چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:1939 | بازدید: 158
تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۳۵ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام موسوی:امروز وحدت، پرهیز از تفرقه و هوشیاری و بیداری مسلمانان مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است.

مسئول دبیرخانه کانو های مساجد لرستان، ائتلاف آمریکایی ضد داعش را نمایش سیاسی خواند و گفت: هدف دشمنان از پرورش گروهک های تروریستی و تکفیری، خدشه دار کردن سیمای دین اسلام است.   به گزارش “کانون سبحان“ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، صبح امروز(۲۹ شهریور) در […]

مسئول دبیرخانه کانو های مساجد لرستان، ائتلاف آمریکایی ضد داعش را نمایش سیاسی خواند و گفت: هدف دشمنان از پرورش گروهک های تروریستی و تکفیری، خدشه دار کردن سیمای دین اسلام است.

 

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، صبح امروز(۲۹ شهریور) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: دنیای غرب و استکبار با تفکر لیبرال سرمایه داری همواره به دنبال حاکم کردن تفکر خود در دنیا هستند.

 

وی، با بیان اینکه مستکبران دین اسلام را سدی جهت حاکم کردن تفکر خود در دنیا می دانند، افزود: دشمنان در این راستا هر روزه به دنبال رواج گروهک های تکفیری و تروریستی هستند.

 

حجت الاسلام موسوی، داعش را ابزاری برای پیشبرد پروژه اسلام هراسی دنیای استکبار، خواند و تصریح کرد: گروه تروریستی تکفیری داعش یک گروه تکفیری است که با اقدامات وحشیانه خود می خواهد نسبت به دین مبین اسلام نفرت عمومی ایجاد کند.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، اظهار کرد: هدف دشمنان از ایجاد گروه های تکفیری و تروریستی خدشه دار کردن دین اسلام است.

 

وی، با بیان اینکه ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی هدف دشمنان استکبار از ایجاد گروه های تروریستی و اینکه به مردم جهان اعلام کنند دین نمی تواند حکومت کند.

 

حجت الاسلام موسوی، بیان کرد: در مقابل دسیسه های دشمنان باید گفت، اسلام کامل ترین دین و وصل به سرچشمه وحی و دستورات الهی است.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان، خاطرنشان کرد: امروز وحدت، پرهیز از تفرقه و هوشیاری و بیداری مسلمانان مهم ترین راه مقابله با دسیسه های دشمنان است.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین