پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:48705 | بازدید: 86
تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲:۵۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان

پیشرفت ۲۵ درصدی تصفیه خانه کوهدشت

به گزارش «کانون سبحان»، حمیدرضا کرموند  در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کوهدشت در مساحتی بالغ بر ۱۳ هکتار زمین واقع شده است. وی خاطرنشان کرد: اعتبار کل مجموعه ۳۰۰ میلیارد ریال بوده که برای بهره‌برداری از فاز اول آن به ۸۰ میلیارد ریال هزینه نیاز است. مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان با اشاره […]

به گزارش «کانون سبحان»، حمیدرضا کرموند  در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کوهدشت در مساحتی بالغ بر ۱۳ هکتار زمین واقع شده است.

وی خاطرنشان کرد: اعتبار کل مجموعه ۳۰۰ میلیارد ریال بوده که برای بهره‌برداری از فاز اول آن به ۸۰ میلیارد ریال هزینه نیاز است.

مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان با اشاره به عملیات اجرایی فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک کوهدشت، بیان داشت: اجرای سازه‌های حوضچه‌های ته‌نشینی، هوادهی، سازه آشغال‌گیر و دانه‌گیر، واحدکلرزنی، خط لوله ورودی فاضلاب خام، پست برق و ساختمان اداری از جمله اقدامات اجرایی فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کوهدشت است.

کرموند تصریح کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کوهدشت، سیستم لجن فعال از نوع هوادهی گسترده بوده که  ۱۴۲ هزار نفر ظرفیت این تصفیه‌خانه است.

این مسوول زمان‌بندی طرح را ۲۴ ماه عنوان و یادآور شد: در حال حاضر نسبت به برنامه زمان‌بندی ۲ درصد عقب هستیم و تاکنون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب لرستان اظهار کرد: پروژه از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تاکنون هزینه شده و مابقی نیازمند تخصیص از طریق ردیف های متفرقه است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین