جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

پرواز امام جمعه تبریز بر فراز آسمان/ از مردم‌داری آل‌هاشم تا تجربه پرواز با بالگرد+ تصاویر

به گزارش کانون سبحان به نقل از فارس، چند هفته‌ای که نه، الان چند ماهی است که امام جمعه تبریز خبرساز شده و کارهای مردمی این امام جمعه در صدر اخبار رسانه‌های داخلی و حتی خارجی قرار گرفته است. حضور عادی‌اش در بین مردم، ترددش با اتوبوس مثل بقیه مردم، دستور جمع کردن نرده‌های نماز جمعه بین مردم […]

هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای جلسه درس خارج از فقه با ابراز تأسف عمیق از کشتار مردم در حوادث اخیر افغانستان، فرمودند: هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود در منطقه است.

کد خبر:7570 | بازدید: 1081
تاریخ انتشار:۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۶:۴۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

سه بعد تفاهم هسته ای ایران و ۵+۱ /سید علی نوربخش

به نظر بنده تفاهم هسته ای ایران و ۵+۱ از سه بعد قابل بررسی است: ۱- ضرورت پیگیری و دستیابی به توافق ۲- نقش رهبری معظم انقلاب در موضوع۳- دستاوردهای تفاهم

2015-04-13_071318به گزارش “کانون سبحان”- (سید علی نوربخش رئیس دادگستری سرآبله ایلام )در گفتگو با خبرنگاران در واکنش به بیانیه سیاسی میان تیم مذاکره کننده ایران و ۱+۵ گفت:
به نظر بنده تفاهم هسته ای ایران و ۵+۱ از سه بعد قابل بررسی است: ضرورت پیگیری و دستیابی به توافق، نقش رهبری معظم انقلاب در موضوع،  دستاوردهای تفاهم

۱- پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با توجه به اینکه نظام اسلامی مبتنی بر ایدئولوژی ظلم ستیزی و مقابله با نظام سلطه بود، بالطبع منافع ابرقدرت های جهانی که تا آن زمان ایران را مأمنی برای اجرای برنامه های سیاسی و اقتصادی خود می دانستند تضعیف گردید، بنابراین این کشورها در دوران پس از انقلاب برای به زانو در آوردن ملت و نظام اسلامی همواره بر فشارهای سیاسی و اقتصادی افزودند. بدیهی است ادامه این روند تأثیرات نامطلوب سیاسی و اقتصادی خصوصاًبرای ملت شریف ایران در پی داشت.
۲- موضع گیری های حکیمانه و مقاومت اندیشمندانه مقام معظم رهبری در شرایط نامطلوب سیاسی و اقتصادی کشور از یک سو و حمایت همه جانبه ی اخیر معظم له از عملکرد دولت محترم خصوصاً تیم مذاکره کننده به تعبیر ایشان «فرزندان انقلاب» در راستای شعار نرمش قهرمانانه و همچنین رهنمودهای ارزشمند و کاربردی ایشان که هم اقتدار نظام و ملت بزرگ ایران در منطقه و جهان، هم حقوق هسته ای و هم معیشت مردم در آن لحاظ گردیده بسیار حائز اهمیت و راه گشا بوده است.
۳- مهمترین دستاورد این تفاهم مشخص شدن چهره صلح جویانه ملت بزرگ و نظام اسلامی برای جامعه جهانی بود، درثانی ایجاد روابط دوستانه و تعامل سازنده با تمام ملل و دولت های مشروع در کنار حفظ اقتدار نظام امری اجتناب ناپذیر بوده و موجبات گشایش امور پیشرفت همه جانبه خواهد بود.
استفاده صلح آمیز ملت بزرگ ایران از انرژی هسته ای که امروزه تأثیر بسزایی در همه ابعاد اعم از اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، پزشکی، صنعتی و … کشور را دارد از دیگر دستاوردهای مهم این دیپلماسی موفق بود.
در آخر درایت دولتمردان فهیم خصوصاً تیم مذاکره کننده که با پیگیری های جسورانه و بی وقفه موجبات دستیابی به این امر مهم و تاریخ ساز را فراهم نمودند شایسته ی سپاس و قدردانی است.

« به امید ایرانی سربلند و شهری آباد»

منبع:کوهدشت نیوز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین