یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اعزام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به اندیشه های آسمانی

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان امروز(۱۱ شهریور) درجمعی از خبرنگاران، گفت: دهمین دوره اندیشه های آسمانی با مخاطب ویژه ترکیبی، از بین فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.   وی با بیان اینکه امسال دهمین دوره طرح اندیشه های آسمانی […]

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

کد خبر:2838 | بازدید: 123
تاریخ انتشار:۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۳:۱۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حجت الاسلام موسوی:دوره آموزشی طرح نویسی در کانون های مساجد لرستان برگزار می شود. /زمان دوره آموزشی کوهدشت چهارشنبه ۸ بهمن ۹۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، از برگزاری دوره آموزشی طرح نویسی و مقاله نویسی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان خبر داد.   به گزارش“کانون سبحان “؛حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۷بهمن) در گفت و گو با خبرنگار […]

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، از برگزاری دوره آموزشی طرح نویسی و مقاله نویسی در کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان خبر داد.

 

به گزارشکانون سبحان “؛حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۷بهمن) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار کرد: دوره های آموزشی طرح نویسی برای همه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان برگزار می شود.

 

وی، افزود: در این طرح کارگاه های آموزشی برای کانون های فرهنگی و هنری هر شهرستان با محوریت یک کانون فرهنگیو هنری برگزار می شود.

 

حجت الاسلام موسوی، تصریح کرد: سوق دادن کانون های فرهنگی و هنری به مباحث نوشتاری و قلم زدن از اهداف اصلی برگزاری این دوره آموزشی است.

 

وی، با بیان اینکه ارائه یک طرح خوب مستلزم آمورش است، ادامه داد: با ارائه آموزش به اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد، می توان استعداد های آنان را در راستای خدمت به مردم جامعه و ایجاد تحول مثبت به کار گرفت.

 

حجت الاسلام موسوی، ابراز کرد: طرح های خوب با محوریت مسجد، می تواند آثار خوبی برای جامعه اسلامی داشته باشند.

 

این مقام مسئول، ابراز کرد: طرحی که توجیه اقتصادی و فرهنگی داشته باشد و دارای روش مناسب باشد، می تواند تاثیر خوبی در جامعه داشته باد.

 

وی، ابراز کرد: طرحی که در آن از همه ظرفیت های مسجد چون امام جماعت، هیئت امنا و دیگر ظرفیت های مسجد بهره گرفته شده باشد، مورد حمایت قرار می گیرد.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان، با بیان اینکه این دوره آموزشی روز گذشته در شهرستان بروجرد برگزار شده است، خاطرنشان کرد: دوره آموزشی طرح نویسی و مقاله نویسی فردا در شهرستان کوهدشت برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین