چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید/بدون تضمین قطعی سه کشور اروپایی نمی‌توان برجام را ادامه داد

  به گزارش کانون سبحان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، منزلت و جایگاه والای معلمان را همچون معیشت آنان بسیار مهم و نیازمند توجه کامل خواندند و اجرای زمان‌بندی شده سند متقن […]

کد خبر:2613 | بازدید: 204
تاریخ انتشار:۰۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

ییانیه های دفتر مرکزی تشکل‌های دانشجویی +عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی +دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان

دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان با صدور بیانیهای اهانت‎های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به عمارهای انقلاب را محکوم کرد. به گزارش “کانون سبحان“؛  در بیانیه دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان که در محکومیت اهانتهای حجت الاسلام حنان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان با صدور بیانیهای اهانت‎های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به عمارهای انقلاب را محکوم کرد.

به گزارش کانون سبحان“؛  در بیانیه دفتر مرکزی تشکلهای اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان که در محکومیت اهانتهای حجت الاسلام حنان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به عمارهای انقلاب از جمله آیت الله علم الهدی صاد شده آمده است: امروزه برای همه آگاهان جهان آشکارشده که آمریکا وصهیونیسم وانگلیس و حاکمان خائن عربستان وترکیه وبرخی کشورهای عربی دیگر منطقه، حامیان اصلی گروههای تروریستی از قبیل القاعده وطالبان و داعش می باشند؛ چرا که هیچ گروه مستقلی به تنهایی نمی تواند به یکباره چندین کشور اسلامی از افغانستان و پاکستان تا عراق وسوریه ولبنان ویمن و برخی کشورهای آفریقایی را به خاک وخون کشیده وبخش هایی ازآنها را هم به اشغال خود درآورد.

در این بیانیه تصریح شده است: همچنین این موضوع قابل انکار نیست که حامیان اصلی فتنه آمریکایی – صهیونیستی ۸۸، همان قدرت های مستبد و ظالمی هستند که امروز از داعش حمایت می کنند؛ زیراحاکمان آمریکا ورژیم صهیونیستی به صراحت وکراراً حمایت خود را از سران فتنه اعلام کرده و اسناد حمایت مالی عربستان و برخی کشورهای منطقه ازسران فتنه هم موجود است.

 

طرفداری امپراتوری رسانه ای دشمنان غربی و عربی در این ایام ازسران فتنه وغوغای رسانه ای آنها در مرثیه خوانی برای حبس خانگی سران فتنه، مؤید این مسئله است.

 

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در این بیانیه افزوده است: اما پس از آنکه دریای خروشان مردم درحماسه ۹ دی همه توطئه ها و برنامه ریزیهای ۱۰ ساله دشمنان خارجی وایادی داخلی آنها را درفتنه ۸۸ به زباله دان تاریخ سپرد وآنها را ناامید وناکام گذاشت؛ لذا برای انتقام از حماسه سازان ۹ دی یعنی توده مردم وفشار به ملت و با درخواست های پیگیر سران فتنه، آمریکاییها تحریم های اقتصادی را تشدید کردند.

 

در این بیانیه آمده است: خیانت سران فتنه در همدستی با دشمنان برای تشدید تحریم های اقتصادی قابل انکار نیست چرا که برخی هم پیمانان گذشته آنها به تلاش پی گیر برخی آقازاده ها و عاملان فتنه دراین زمینه اعتراف نموده اند؛ اما برعکس این خواص قدرت طلب و دنیاگرا و بی بصیرت، بودند علما و فرهیختگان و خواص بابصیرتی که نه تنها فریب مال دنیا و توطئه معاویه های دوران را نخوردند؛ بلکه عمارگونه به روشنگری فتنهگران و فاسدان مالی واقتصادی پرداخته ودر مقابل خیانت ایادی استکبار ایستادگی کردند و به همین دلیل است که همواره مورد هجوم بوقهای تبلیغاتی خارجی و دنباله های داخلی آنها و رسانه های زنجیره ای قرارگرفتهاند.

در بیانیه دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان تصریح شده است: حضرات آقایان « آیت الله علم الهدی »و «حجت الاسلام پناهیان» و«حجت الاسلام رسایی» از جمله عمارهای زمانه هستند که به دلیل افشای چهره پنهان فاسدان اقتصادی و جریانات انحرافی و فتنه گران، مورد هجمه قرارگرفته اند؛ بنابراین بی دلیل نیست که سخنران فریب خورده همایش اصلاح طلبان افراطی که اخیراً در کوهدشت برگزار گردید، تحت تاثیر سوت وکف های حاضرین آن هم در ایام سوگواری ماه صفر!! دچار ذوق زدگی شده و بطور ناشیانه و به دور از انصاف واخلاق اسلامی اتهامات ناروایی را به این عالمان وارسته و برخی نمایندگان مردم، وارد نمود و با کلماتی تند و افراطی، آنها را سرسلسله افراطیگری و زمینه ساز ایجاد داعش در ایران معرفی کرده بود؟!!

این بیانیه افزوده است: از این سخنران محترم که با پیگیریهای فراوان به آرزوی دیرینه خود یعنی گرفتن پست و مقام رسیده است، می پرسیم براستی امروز حامیان اصلی داعش از چه کسانی در داخل حمایت می کنند و در مقابل چه کسانی را مورد حمله رسانه ای خود قرار داده و آنها را ترور شخصیتی می کنند؟ مگر نه این است که امپراتوری رسانه ای آنها با نادیده گرفتن برخی مفاسد مالی آقا زاده ها، با همان شدتی که در تطهیر عاملان وسران فتنه تلاش می کنند و برای آزادیشان از حبس ناله سر می دهند، باهمان شدت عمارهای انقلاب و از جمله این سه چهره با بصیرت واکثریت مجلس شورای اسلامی را مورد هجمه خود قرارداده اند؟ شما که از بیت المال پول می گیرید تا مردم را ارشاد کرده و به آنها درس اخلاق بدهید، باچه مجوزی امکانات دولتی تحت مدیریت خود را دراختیار یک همایش حزبی قرار داده و خود در میان سوت وکف آنها، به یاران انقلاب و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تهمت میزنید؟

در ادامه این بیانیه آمده است: ما اعضای تشکل های اسلامی دانشجوئی وفار غ التحصیلان استان لر ستان بار دیگر این قبیل سخنان هتاکانه و خلاف اخلاق علیه یاران انقلاب و نمایند گان مردم در مجلس شورای اسلامی را محکوم نموده و به برگزاری همایش تفرقه انگیز و وحدت شکن مذکور آن هم با استفاده از امکانات دولتی، شدیداً اعتراض داریم.

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در پایان این بیانیه افزوده است: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) وتاکید ایشان به وحدت رویه در زمان فعلی که کشور را در پیچ تاریخی قلمداد فرموده اند؛ لذا ازمسئولین محترم دولت تدبیر و امید که شعار«اعتدال» را مشی خود قرارداده اند می خواهیم تا صحبتهای احساسی و حرمت شکن و تفرقه انگیز سخنران این همایش را بشدت محکوم کرده و با مدیران خاطی که با حضور خود در این همایش وحدت شکن، امکانات دولتی را هم دراختیار یک گروه تند رو قرار دادهاند، برخورد قاطع وقانونی داشته باشند. لینک منبع

 

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان:  

ننگ بر اصلاح‌طلبی که با بی‌اخلاقی به روحانیت قهرمان توهین می‌کند/ علم الهدی در سخنرانی حماسه ۹ دی چشم فتنه را کور کرد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان به دنبال اهانت‌های مدیرکل ارشاد لرستان به نیروهای انقلابی از جمله آیت‌الله علم الهدی گفت: ننگ بر اصلاح‌طلبی که با بی‌اخلاقی و بی‌ادبی به روحانیت قهرمان توهین می‌کند.

   (ادامه در منبع)

 

 

 

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان:

مدیرکل ارشاد لرستان اگر می‌خواهد در قطار انقلاب بماند از فتنه‌گران بیزاری جوید

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: مدیرکل ارشاد لرستان اگر می‌خواهد در قطار انقلاب بماند از فتنه گران بیزاری بجوید.

(ادامه در منبع)

 

 

 

 

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان:

مدیرکل ارشاد لرستان به جای اهانت به شخصیت‌های انقلابی به فکر حل معضلات فرهنگی باشد

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: مدیرکل ارشاد لرستان به جای اهانت به شخصیت‌های انقلابی به فکر حل معضلات فرهنگی باشد.

(ادامه در منبع)

 

منبع : “خبرگزاری دانشجو”

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین