یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:2068 | بازدید: 67
تاریخ انتشار:۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲:۱۳ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام موسوی: تعداد ۳۳۸ کانون فرهنگی وهنری مساجد در استان لرستان فعال است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، گفت: ۶۰درصد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان روستایی هستند. به گزارش “کانون سبحان“ حجت الاسلام سید علی موسوی ، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، صبح امروز(۱۶ مهر) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: […]

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، گفت: ۶۰درصد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان روستایی هستند.

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی ، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، صبح امروز(۱۶ مهر) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی در تقویت فرهنگ عمومی و فرهنگ دینی در روستا، نقش به سزایی دارند.

 

 

وی، افزود: از طرف مجلس شورای اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف به کار فرهنگی در روستاها شده که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز این وظیفه را ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد واگذار نموده است.

 

حجت الاسلام موسوی، تصریح کرد: ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد جهت توسعه فرهنگ در روستاها، ۶۰درصد کانون های فرهنگی و هنری را در مساجد روستایی تاسیس می کند.

 

وی، با بیان اینکه هم اکنون تعداد ۳۳۸ کانون فرهنگی وهنری مساجد در استان لرستان فعال است، عنوان کرد: از مجموع کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان، ۶۰ درصد در مناطق روستایی تاسیس شده است.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، بیان کرد: همچنین از تعداد ۸۶ کتابخانه کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، ۶۰درصد در مناطق روستایی فعال است.

 

حجت الاسلام موسوی، یادآور شد: کانون های فرهنگی وهنری مساجد روستایی در طول سال مجری برنامه های فرهنگی و هنری متنوع در سال هستند.

 

وی، خاطرنشان کرد: همچنین در طول سال برنامه های فرهنگی زیادی از جمله همایش بچه های روستا و برپایی نمایشگاه دستاوردهای بچه های روستا برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین