۵۸ تشکیل شد و به بسیج مستضعفان شهرت یافت البته مستضعف نه یعنی بیچاره یا کسی که از خود ضعف دارد بلکه یعنی کسی که او را ضعیف نگه داشته اند و از مسئولین می خواهیم که در جابجایی ها بسیجیان را در نظر بگیرند و افراد بسیجی را بدون عذر جابجا نکنند و افراد مورد دار را به جای انها بگذارند .

 

مناسبت دوم: ولادت امام باقر(ع) است که مسئولین باید برای این روز جشن باشکوهی بگیرند.

 

و در بحث منطقه ای به سیاستهای متناقض امریکا پرداختند و فرمودند امریکا از یه طرف ائتلاف می گیرد که داعش را از بین ببرد و از طرف دیگر به انها سلاح می دهد و ما اعلام می کنیم که رفیق دزد و شریک قافله نمی شود و انشاءالله سپاه قدس انها را بیرون خواهد راند به لطف الهی

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین