یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

قانون مبارزه با موادمخدر اصلاح می‌شود/ دولت زمینه اشتغال بهبود یافتگان اعتیاد را فراهم کند

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر از سوی مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام در دست بررسی است.

قوه قضائیه از ورود به بازی‌های سیاسی و جنجال‌ها پرهیز کند / لزوم مهار گرانی و تنظیم بازار

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد: انسان بایستی به سمت دین حرکت کند و نسبت به حفظ دین حریص بوده و حقیقت آن را بشناسد زیرا اگر جامعه متدین نباشد و به‌سوی دین نرود حکومت دینی بر آن سنگین خواهد بود. وی نامه اخیر […]

کد خبر:7278 | بازدید: 1047
تاریخ انتشار:۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

خروش پرسپولیس بر النصر عربستان/پیروزی ۱ – النصر صفر / صدر نشینی با طعم ۹ امتیاز +عکس

به گزارش“کانون سبحان“؛ تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی و در حضور صد هزار تماشاگر به مصاف تیم النصر عربستان رفت که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. این پرتماشاگرترین مسابقه تاریخ […]

2015-04-08_111302به گزارشکانون سبحان“؛ تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی و در حضور صد هزار تماشاگر به مصاف تیم النصر عربستان رفت که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

این پرتماشاگرترین مسابقه تاریخ لیگ قهرمانان آسیا لقب می گیرد.

اولین اتفاق مهم بازی در دقیقه ۵ رخ داد و مهدی طارمی از مدافعان النصر عبور کرد و در پشت محوطه جریمه با خطا متوقف شد که ضربه کاشته را گابریل زد و توپ به دیواره دفاعی برخورد کرد.

اولین کرنر مسابقه را النصر در دقیقه ۸ زد که حاصلی برای این تیم نداشت.

در دقیقه ۹ ضربه سر مهاجم النصر با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۲ النصر صاحب دومین کرنر شد که این کرنر را هم مدافعان پرسپولیس دفع کردند.

النصر در این دقایق بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده در دقیقه ۱۳ هم شوت شهیل بازیکن تیم النصر از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۶ پرسپولیس اولین کرنرش را به دست آورد که این کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

در دقیقه ۱۸ شوت احمد نورالهی از راه دور دروازه‌بان تیم النصر را به زحمت انداخت و او با دو ضرب توپ را دفع کرد.

در دقیقه ۲۶ پرسپولیس صاحب یک کرنر دیگر شد که این ضربه هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

پرسپولیس در این دقایق صاحب توپ و میدان شد و چند حمله روی دروازه النصر انجام داد.

در دقیقه ۳۰ شوت احمد نورالهی از راه دور را دروازه‌بان النصر مهار کرد.

در دقیقه ۳۱ کرنر ارسالی گابریل روی سر عالیشاه فرود آمد که ضربه سر این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه النصر به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۲ گابریل کرنر دیگری را روی دروازه النصر ارسال کرد که ضربه سر رضا نورمحمدی را دروازه‌بان النصر مهار کرد.

در دقیقه ۳۴ جدی‌ترین خطر پرسپولیس روی دروازه النصر خلق شد ضربه سر حمید علی‌عسگر را النزی دروازه‌بان النصر به کرنر فرستاد و ضربه کرنر را هم دروازه‌بان النصر مهار کرد.

در دقیقه ۳۸ بازیکنان النصر سانتری را روی دروازه پرسپولیس ارسال کردند که سوشا مکانی توپ را دفع کرد.

در دقیقه ۴۲ ارسال بازیکنان النصر از جناح راست بازهم خطر ساز شد و سوشا مکانی این توپ را هم دفع کرد.

تیم پرسپولیس در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در حضور صد هزار تماشاگر ایرانی روزهای خوب گذشته فوتبال ایران برای اهالی فوتبال تداعی شد. تصویر امروز ورزشگاه آزادی برای سال‌ها در خاطره ها خواهد ماند روزی که یکصد هزار تماشاگر ایرانی ظرفیت  ورزشگاه آزادی را بعد از سال‌ها تکمیل کردند.

نیمه دوم:

اولین موقعیت گلزنی در نیمه دوم را هم پرسپولیس در دقیقه ۴۷ خلق کرد و شوت احمد نورالهی با اختلاف کمی از کنار دروازه النصر به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۳ امید عالیشاه بهترین فرصت گلزنی را از دست داد او در درون محوطه جریمه النصر  صاحب توپ شد اما ضربه آخرش را بی‌دقت زد تا توپ از کنار دروازه به بیرون برود.

تا دقیقه ۵۷ پرسپولیس ۵۲ درصد مالک توپ و میدان بود و النصر فقط ۴۸ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت.

پنالتی و گل پرسپولیس: در دقیقه ۶۰ بازیکنان النصر روی مهدی طارمی مرتکب خطای پنالتی شد که خود او ضربه پنالتی را با ضربه‌ای چیپ گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۷ بازیکنان النصر شروع به جنجال کردند و باعث درگیری بین بازیکنان دو تیم شدند به طوریکه پیام صادقیان هم که بازیکن ذخیره بود وارد معرکه شد. این درگیری بازیکنان باعث وقفه‌ای چند دقیقه‌ای در مسابقه شد.

در دقیقه ۷۰ مهاجم النصر به عمد روی سوشا مکانی خطا کرد که دوباره باعث درگیری بین بازیکنان شد و داور چینی در کمال تعجب به میرژوسکی بازیکن تیم عربستان حتی کارت زرد هم نشان نداد.

در دقیقه ۷۵ ضربه مهاجم تیم النصر به تیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد تا پرسپولیس در این صحنه خوش شانس باشد و دروازه‌اش بسته بماند.

بازی در این دقایق بیشتر در میانه میدان جریان داشت.

در دقیقه ۹۰ شوت میرژوسکی را سوشا مکانی با یک واکنش خوب دفع کرد.

ما ننینگ داور چینی مسابقه به عمر هساوی و محمد حسین و الجبریل از النصر و محمد خانزاده سوشا مکانی و امید عالیشاه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با این برد ۹ امتیازی شد و همچنان در صدرنشین گروه است و تیم النصر عربستان هم ۵ امتیازی باقی ماند.

شب گذشته تیم نفت ایران ۳ بر صفر الشباب را در عربستان شکست داد تا  باشگاه‌های فوتبال ایران تیر خلاص را بر پیکر فوتبال باشگاه‌های عربستانی بزنند.

تیم النصر صدرنشین لیگ عربستان مقابل تیم نهم جدول شکست خورد تا سرخپوشان ایران هم انتقام باخت دور رفت را بگیرند و هم اقتدار فوتبال ایران را در زمینه فنی و تماشاگران به رخ آسیا و بخصوص عربستان بکشند تا پرسپولیس در شب خاطره انگیز و تاریخی به یک برد شیرین برسد آن هم مقابل چشمان برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید که در بین تماشاگران نشسته بود.

دیدار دو تیم لخویا و بنیاد کار دو تیم دیگر این گروه تا دقیقه ۲۰ با نتیجه مساوی بدون گل در جریان است.

ترکیب تیم پرسپولیس:

سوشا مکانی،علی رضا نورمحمدی، محمد رضا خانزاده، مایکل اومانا، حمید علی عسگر، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، هادی نوروزی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل( ۹۰+ ۵ بابک حاتمی)،مهدی طارمی( از دقیقه ۸۳ علی علیپور)

سرمربی: حسین عبدی

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین