چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریستها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!

حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.

اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین

رئیس جمهور در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!

کد خبر:69302 | بازدید: 596
تاریخ انتشار:۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام جمعه کوهدشت:

نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در جامعه‌ است

حجت‌الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت هوشیاری در برابر حربه‌های دشمنان در فضای مجازی، گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در هر جامعه‌ای است.

به گزارش کانون سبحان، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که در ستاد فرماندهی انتظامی کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: در فعالیت‌ها بایستی قائم به قسط و اهل عدالت بود و در پیشگاه خداوند متعال شهادت داد که این موارد را به نحو احسن برپا خواهیم کرد چراکه زیربنای امنیت، عدالت و قسط است.

وی با اشاره به اینکه امنیت به‌مثابه حواس برای انسان مستمراً موردنیاز است، افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در هر جامعه‌ای است و در کشور ما با تدابیر هدایت گونه رهبر معظم انقلاب، با سرعت در حال افزایش است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه انتظارات از نیروی انقلابی، توقعات انقلابی و کارآمدی است، عنوان کرد: قدرت، عزت و رحمت سه مؤلفه اصلی فعالیت‌های نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی با اشاره به‌ضرورت هوشیاری در برابر حربه‌های دشمنان در فضای مجازی، تصریح کرد: امروز جرائم به شکل جدید، خطرناک و پیچیده ای مجهز شده است بایستی برعلیه این جرائم اقدامات قاطع و دقیقی انجام داد.

طهماسبی با تقدیر از اقدام انقلابی نیروی انتظامی کوهدشت در برخورد قاطع با اراذل‌واوباش شهرستان، بیان کرد: برخی گناهان قابل‌بخشش نیست، بایستی گردن متخلفین و کسانی که نظم و امنیت را برای جامعه ای مختل می‌کنند، شکسته شود.

امام‌جمعه کوهدشت اشاره‌ای به سیاست آمریکا در منطقه خاورمیانه داشت و گفت: در شرایط حساسی هستیم بایستی همچنان آماده و هوشیار ‌باشیم، زیرا دشمن به جنگ ما آمده است، از طرفی تحریم دارو را انجام می‌دهد و از طرفی نیز در دفاع از حقوق بشر به میدان می‌آید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.