یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:1394 | بازدید: 147
تاریخ انتشار:۰۴ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۳۴ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور لرستان برگزار شد.

نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور لرستان برگزار شد به گزارش کانون سبحان کوهدشت/ نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.[…] نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور لرستان برگزار شد به گزارش کانون سبحان کوهدشت/ نشست هم اندیشی مسئولان خانه […]

نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور لرستان برگزار شد

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/ نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.[…]

نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور لرستان برگزار شد

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/ نشست هم اندیشی مسئولان خانه های نور کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.

 


به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان امروز(۳تیر) در این جلسه گفت: مسجد به عنوان یک نهاد فرهنگی مقدس در اسلام کارکرد مختلفی دارد.

 

 

وی با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری مساجد می توانند در احیای کارکردها مساجد موثر باشند، افزود: مساجد از صدر اسلام تاکنون کارکردهای مختلفی چون کارکرد سیاسی، عبادی، اجتماعی، تعلیم و تربیت، قضاوت و تهذیب داشته است.

 

 

حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: کانون های فرهنگی وهنری در قالب برنامه های مختلف دینی، فرهنگی و هنری می توانند ضمن ارائه آموزش های دینی و قرآنی و فرهنگی و هنری کاربردی به نسل جوان در اشاعه فرهنگ دینی و قرآنی نیز موثر باشند.

 

 

وی با اشاره به دسیسه های فرهنگی دشمنان، عنوان کرد: امروز دشمنان در قالب فضای مجازی، ماهواره ها و رسانه آسیب های فرهنگی را در جوامع گسترش می دهند.

 

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان، با بیان اینکه اشاعه فرهنگ دینی و قرآنی در بین جوانان و نوجوانان مهم ترین راه مقابله با دسیسه های فرهنگی دشمنان است، افزود: جهت تحقق این مهم باید کارکرد مساجد را توسعه دهیم.

 

 

حجت الاسلام موسوی، در ادامه از برگزای طرح قرآنی ۱۴۴۸ در کانون های مساجد این استان خبرداد و گفت: کانون های مجری برگزاری این طرح باید جهت جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به این طرح با هدف اشاعه فرهنگ قرآنی تلاش کنند.

 

 

وی ابراز داشت: این طرح قرآی با هدف حفظ موضوعی قرآن و با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار می شود.

 

 

گفتنی است، در این جلسه هم اندیشی مسئولان خانه نور کانون های مساجد استان لرستان برنامه های قرآنی خانه های نور استان در سال جاری اعلام شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین