سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:3040 | بازدید: 173
تاریخ انتشار:۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام صدیقی:نباید خوش خیال باشیم و با آمریکا بسازیم / خرم آباد شهری ولایتمدار، شهید پرور و خوش سابقه است./پرچم ولایت را محکم باید گرفت.

خرم آباد- مشاور عالی قوه قضائیه و امام جمعه موقت تهران گفت: زبیرهای زمانه جامعه را دوقطبی کرده و شکاف ایجاد می کنند. به گزارش “کانون سبحان“؛ ، حجت الاسلام کاظم صدیقی شامگاه سه شنبه در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) خرم آباد با اشاره به اینکه این سومین سفر من به خرم آباد است، […]

خرم آباد- مشاور عالی قوه قضائیه و امام جمعه موقت تهران گفت: زبیرهای زمانه جامعه را دوقطبی کرده و شکاف ایجاد می کنند.

به گزارشکانون سبحان“؛ ، حجت الاسلام کاظم صدیقی شامگاه سه شنبه در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان(عج) خرم آباد با اشاره به اینکه این سومین سفر من به خرم آباد است، اظهار داشت: خرم آباد شهری ولایتمدار، شهید پرور و خوش سابقه است.

وی با بیان اینکه در این مسجد بزرگانی همچون شهید مطهری به منبر رفته اند، شهدای بسیاری در آن نماز اقامه کرده اند و این مسجد فضای نورانی را در خود ثبت کرده است، تصریح کرد: شما مردم مومن، قدرشناس شهدا و علما بوده و امروز نگهبانان خون شهدا و حافظان ولایت و انقلاب هستید.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به آیه آخر سوره آل عمران گفت: این آیه چهار دستور در خود دارد که به وسیله آنها می توان به پیروزی رسید.

مشاور عالی قوه قضائیه با بیان اینکه دستور اول این آیه برای پیروزی «خودسازی» است، تصریح کرد: آدم خام آمده و تا پخته نشود بهشتی نمی شود.

امام(ره) صولت آمریکا را درهم شکست

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه در روایات آمده است که بین انسان و خدا ۷۰ هزار حجاب وجود دارد، افزود: این حجاب ها با جهاد نفس، جهاد با رذایل اخلاقی، جهاد با وسوسه ها و گناه از بین می رود.

وی با اشاره به اینکه امام(ره) نقطه عطفی در تاریخ بشر است، اظهار داشت: امام راحل حرکت تاریخ را تغییر داد و فصل جدیدی در تاریخ گشود و راه ظهور امام زمان(عج) را باز کرد.

مشاور عالی قوه قضائیه با بیان اینکه امام(ره) شرق و غرب را به حیرت درآورد و آمریکا را شیطان بزرگ و ام الفساد قرن خواند، تصریح کرد: امام راحل آمریکا را کوچک شمرد و صولت آن را در هم شکست و با بیان رسای خود فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

اسلحه مردم در برابر دشمنان جوان های جان بر کف است

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه آمریکا در برابر اسلام و اتحاد زیر پرچم ولایت فقیه هیچ قدرتی ندارد، افزود: اسلحه شما مردم ولایتمدار اشک های حسینی شما، توسل های شما به خداوند متعال، قرآن و عترت و جوان های جان برکف ملت است.

وی با اشاره به اینکه ولایت پشتوانه عظیم ملت است، گفت: ما با داشتن اقتدار قرآنی و دل هایی که با مغناطیس ولایت به هم جوش خورده در برابر آمریکا ایستاده ایم.

مشاور عالی قوه قضائیه با بیان اینکه آمریکا هشت سال از صدام حمایت کرد و مین های کشور شوروی، بمب های آلمان و همکاری ۹۰ کشور دنیا با صدام علیه ایران نیز نتوانست کاری کند، تصریح کرد: ایران در دوران دفاع مقدس به تنهایی در برابر یک جنگ جهانی قرار داشت و در این شرایط نیز آمریکا نتوانست ملت را به زانو دربیاورد.

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه باورهای امام راحل به خاطر خودساخته بودن ایشان بود، افزود: امام(ره) در طول دوران زندگی خود یک بار با هوای نفس قدمی برنداشت و همه چیز ایشان خدا بود.

امام راحل در اوج عظمت سیاسی و اقتدار حکومتی نیز در قصر زندگی نکرد

وی با اشاره به اینکه انقلاب امام راحل دینی است، اظهار داشت: اگر خواستید بسنجید که یک نظام، اسلامی است یا نه باید ببینید که به نماز، دین و عفت مردم چقدر توجه دارند.

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه شرق و غرب جمع هم می شدند امام راحل باک و ترسی نداشت، افزود:در اوج عظمت سیاسی و اقتدار حکومتی نیز امام(ره) نرفت در قصر زندگی کند و حتی فرم لباس خود را تغییر نداد و تا آخرین لحظات عمر نیز نماز شب می خواند.

وی با اشاره به اینکه امام(ره) هیچگاه به خاطر رودربایستی مسائل کشور را زیر پا نگذاشت، گفت: امام راحل با هیچکس بر سر دین خود معامله نکرد و همواره بنده خدا بود و خدا را یافته بود.

تا وقتی با نفس مصاف نکنیم نمی توانیم بگوییم آمریکا غلطی نمی کند

مشاور عالی قوه قضاییه با بیان اینکه جوانان آینده را می سازند و باید به این روش زندگی امام توجه کنند، تصریح کرد: شما جوانان فردا وزیر می شوید و نباید سوء استفاده کنید از موقعیت خود و همچنین استاندار می شوید و باید به مردم خدمت کنید.

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه خودسازی از توبه شروع می شود، افزود: انسان باید با خود مصاف بدهد و تا زمانیکه دشمن نفس را مغلوب نکند نمی تواند بگوید آمریکا هیچ غلطی نمی کند.

وی با اشاره به اینکه آدم خدا را داشته باشد، دیگر دشمنان همه کوچک می شوند، گفت: اما اگر انسان خود را نسازد و حجاب های بین خود و خدا را برطرف نکند ترسو و بزدل شده و در مقابل دشمنان عقب نشینی کرده و انرژی هسته ای را از دست می دهد.

مشاور عالی قوه قضاییه با بیان اینکه وقتی ملت خودساخته باشد و ذوب در امام حسین(ع) و سیره ایشان شده باشد دیگر دشمنان نمی توانند کاری از پیش ببرند، تصریح کرد: اگر مردم علیه هم پرونده سازی نکنند، دزدی و رشوه و ربا نباشد می تواند به مصاف دشمنان بروند.

دشمنان ایران با اسلام، قرآن، حجاب و عفاف مخالف هستند

حجت الاسلام صدیقی در ادامه سخنان خود افزود: رعایت نماز اول وقت خودسازی است و هیچ چیز بر نماز مقدم نیست.

وی ادامه داد: خداوند متعال در اذان و اقامه انسان را صدا می زند و باید همه بدانیم که نماز پیروزی و نجات انسان را در پی دارد.

مشاور عالی قوه قضاییه در ادامه با اشاره به اینکه صبر دومین دستور ذکر شده در سوره آل عمران برای پیروزی است، اظهار داشت: شیطان از اول خلقت تا به امروز قربانی گرفته است و هیچکدام از ما را نیز ول نمی کند.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی با قرآن، اسلام، حجاب و عفت مخالف هستند، تصریح کرد: فرانسه به هیچ احدی اجازه نمی دهد با حجاب به مدرسه برود و تحصیل کند.

وی با تاکید بر اینکه سران غرب با آنچه که آیات الهی اقتضا می کند می جنگند، افزود: اخیرا نیز به توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) و کشیدن کاریکاتور روی آورده اند و با پیامبر اسلام جنگ می کنند.

نباید خوش خیال باشیم و با آمریکا بسازیم

مشاور عالی قوه قضاییه با اشاره به اینکه نباید خوش خیال باشیم و با آمریکا بسازیم، گفت: قبل از انقلاب اسلامی ایران هیچ پیشرفتی نبود و هیچ روستایی آباد نشد و اختراع و اکتشافی در ایران نبود.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه پیش از انقلاب انواع بی بندوباری ها را ترویج می دادند، تصریح کرد: امام راحل و خون شهدا معجزه کرد و این فسادها برچیده شد و این آتش نیز خاموش شدنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا ملت ایران را رها نکرده است و ما نیز نباید ناز آمریکا را بکشیم، افزود: به دولتی ها می گویم که این مردم ایستاده اند.

مشاور عالی قوه قضاییه با اشاره به اینکه دستور سوم برای پیروزی انسان ارتباط حسنه با یکدیگر است، اظهار داشت: مومنان باید ارتباطشان با هم خوب باشد و مودت مومن واجب است.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه باید به هم کمک کنیم و یکدیگر را دوست بداریم، تصریح کرد: از حال هم باید با اطلاع باشیم و به یکدیگر رحم کنیم تا خدا به ما رحم کند.

وی افزود: اگر می خواهیم ید واحده باشیم باید زیر پرچم ولایت قرار بگیریم.

مشاور عالی قوه قضاییه با اشاره به اینکه سکولارها، فتنه گران، دلداده ها به آمریکا و زبیرهای زمان جامعه را دوقطبی می کنند، اظهار داشت: کارها را دست فتنه گران می دهند و آنها نیز ایجاد شکاف در جامعه می کنند.

حجت الاسلام صدیقی یادآور شد: پرچم ولایت را محکم باید گرفت.

نامه های مردمی را منعکس می کنیم

وی با بیان اینکه تقوا دستور چهارم آمده در سوره آل عمران برای پیروزی است، تصریح کرد: زبان آزاد نیست هرچه بگوید و چشم نیز آزاد نیست هرچه ببیند و باید تقوای الهی را پیشه کنیم.

مشاور عالی قوه قضاییه با اشاره به برگزاری کنگره شهدای روحانی در لرستان و تقدیر از حضور مردم در این کنگره اظهار داشت: نامه های مربوط به مشکلات قضایی مردم را منعکس می کنیم و البته معجزه نمی توان کرد و در چهارچوب امکانات کارها را حل می کنیم.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه باید مردم احساس کنند که به درد های آنها رسیدگی می شود، تصریح کرد: قضات به اندازه کافی نیستند و امکانات ضعیف است.

وی با تاکید بر اینکه پرونده های قضایی زیاد و نیروهای قضایی کم است، افزود: اما مسئولان در حدی که می توانند مشکلات را رفع می کنند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین