یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:21818 | بازدید: 261
تاریخ انتشار:۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۳:۱۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان

پیروزی دیدار نخست تیم بیمه رازی در مقابل رقبا با مربیگری روح الله دل انگیز +جزئیات و تصاویر

به گزارش«کانون سبحان» به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن خلیج فارس خرمشهر در حال برگزاری است. نتایج دیدار های مقدماتی صبح روز نخست که در دو دور برگزار شد، به شرح زیر است: گروه A: دور اول: پدیده دوکوهه […]

به گزارش«کانون سبحان» به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن خلیج فارس خرمشهر در حال برگزاری است.
نتایج دیدار های مقدماتی صبح روز نخست که در دو دور برگزار شد، به شرح زیر است:

گروه A:
دور اول:
پدیده دوکوهه اندیمشک ۷ – پتروشیمی اروند یک
قرقیزستان – استراحت
دور دوم:
پدیده دوکوهه اندیمشک ۶- منات قرقیزستان ۲
پتروشیمی اروند- استراحت

گروه B:
دور اول:
بیمه رازی ۸ – آلپ ارسلان ترکمنستان صفر
سینا صنعت ایذه – استراحت
دور دوم:
بیمه رازی ۴- سینا صنعت ایذه ۴ (برنده بیمه رازی با امتیاز مثبت ۱۵ بر ۱۳)
آلپ ارسلان ترکمنستان- استراحت

گروه C:
دور اول:
دینامو ارمنستان ۸ – اسکای تاجیکستان صفر
اوکراین – استراحت
دور دوم:
اس پریموگا اوکراین ۶- اسکای تاجیکستان ۲
دینامو ارمنستان- استراحت

گروه D:
دور اول:
بوداپست تی اف مجارستان ۶ – ان اس آکادمیک بلغارستان ۲
مراکش- استراحت
دور دوم:
بوداپست تی اف مجارستان ۷- مراکش یک
ان اس آکادمیک بلغارستان استراحت

طبق برنامه این مسابقات، تیم های هرگروه ابتدا با یکدیگر مسابقه می دهند و پس از آن تیم های اول گروه های A و B و تیم های اول گروه های C و D با یکدیگر به رقابت می پردازند و دو تیم برتر به دیدار فینال و دو تیم بازنده به دیدار رده بندی راه می یابند. این برنامه برای تعیین تیم های حاضر در مسابقات پنجم و ششم و هفتم و هشتم بین تیم های دوم برتر هر گروه نیز انجام خواهد شد و مسابقه برای کسب مقام نهم و دهم نیز بین برترین تیم های سوم، چهار گروه برگزار می‌شود.

بر این اساس تیم های پدیده دوکوه اندیمشک و بیمه رازی بعنوان سرگروه های گروه A و B برای حضور در دیدار فینال به مصاف هم می روند. همچنین در گروه C تیم های ارمنستان و اوکراین برای سرگروهی باید به مصاف یکدیگر بروند و برنده این دیدار برای حضور در دیدار فینال به مصاف تیم مجارستان سرگروه گروه D خواهد رفت.

گفتنی می باشد تیم بیمه رازی که در این رقابت ها حضور دارد با سرمربیگری حسن رنگرز و مربیگیری روح الله دل انگیز هدایت می شود،شایان ذکر است که روح الله دل انگیز از مربیان ارزنده ی کشور است که اهل کوهدشت لرستان می باشد.

پیروزی دیدار نخست تیم بیمه رازی در مقابل رقبا با مربیگری روح الله دل انگیز (1) پیروزی دیدار نخست تیم بیمه رازی در مقابل رقبا با مربیگری روح الله دل انگیز (2) پیروزی دیدار نخست تیم بیمه رازی در مقابل رقبا با مربیگری روح الله دل انگیز (3) پیروزی دیدار نخست تیم بیمه رازی در مقابل رقبا با مربیگری روح الله دل انگیز (4)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین