شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:12731 | بازدید: 505
تاریخ انتشار:۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۲۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

مردان امرایی:غنی سازی فرهنگی و مذهبی مددجویان،رویکرد کمیته امداد کوهدشت است.

به گزارش “کانون سبحان”؛ مردان امرایی، رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) در طول سال در قالب برنامه های مختلف حمایتی و آموزشی در جهت تقویت فرهنگ عمومی و ارتقای توانمندی های مذهبی و  علمی مددجویان تلاش می کند. وی غنی سازی فرهنگی، علمی و مذهبی مددجویان […]

2015-05-17_021034به گزارش “کانون سبحان”؛ مردان امرایی، رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) در طول سال در قالب برنامه های مختلف حمایتی و آموزشی در جهت تقویت فرهنگ عمومی و ارتقای توانمندی های مذهبی و  علمی مددجویان تلاش می کند.

وی غنی سازی فرهنگی، علمی و مذهبی مددجویان را از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) در سال جاری خواند و افزود: جهت تحقق این مهم کمیته امداد تلاش می کند حمایت های مردمی و خیران را نیز جلب کند.

امرایی، اظهار داشت: در این راستا در طول سال برنامه های مختلفی چون دوره های آموزشی و تخصصی در حوزه های دینی، فرهنگی و بصیرت افزایی برای مددجوان برگزار می شود.

وی ترویج فرهنگ دینی و قرآنی را از برنامه های محوری کمیته امداد شهرستان کوهدشت در سال جاری خواند و عنوان کرد: در این راستا طرح سطح سنجی قرآنی در بین مددجویان و فرزندان آنان در مناطق شهری و روستایی شهرستان کوهدشت برگزار می شود.

امرایی، همچنین از برگزاری طرح سطح سنجی ورزشی در سطح مدارس شهر و روستاهای این شهرستان خبرداد، افزود: این طرح با هدف شرکت فرزندان مددجویان کمیته امداد در جشنواره فرهنگی، ورزشی برگزار می شود.

وی، بیان کرد: با همکاری مدارس کلاس های خصوصی و آموزشی رایگان جهت غنی سازی سطح فرهنگی، علمی ومذهبی فرزندان خانواده های تحت حمایت برگزار می شود.

مدیرکمیته امداد شهرستان کوهدشت، بیان کرد: تاکنون در سایه تلاش های کمیته امداد در برگزاری دوره های آموزشی برای فرزندان مددجویان کمیته امداد، بیشترین نخبه های علمی، ورزشی و قرآنی شهرستان از بین فرزندان مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) انتخاب شده اند.

امرایی، ادامه داد: همچنین جهت تقویت فرهنگی خانواده ها یک دوره آموزشی و مشاوره ای با عنوان مهارت های زندگی برای مادران سرپرست خانوار و دختران بازمانده ازتحصیل این شهرستان برگزار شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین