شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:20177 | بازدید: 426
تاریخ انتشار:۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
واکنش سرمربی تیم ملی نیروهای مسلح و همشهری طالب نعمت پور از خداحافظی نعمت پور؛

روح الله دل انگیز: طالب نعمت پور پتانسیل کشتی گرفتن و افتخار آفرینی تا المپیک ۲۰۲۰ را داشت.

پس از خداحافظی طالب نعمت پور کشتی گیر کوهدشتی ، از میادین قهرمانی کشتی فرنگی ، صاحب نظران زیادی به این خواسته نعمت پور واکنش نشان دادند که از جمله این صاحب نظران روح لله دل انگیز سرمربی تیم ملی نیروهای مسلح و همشهری ایشان بود .

روح الله دل انگیز طالب نعمت پور پتانسیل کشتی گرفتن و افتخار آفرینی تا المپیک 2020 را داشت.به گزارش“کانون سبحان”؛ پس از خداحافظی طالب نعمت پور کشتی گیر کوهدشتی ، از میادین قهرمانی کشتی فرنگی ، صاحب نظران زیادی به این خواسته نعمت پور واکنش نشان دادند که از جمله این صاحب نظران روح لله دل انگیز سرمربی تیم ملی نیروهای مسلح و همشهری ایشان بود .

روح الله دل انگیز در گفتگو با خبرنگار ارجانیور اینگونه به خداحافظی طالب نعمت پور واکنش نشان داد : طالب نعمت پور پتانسیل این را داشت که تا المپیک ۲۰۲۰ کشتی بگیرد و افتخار آفرینی کند .

وی ادامه داد : با وجود اینکه سه ماه دیگر به پایان محرومیت طالب نعمت پور مانده بود و آقای بنا نیز به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوتش کرده بود از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد که همه رو با این تصمیم متاثر کرد . البته نعمت پور از پتانسیل بالای برای مدیریت و مربیگری برخوردار است و با تجربیات که در دوران قهرمانی کسب کرده و با تحصیلات دانشگاهی که در سطوح بالای علمی برخوردار هست قطعا در آینده حرفهای زیادی در این عرصه ها خواهد داشت .

روح الله دل انگیز در ادامه افزودند : من خودم از نزدیک مدیریت ایشان را در امر هدایت تیم بیمه رازی در مسابقات لیگ کشور که در هر دو مرحله قهرمان لیگ کشور شد و به جام باشگاهای جهان راه یافت را مشاهده کرده ام و نشان داده که در امر مدیریت بسیار قوی هستند .

این مربی ارزنده کشتی کشور ضمن بیان اینکه قطعا مردم هیچوقت افتخارات بزرگ طالب نعمت پور که بارها باعث به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان شد فراموش نخواهند کرد، اظهار داشت : به هر حال نباید فراموش کرد که طالب نعمت پور با تمام فراز و نشیب های که در دوران قهرمانی برای وی پیش آمد با کسب عناوین مختلف در سطح جهان و آسیا از نوابغ ورزش کشور و استان لرستان به ویژه باعث افتخار شهرستان قهرمان پرور کوهدشت بوده و ماندگار خواهد ماند .امیدوارم در آینده در عرصه مربیگری و مدیریت باز باعث افتخار و پیشرفت جوانان این مرز و بوم و شهرستان کوهدشت باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین