جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵

حجت الاسلام موسوی: مساجد همواره مورد حرکت های مهم و اساسی بوده اند. موسوی کانون مساجد

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های  فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان در گفت و گو با خبرنگار  شبستان در خرم آباد، گفت: مسجد محل عبادت، بندگی و محل اجتماع و وحدت جهان اسلام است. وی، با اشاره به کارکرد های مساجد از صدر اسلام تاکنون، افزود: مساجد همواره […]

۳۱ مرداد آخرین مهلت ثبت نام جشنواره قرآنی مدهامتان در لرستان 2016-08-21_021356

به گزارش«کانون سبحان» به نقل از شبستان، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۲۷ مرداد) درجمع خبرنگاران، گفت: مهلت ثبت نان اینترتی در جشنواره قرآنی مدهامتان تا ۳۱ مرداد تمدید شده است. وی افزود:  تاکنون  حدود ۴۰۰نفراز اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به […]

کد خبر:1709 | بازدید: 126
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

«چ» رکورددار کسب جوایز از جشن انجمن منتقدان شد

برگزیدگان هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در حالی معرفی شدند که فیلم سینمایی «چ» با کسب ۵ جایزه رکورددار شد. به گزارش کانون سبحان کوهدشت ،در هشتمین جشن منتقدان فیلم “چ” از ۱۱ بار نامزدی با ۵ جایزه در صدر قرار گرفت و فیلم های “خانه پدری” با ۳ جایزه از ۹ بار […]

برگزیدگان هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در حالی معرفی شدند که فیلم سینمایی «چ» با کسب ۵ جایزه رکورددار شد.

به گزارش کانون سبحان کوهدشت ،در هشتمین جشن منتقدان فیلم “چ” از ۱۱ بار نامزدی با ۵ جایزه در صدر قرار گرفت و فیلم های “خانه پدری” با ۳ جایزه از ۹ بار نامزدی، “عصبانی نیستم” با دو تندیس و یک دیپلم افتخار از ۷ بار نامزدی، “زندگی مشترک آقای محمودی و بانو” با یک تندیس از ۷ بار نامزدی، “شیار ۱۴۳” با یک تندیس از ۶ بار نامزدی، “همه چیز برای فروش” با یک تندیس از ۵ بار نامزدی، “چند متر مکعب عشق” با یک تندیس و “ماهی و گربه” با یک جایزه ویژه از ۴ بار نامزدی، “خط ویژه” و “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” هرکدام با یک دیپلم افتخار از ۶ بار نامزدی و “متروپل” با یک دیپلم افتخار از ۳ بار نامزدی در رده های بعدی قرار گرفتند.

 
“رستاخیز”، “قصه‌ها”، “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران”، “میهمان داریم”،”آرایش غلیظ”، “برف”، “بیگانه”، “طبقه حساس” ،”امروز”، “ردکارپت”، “شیفتگی”، “فصل فراموشی فریبا”، “زندگی جای دیگری است”، “ملبورن”، “جینگو”، “حق سکوت”، “فرشته‌ها با هم می‌آیند”، “پنج ستاره” و “خانوم” فیلم هایی بودند که از یک تا هفت رشته کاندیدا داشتند اما جایزه ای نگرفتند.

 
بهترین فیلم:

 
جایزه ویژه به ماهی و گربه ساخته شهرام مکری

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم خانه پدری

 
سایر نامزدها: آرایش غلیظ – آذر، شهدخت، پرویز و دیگران – چ – خط ویژه – زندگی مشترک آقای محمودی و بانو – شیار ۱۴۳- عصبانی نیستم – قصه ها – ماهی و گربه

 
جوایز این بخش را رخشان بنی اعتماد، مسعود مهرابی، هارون یشایایی و جواد طوسی اهدا کردند.

 
 

 
بهترین کارگردانی:

 
دیپلم افتخار به رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم خانه پدری

 
سایر نامزدها: حمید نعمت الله برای فیلم آرایش غلیظ ، بهروز افخمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم چ، رخشان بنی اعتماد برای فیلم قصه ها، شهرام مکری برای فیلم ماهی و گربه

 
جوایز این بخش را محمدبزرگ نیا، محمدمهدی عسگرپور و عباس یاری اهدا کردند.  

 
بهترین فیلمنامه نویس:

 
دیپلم افتخار به مصطفی کیایی برای فیلم خط ویژه

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به کیانوش عیاری برای فیلم خانه پدری

 
سایر نامزدها: بهروز افخمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، علی طالب آبادی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، نرگس آبیار برای فیلم شیار ۱۴۳، رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم، محمدمهدی عسگرپور برای فیلم میهمان داریم

 
جوایز این بخش را خسرو دهقان، شادمهر راستین و هادی منبتی اهدا کردند.

 
  

 
بهترین بازیگر نقش اول مرد:

 
دیپلم افتخار به مهدی فخیم زاده برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به نوید محمدزاده برای فیلم عصبانی نیستم

 
حامد بهداد برای فیلم آرایش غلیظ، رضا عطاران برای فیلم رد کارپت، حمید فرخ نژاد برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، رضا عطاران برای فیلم طبقه حساس، پرویز پرستویی برای فیلم مهمان داریم

 
جوایز این بخش را رخشان بنی اعتماد و محسن سیف اهدا کردند. درغیاب مهدی فخیم زاده، بهروز افخمی جایزه او را دریافت کرد.

 
  

 
بهترین بازیگر نقش اول زن:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به مریلا زارعی برای فیلم شیار ۱۴۳

 
سایر نامزدها: گوهر خیراندیش برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، هنگامه قاضیانی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، رویا تیموریان برای فیلم شیفتگی، باران کوثری برای فیلم عصبانی نیستم، ساره بیات برای فیلم  فصل فراموشی فریبا، مهناز افشار برای فیلم متروپل

 
جوایز این بخش را مازیار میری و محمد متوسلانی اهدا کردند.

 
  

 
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به بابک حمیدیان برای فیلم چ

 
سایر نامزدها: مهدی هاشمی برای فیلم خانه پدری، هومن سیدی برای فیلم خط ویژه، میلاد کیمرام برای فیلم خط ویژه، پیمان قاسم خانی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، فرهاد اصلانی برای فیلم قصه ها، پیمان معادی برای فیلم قصه ها

 
جوایز این بخش را فریبرز عرب نیا، امیر اثباتی و سحر عصرآزاد اهدا کردند.

 
بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به  ترانه علیدوستی برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو

 
سایر نامزدها: شهین تسلیمی برای فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران ، شبنم مقدمی برای فیلم امروز، پانته آ بهرام برای فیلم بیگانه، یکتا ناصر برای فیلم زندگی جای دیگری است،  فاطمه معتمدآریا برای فیلم قصه ها، سهیلا گلستانی برای فیلم میهمان داریم

 
جوایز این بخش را پگاه آهنگرانی، آنتونیا شرکا و زهرا مشتاق اهدا کردند.

 
بهترین فیلمبرداری:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به  حسین جعفریان برای فیلم چ

 
سایر نامزدها: داریوش عیاری برای فیلم خانه پدری، حسین جعفریان برای فیلم رستاخیز، محمود کلاری برای فیلم ماهی و گربه، علیرضا زرین دست برای فیلم متروپل، محمد آلادپوش برای فیلم میهمان داریم، علی محمد قاسمی برای فیلم همه چیز برای فروش

 
جوایز این بخش را جهانگیر کوثری، زینت رضا و کامران ملکی اهدا کردند.

 
  

 
بهترین موسیقی متن:

 
دیپلم افتخار به بهزاد عبدی برای فیلم متروپل

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به کارن همایونفر برای فیلم همه چیزبرای فروش

 
سایر نامزدها: سهراب پورناظری برای فیلم آرایش غلیظ، فردین خلعتبری برای فیلم چ، استفان واربک برای فیلم رستاخیز، کارن همایونفر برای فیلم همه چیزبرای فروش، کریستف رضاعی برای فیلم ماهی و گربه، بهزاد عبدی برای فیلم متروپل، علیرضا کهن دیری برای فیلم میهمان داریم

 
جوایز این بخش را محمود کلاری، جعفر گودرزی و محسن امیریوسفی اهدا کردند. در غیاب همایونفر همسرش جایزه را دریافت کرد.

 
بهترین تدوین:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به هایده صفی یاری برای فیلم عصبانی نیستم

 
سایر نامزدها: خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برای فیلم آرایش غلیظ، حسن حسن دوست برای فیلم برف، مهدی حسینی وند برای فیلم چ، سپیده عبدالوهاب برای فیلم چند متر مکعب عشق، کیانوش عیاری برای فیلم خانه پدری، نیما جعفری جوزانی برای فیلم خط ویژه

 
جوایز این بخش را امیر پوریا، آناهید آباد و قاسم قلی پور اهدا کردند. درغیاب صفی یاری دخترش سپیده عبدالوهاب جایزه را دریافت کرد و متنی نوشته مادرش را خواند.

 
جایزه خلاقیت و استعداد درخشان (فیلمسازان اول) :

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به جمشید محمودی برای فیلم چندمترمکعب عشق

 
سایر نامزدها: مهشید افشارزاده برای فیلم پنج ستاره، تورج اصلانی برای فیلم جینگو(روایت معلق)، محمدهادی نائیجی برای فیلم حق سکوت، تینا پاکروان برای فیلم خانم، حامد محمدی برای فیلم فرشته ها با هم به دنیا می آیند، نیما جاویدی برای فیلم ملبورن

 
جوایز این بخش را شهرام مکری، مهرزاد دانش و علی علایی اهدا کردند.

 
بهترین طراحی صحنه و لباس:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به عباس بلوندی برای فیلم چ

 
سایر نامزدها: کیوان مقدم و سارا سمیعی برای فیلم بیگانه، آبتین برقی برای فیلم چندمترمکعب عشق، اصغر نژادایمانی برای فیلم خانه پدری، مجید میرفخرایی برای فیلم رستاخیز، کامیاب امین عشایری برای فیلم شیار ۱۴۳، شراره سروش برای فیلم همه چیز برای فروش

 
جوایز این بخش را پروین صفری و شاهین امین اهدا کردند.

 
 

 
بهترین چهره پردازی:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به محسن دارسنج برای فیلم همه چیزبرای فروش

 
مهرداد میرکیانی برای فیلم چ، حسین صالحیان و اعظم رحمانی برای فیلم خانه پدری، محسن موسوی برای فیلم رستاخیز، سعید ملکان برای فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، سودابه خسروی برای فیلم شیار ۱۴۳، مهرداد میرکیانی برای فیلم قصه ها

 
جوایز این بخش را عبدالله اسکندری و جلیل اکبری صحت اهدا کردند.

 
نامزدهای بهترین مهندسی صدا:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به بهمن اردلان / علی علویان برای فیلم چ

 
مهدی صالح کرمانی / امیرحسین قاسمی برای فیلم چندمترمکعب عشق، سعید صالحی / زنده یاد مسعود بهنام برای فیلم خانه پدری، یدالله نجفی / جرمی پرایز / دن جانسون / ریچارد کانوی برای فیلم رستاخیز، کامران کیان ارثی / آرش قاسمی برای فیلم شیار ۱۴۳، نظام الدین کیایی / محمدرضا دلپاک برای فیلم عصبانی نیستم، محمد حبیبی / حسین ابوالصدق برای فیلم همه چیز برای فروش

 
جوایز این بخش را کیوان کثیریان و جواد طوسی اهدا کردند.

 
   

 
جایزه بهترین دستاورد فنی:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن به حمیدرضا سلیمانی  برای  جلوه های ویژه میدانی چ

 
سایر نامزدها: تیتراژ برف، سیدهادی اسلامی  برای جلوه های بصری چ، تیتراژ خط ویژه، سایمون فریم برای جلوه های بصری رستاخیز، حمیدرضا سلیمانی برای جلوه های ویژه میدانی رستاخیز، بهنام خاکسار برای جلوه های بصری طبقه حساس

 
جوایز این بخش را منوچهر محمدی و عزیزالله حاجی مشهدی اهدا کردند.

 
بزرگداشت ایرج صابری(منتقد پیشکسوت)

 
کلیپی درباره صابری پخش شد. سپس برای این بزرگداشت شاپور منصف و حسین گیتی روی سن آمدند.

 
بزرگداشت علیرضا داودنژاد

 
کلیپی درباره داودنژاد پخش شد. برای این بزرگداشت هوشنگ گلمکانی، کیانوش عیاری و رضا داودنژاد روی سن آمدند. سپس داودنژاد از علی عباسی تهیه کننده اولین فیلمش برای حضور روی سن دعوت کرد.

 
جوایز دبیر جشن:

 
امیر حسین ثقفی (کارگردان همه چیز برای فروش)، اسحق خانزادی (صدابردار متروپل)، علی قائم مقامی(مدیرتولید چ و رستاخیز)

 
جوایز این بخش را جواد طوسی و همایون خسروی دهکردی اهدا کردند.

 
+++

 
برگزیدگان  بخش مستند / هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

 
بخش فیلم های مستند کوتاه/ تا سی دقیقه:

 
دیپلم افتخار به فیلم: سایه ها هرکجا که بخواهند می روند(میلاد و سجاد ستوده)

 
دیپلم افتخار به فیلم: خان آخر(گل اندام صفری)

 
سایر نامزدها: بانوی ارومیا(محمد احسانی)، کوچ(علی احمدی زرین کلایی)، لبیک(وحید امیرخانی)

 
در این بخش هیات داوران تندیس اهدا نکردند.

 
+

 
بخش فیلم های مستند نیمه بلند/ سی تا شصت دقیقه:

 
دیپلم افتخار به فیلم: دستگرد یزد شاپوران(پژمان مظاهری پور)

 
دیپلم افتخار به فیلم: کمی بالاتر(لقمان خالدی)

 
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین فیلم مستند نیمه بلند به فیلم: پیرپسر ساخته مهدی باقری

 
سایر نامزدها: خدا اشتباه نمی کند(بهروز نورانی پور)، خونمردگی(محمد کارت)، در جستجوی گمنامی(علیرضا کرمی)

 
+

 
بخش فیلم های مستند بلند/ بالای شصت دقیقه

 
دیپلم افتخار به فیلم: در پناه بلوط(مهدی نورمحمدی)

 
دیپلم افتخار به فیلم: خاطراتی برای تمام فصول(مصطفی رزاق کریمی)

 
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین فیلم مستند بلند به فیلم: آخرین روزهای زمستان ساخته محمدحسین مهدویان

 
سایر نامزدها: برای گونگادین بهشت نیست(سیدغلامرضا نعمت پور)، فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه(مرتضی پایه شناس)

 
+

 
بخش پژوهش در فیلم مستند:

 
لوح سپاس و تندیس انجمن برای بهترین پژوهش در فیلم مستند به فیلم: برای گونگادین بهشت نیست ساخته سیدغلامرضا نعمت پور

 
سایر نامزدها: اصفهان در بوق کارخانه ها(بهروز ملبوس باف و زهرا نیازی)، در جستجوی گمنامی( فرشید دولت آبادی و فرزام حقیقی)، دستگرد یزد شاپوران(پژمان مظاهری پور)، شناسنامه(سیدمحمدرضا هاشمیان)، مسیله سرزمین فراموش شده(طاهره بهمنی)

 
جوایز بخش مستند کوتاه و نیمه بلند را امیر حسین ثنایی، همایون امامی و مرضیه ریاحی  و جوایز بخش بلند و پژوهش را اسماعیل میهن دوست، همایون امامی، محمد تهامی نژاد و رضا درستکار اهدا کردند.

 
+++

 
محمدمهدی عسگرپور، حمید نعمت الله، بهروز افخمی، رخشان بنی اعتماد، سودابه خسروی، رویا تیموریان، گوهر خیراندیش، شهین تسلیمی، حامد محمدی، محمدهادی نائیجی، نظام الدین کیایی، سپیده عبدالوهاب، نیما جعفری جوزانی، محمود کلاری، مجید میرفخرایی، شبنم مقدمی، شراره سروش، هنگامه قاضیانی، باران کوثری، نرگس آبیار، رویا تیموریان، هومن سیدی، میلاد کیمرام، رضا عطاران، منصور لشگری قوچانی و محمدحسین قاسمی از جمله سایر نامزدهایی بودند که در مراسم حاضر بودند.

 
جعفر پناهی، رضا میرکریمی، فرهاد توحیدی، اصغرپورهاجریان، مسعود رایگان، مرجان شیر محمدی، امیر عابدی، سروش صحت، حبیب رضایی، روح الله حجازی، مهدی رحمانی، ویدا روشنی، محمدرضا شریفی نیا، علی رویین تن، محمدرضا عباسیان، جمشید ارجمند، احمد طالبی نژاد، مجتبی راعی، مهران رجبی، جمشید گرگین، کوهیار کلاری، احمد احمدی، سامان مقدم، علی قربانزاده، اکبر ثقفی، حسین طاهری (رییس مرکز هنرهای نمایشی)، حسن مهدوی فر، جابر قاسمعلی، هادی مقدم دوست، آزاده نامداری، رضا ناجی، یونس صباحی، خسرو نقیبی، محمود گبرلو، نوید محمودی، محمد آقازاده و هادی محقق از جمله سایر چهره های حاضر در مراسم بودند.

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین