یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:2717 | بازدید: 43
تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲:۳۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

عضویت بالغ بر دو میلیون ایرانی در کانون های فرهنگی وهنری مساجد

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، با اشاره به فعالیت بالغ بر ۱۸ هزار کانون فرهنگی و هنری در کشور، گفت: نیمی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی هستند. به گزارش “کانون سبحان“؛ ، سعید سعادتی، سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد […]

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، با اشاره به فعالیت بالغ بر ۱۸ هزار کانون فرهنگی و هنری در کشور، گفت: نیمی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی هستند.

به گزارش کانون سبحان“؛ ، سعید سعادتی، سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، امروز(۱۷دی)، در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، اظهار کرد: حدود ۱۸ هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد در سراسر کشور وجود دارد.

 

وی، با بیان اینکه راه اندازی کانون های فرهنگی و هنری در روستاها از رویکرد های محوری، ستاد عالی کانون های مساجد کشور است، افزود: هم اکنون نزدیک به ۹ هزار کانون فرهنگی و هنری در روستاهای کشور راه اندازی شده است.

 

 

عضویت بالغ بر دو میلیون ایرانی در کانون های فرهنگی وهنری مساجد

 

سعادتی، تصریح کرد: همه در سراسر کشور بالغ بر دو میلیون نفز عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد هستند.

 

 

وی، خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد، گسترده ترین شبکه فرهنگی و هنری خودجوش و مردمی ومسجد محور در جامعه هستند.

 

سعادتی، افزود: کانون های مساجد امروز از پایتخت کشور تا دورترین روستاها راه اندازی شده اند.

 

وی، با اشاره به راه اندازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مصلی های نماز جمعه، ابراز کرد: هم اکنون ۳۴۰ کانون مصلی در سطح کشور فعال است.

 

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، گفت: تا پایان سال تعداد کانون های فرهنگی و هنری مصلی های کشور به ۴۰۰ کانون ارتقا می یابد.

 

وی، با بیان اینکه تعداد خانه های دیجیتال ۱۸۸ مرکز است، عنوان کرد: صورت تخصیص اعتبار مناسب خانه های دیجیتال به ۲۵۰ مورد افزایش خواهند یافت.

 

سعادتی، ابراز کرد: کانون فرهنگی وهنر ی مساجد دانشگاه ها نیز در سطح کشور۸۷ مرکزاست که امیدواریم با رشد ۳۰ درصدی مواجه شوند.

 

کانون های تخصصی به ۷۰۰ مرکز ارتقا می یابند

 

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های مساجد کشور، بیان کرد: تعداد ۶۳۳ کانون تخصصی نیز در ۲۳ رشته تخصصی در سطح کشور فعالیت دارند.

 

سعادتی، خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده تعداد کانون های فرهنگی و هنری مرز ۷۰۰ کانون ارتقا می یابد.

منبع:شبستان

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین