چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

اعزام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به اندیشه های آسمانی

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان امروز(۱۱ شهریور) درجمعی از خبرنگاران، گفت: دهمین دوره اندیشه های آسمانی با مخاطب ویژه ترکیبی، از بین فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.   وی با بیان اینکه امسال دهمین دوره طرح اندیشه های آسمانی […]

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

کد خبر:1357 | بازدید: 115
تاریخ انتشار:۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

دولت با توسعه زیرساخت‌ها در لرستان سبب برطرف شدن بیکاری شود.

امام جمعه رومشکان: دولت با توسعه زیرساخت‌ها در لرستان سبب برطرف شدن بیکاری شود. به گزارش کانون سبحان کوهدشت/  امام جمعه رومشکان گفت: دولت با توسعه زیرساخت های در استان لرستان سبب ایجاد اشتغال و برطرف شدن مشکل بیکاری شود تا استان به توسعه و پیشرفت لازم برسد[…] امام جمعه رومشکان: دولت با توسعه زیرساخت‌ها […]

امام جمعه رومشکان:

دولت با توسعه زیرساخت‌ها در لرستان سبب برطرف شدن بیکاری شود.

به گزارش کانون سبحان کوهدشت امام جمعه رومشکان گفت: دولت با توسعه زیرساخت های در استان لرستان سبب ایجاد اشتغال و برطرف شدن مشکل بیکاری شود تا استان به توسعه و پیشرفت لازم برسد[…]

امام جمعه رومشکان:

دولت با توسعه زیرساخت‌ها در لرستان سبب برطرف شدن بیکاری شود.


به گزارش کانون سبحان کوهدشت امام جمعه رومشکان گفت: دولت با توسعه زیرساخت های در استان لرستان سبب ایجاد اشتغال و برطرف شدن مشکل بیکاری شود تا استان به توسعه و پیشرفت لازم برسد.

 

 جمیاری

 

حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در رومشکان، اظهار کرد: وقتی استانی که از لحاظ بیکاری در کشور رتبه نخست است پس باید رئیس جمهور و هئیت همراه آن نظر ویژه ای را به این استان داشته چون لرستان استانی محروم در کشور است.

 

وی با اشاره به انتظارهایی که مردم لرستان از رئیس جمهور و هیئت همراه دارند، افزود: مردم لرستان از نظر ولایتی بودن زبان زد عام و خاص هستند و انتظاری که از دولت تدبیر و امید دارند این است که در راه ولایت فقیه قدم بردارند و از فرمایشات مقام معظم رهبری استفاده کنند.

 

حجت الاسلام جمیاری تصریح کرد: دولت یازدهم باید در راستای شعاری که در بین مردم باب کرده است که همان تدبیر و امید است فعالیت کند و در این راه باید تفکر تدبیری وامیدی را عملی کند.

 

امام جمعه رومشکان با اشاره به مشکلات شهرستان رومشکان اظهار کرد: شهرستان رومشکان یکی از قطب های کشاورزی در استان و دارای مردمی ولایتی است و این دور از انتظار است که این مردم را مشکلاتی نظیر آب آشامیدنی آزار دهد.

 

وی افزود: انتظاری که از دولت تدبیر و امید می رود این است که نسبت به تعریض و تعمیر جاده رومشکان اقداماتی را انجام دهد.

 

حجت الاسلام جمیاری با اشاره به مشکلات فرمانداری رومشکان بیان کرد: در رومشکان فقط تابلوی فرمانداری وجود دارد و این دور از انتظار است که در این شهرستان جایگاه فرمانداری وجود ندارد.

 

امام جمعه رومشکان گفت: مشکلات اصلی لرستان بیکاری جوانان این استان و مسائل اقتصادی است که باید دولت تدبیر و امید به این مسائل به طور ویژه نگاه کند.

 

وی افزود: دولت با توسعه زیرساخت های در استان لرستان سبب ایجاد اشتغال و برطرف شدن مشکل بیکاری شود تا استان به توسعه و پیشرفت لازم برسد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین