پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:2943 | بازدید: 40
تاریخ انتشار:۱۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

۸۲ میلیارد تومان اعتبار پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت

خرم آباد – مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: تکمیل پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت نیازمند ۸۲ میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش“کانون سبحان”  شهرام ملکی عصر جمعه در حاشیه بازدید معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت در گفتگو با […]

خرم آباد – مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: تکمیل پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت نیازمند ۸۲ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارشکانون سبحان”  شهرام ملکی عصر جمعه در حاشیه بازدید معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز رضایت از عملکرد پیمانکاران این پروژه اظهار داشت: ما قدرشناس فعالیت پیمانکاران استان هستیم که به واسطه تعصبی که دارند از همه توان خود برای تکمیل پروژه ها استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه یک هم افزایی خوبی در این زمینه در لرستان شکل گرفته است یادآور شد: مجموعه راه و شهرسازی نیز با صداقت با پیمانکاران برخورد کرده و با داشتن نگاه عادلانه متناسب با حجم کار صورت گرفته نسبت به توزیع اقدام می کند.

ملکی خطاب به معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: پیمانکاران پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت انتظار دارند با توجه به حجم مطالبات از نظر منابع مالی سرپا نگه داشته شوند تا بتوانند روند کار را به پیش ببرند.

وی به روند اجرای این پروژه اشاره کرد و بیان داشت: تاکنون ۴۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در این پروژه توسط پیمانکاران کار صورت گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان حجم صورت وضعیت های ارسالی به این اداره کل توسط پیمانکاران پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت را هشت میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: تاکنون ۲۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به این پروژه اختصاص یافته است.

ملکی حجم مطالبات پیمانکاران این پروژه راهسازی را ۳۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: این میزان مربوط به کارکرد تا به امروز پروژه بوده و چون عملیات اجرایی در حال انجام است هر روز به این مبلغ اضافه می شود.

وی با بیان اینکه تکمیل ۵۵ کیلومتر از چهارخطه خرم آباد – کوهدشت در سال ۹۴ در دستور کار قرار دارد یادآور شد: افتتاح این پروژه نیازمند ۸۲ میلیارد تومان اعتبار است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان اینکه امسال به این پروژه پنج میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است یادآور شد: برای سال آینده نیز هشت میلیارد تومان به پروژه چهارخطه خرم آباد – کوهدشت در نظر گرفته شده است.

ملکی با اشاره به همراهی پیمانکاران در راستای بهره برداری بخش مهمی از این پروژه یادآور شد: علی رغم اینکه طی امسال و سال آینده ۱۳ میلیارد تومان برای این پروژه اختصاص یافته ولی تلاش داریم که ۵۵ کیلومتر از این چهارخطه را در سال ۹۴ تمام کنیم.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین