سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:20313 | بازدید: 629
تاریخ انتشار:۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۴۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت؛

سید سعید شاهرخی:مردم با آرای خود مسیر جریان اداره کشور را تعیین می‎کنند.

سید سعید شاهرخی در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت در سخنانی به تبیین وضعیت ستاد انتخابات در استان پرداخت و اظهارکرد: برنامه‌ریزی و اقدمات لازم جهت آمادگی اولیه صورت پذیرفته و ستادهای انتخابات شهرستان‌های تابعه باید با برنامه‌ریزی و تلاش تا زمان انتخابات آمادگی لازم را کسب کنند.

سعید شاهرخیبه گزارش «کانون سبحان»، سید سعید شاهرخی در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت در سخنانی به تبیین وضعیت ستاد انتخابات در استان پرداخت و اظهارکرد: برنامه‌ریزی و اقدمات لازم جهت آمادگی اولیه صورت پذیرفته و ستادهای انتخابات شهرستان‌های تابعه باید با برنامه‌ریزی و تلاش تا زمان انتخابات آمادگی لازم را کسب کنند.

وی با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی توسط بخشداران و فرمانداران بعنوان عوامل اجرایی انتخابات از آنان خواست زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

شاهرخی گفت: وظیفه ما مجریان انتخابات برگزاری سالم انتخابات است و هرگاه مردم باورکنند که برگزارکنندگان و ناظریان انتخابات بی‌طرف هستند و آرای آنان تعیین کننده است با شور و شوق مشارکت خواهند نمود و این عمل زمینه ساز مشارکت سیاسی مردم خواهد شد و در نهایت مردم با آرای خود مسیر جریان اداره کشور را تعیین می‎کنند.

وی از آمادگی مجموعه عوامل اجرایی ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت بویژه فرمانداران این شهرستان تقدیر و اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته در ستاد انتخابات این شهرستان از اکنون آمادگی برگزاری انتخابات سالم و پویا در این شهرستان وجود دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین