دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟

بخش زیادی از مردم و جریانهای سیاسی معتقدند که کاندیداهای نزدیک به دولت یعنی همتی و مهرعلیزاده در جلب نظر مردم ناامیدانه عمل کردند.

هزینه‌های چشمگیر کاندیداهای شورای شهر کوهدشت برای ورود به پارلمان شهری

علی احمدی راد| فعال اجتماعی و سیاسی   در زیر با ارایه مطالبی تلاش می‌کنم از نگاهی متفاوت به انتخابات شورا بپردازم امیدوارم در این موقعیت حساس موثر واقع شود. در سالی که رهبر معظم انقلاب به استان لرستان سفر کردند. در نامه‌های مردمی بیشتر بسامد درخواست‌ها مسائل شخصی بود و کمتر در آنها مطالبات […]

کد خبر:70339 | بازدید: 177
تاریخ انتشار:26 مه 2021 - 3:23 ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

 نیروی انتظامی و سایر دستگاه های ذی ربط موظف به بررسی علت آتش سوزی اخیر هستند

گفتگوی ویژه دادستان با خبرنگار کانون سبحان :    نیروی انتظامی و سایر دستگاه های ذی ربط موظف به بررسی علت آتش سوزی اخیر هستند افشین خسروی ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی جنگ های شهرستان اظهار کرد : با توجه به فصل خشک سال و پوشش گیاهی جنگل ها ، آن دسته از […]

گفتگوی ویژه دادستان با خبرنگار کانون سبحان :

 

 نیروی انتظامی و سایر دستگاه های ذی ربط موظف به بررسی علت آتش سوزی اخیر هستند

افشین خسروی ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی جنگ های شهرستان اظهار کرد : با توجه به فصل خشک سال و پوشش گیاهی جنگل ها ، آن دسته از افرادی که به هر نحوی در طبیعت حضور دارند اعم از گردشگران ، کشاورزان و دامداران باید توجه جدی نسبت به بحث آتش سوزی داشته باشند.

وی در ادامه بیان داشت : در صورت انجام هرگونه عمل ارتکابی در حیطه موضوع مذکور ، با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد

خسروی در ادامه بیان داشت : دستگاه های مربوطه، از جمله نیرو انتظامی ، منابع طبیعی و محیط زیست ، ملزم به بررسی هرچه سریع تر علت آتش سوزی هستند.

دادستان شهرستان خاطر نشان کرد : با توجه به کوهستانی و صعب العبور بودن منطقه ، لازم است اقدامات فوری دستگاه‌های متولی از جمله منابع طبیعی ، آتش‌نشانی ، محیط زیست و بخش داری در بحث اطفاء حریق صورت گیرد تا از گسترش آتش جلوگیری شود و این وظیفه اصلی دستگاه ها می باشد .

وی هرگونه قصور و کوتاهی را غیر قابل قبول دانسته و گفت : در صورت مشاهده کوتاهی در انجام وظیفه ، با مسئولین دستگاه ها برخورد قضایی خواهد شد.

خسروی در پایان اظهار کرد : از مردم و بسیج انتظار می رود در جریان آتش سوزی و جلوگیری از تخریب محیط زیست نهایت همکاری را انجام بدهند

//انتهای خبر

تنظیم : سید نیما موسوی

درج:محمدحسین خوشناموند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.