دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:3026 | بازدید: 84
تاریخ انتشار:۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۹:۴۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حضور در فضای مجازی

فضای مجازی عرصه حضور اندیشه های بشری در یک کانون است. کانون تضارب آراء و هم افزایی اندیشه ها؛ آوردگاه اندیشه از راه سمع و بصر ؛فضای مجازی را می توان اقیانوس بی پایان افکار بشری نامید.         اختصاصی” کانون سبحان“ بسم الله الرحمن الرحیم فضای مجازی عرصه حضور اندیشه های بشری […]

فضای مجازی عرصه حضور اندیشه های بشری در یک کانون است. کانون تضارب آراء و هم افزایی اندیشه ها؛ آوردگاه اندیشه از راه سمع و بصر ؛فضای مجازی را می توان اقیانوس بی پایان افکار بشری نامید.

 

 

 

 

اختصاصی” کانون سبحان

بسم الله الرحمن الرحیم

فضای مجازی عرصه حضور اندیشه های بشری در یک کانون است. کانون تضارب آراء و هم افزایی اندیشه ها؛ آوردگاه اندیشه از راه سمع و بصر ؛فضای مجازی را می توان اقیانوس بی پایان افکار بشری نامید.

همگان سخن می گویند ؛ می نویسند و می خوانند؛ همه چیز را. از اندیشه های والای انسانی گرفته تا پست ترین توهمات حیوانی و آسیب زننده ترین  انحرافات شیطانی.

 

وانگهی انسان بی دغدغه حضور در اجتماع نمی تواند بود و تنها نمی تواند نشست. هرچند ورود در هر عرصه نیازمند تخصصی مربوط به خود است اما گاه دغدغه های اجتماعی عنان سکوت را از دست انسان می ستاند و مرزهای تخصص در هم می شکند و هرکسی از درد های اجتماعی سخن می گوید ؛ چه درد زیبایی و چه اندوه مقدسی ؛ براستی اگر این اندوه و همدردی در انسان نبود ،انسان انسان نبود . باید از اندیشه های حیوانی و شیطانی رنج برد و برای نجات خود و دیگران دست به کاری زد ؛ زیرا  “من اصبح و لم یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم .” بهترین و تنها راه  هدایت  بازگشت به قرآن کریم و نهج البلاغه است که اولی محجور است و دومی محجورتر :  ” وقال الرسول یارب ان قومی اتخذوا هذا القرآن محجورا ” (سوره اسرا) .

 

 

دیدگاه ها (2 دیدگاه)


  1. hamed0195
    بله . همینطور است. با تشکر
     

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین