پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:2703 | بازدید: 99
تاریخ انتشار:۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۳:۵۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام موسوی:اتحاد مسلمان، سپر دفاعی در برابر دسیسه های دشمنان است

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، دامن زدن به اختلاف را دسیسه دشمنان برای ضربه زدن به مسلمانان خواند و گفت: اتحاد مسلمانان سپر دفاعی محکمی در برابر دسیسه های دشمنان ایجاد می کند. به گزارش “کانون سبحان“؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان،، اظهار کرد: هدف […]

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد لرستان، دامن زدن به اختلاف را دسیسه دشمنان برای ضربه زدن به مسلمانان خواند و گفت: اتحاد مسلمانان سپر دفاعی محکمی در برابر دسیسه های دشمنان ایجاد می کند.

به گزارش کانون سبحان“؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان،، اظهار کرد: هدف امام خمینی (ره) از نامگذاری هفته وحدت این است که چهره واقعی اسلام به جهان معرفی شود.

وی، با اشاره به تاکید پیامبر اکرم(ص) بروحدت مسلمانان، افزود: رسول گرامی اسلام(ص) واقف بود که اگر در بین مسلمانان وحدت و انسجام اسلامی باشد آنها در عرصه های مختلف پیروز می شوند.

حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: دامن زدن به اختلاف ها و ایجاد تفرقه و چند دستگی منجر به شکست مسلمانان در برابر دشمنان خواهد شد.

وی، با بیان اینکه دشمنان در قالب دسیسه های مختلف به دنبال ایجاد اختلاف بین مسلمانان هستند، اظهار کرد: دشمنان با ایجاد گروه های تروریستی و تکفیری به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند.

حجت الاسلام موسوی، خاطرنشان کرد: باید از فرصت هفته وحدت برای تقویت وحدت بین امت اسلام بهره گرفته شود.

این مقام مسئول، ادامه داد: باید از فرصت هفته وحدت با هوشیاری، عموم مسلمانان برای روشنگری و بصیرت بین مسلمانان بهره گرفته شود.

وی، با اشاره به نقش علما و روحانیون در معرفی اسلام ناب، خاطرنشان کرد: معرفی چهره اصلی اسلام ناب به جهان مورد تاکید امام خمینی (ره) و تاکید رهبر معظم انقلاب است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، اظهار کرد: تعصب های بی جا ی از موانع تحقق وحدت در بین مسلمانان است.

 

وی، ابراز کرد: توجه به اشتراکات مسلمانان حول محور قرآن و پیامبر اکرم (ص) محوروحدت جهان اسلام است.

حجت الاسلام موسوی، بیان کرد:تحقق وحدت بین امت اسلام در واقع مانع اصلی ضربه زدن دشمنان به امت اسلامی و دست یابی آنها به اهداف استکباری می شود.

شبستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین