جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: سیاست ترامپ با دست چُدَنی و اوباما با دستکش مخملی‌اش یکی است زیرا آمریکا هرزمانی کم بیاورد دست به توطئه می‌زند.

درخواست خسارت و شکایت از آمریکا در دادگاه‌های بین‌المللی حق ایران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: از آنجایی‌که برجام یک قرارداد بین‌المللی بوده و آمریکا آن را نقض کرده است، ایران از دو جهت می‌تواند علیه رئیس‌جمهور و دولت آمریکا اعلام شکایت و درخواست خسارت کند.

کد خبر:23052 | بازدید: 945
تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
در جلسه هم اندیشی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد کوهدشت؛

الهیار ملکشاهی:کاری نکرده ام که موجب سرشکستگی کوهدشت شوم./کوهدشت همیشه محور این استان بوده است اما چهره ما را مخدوش کرده اند./تلاش کنیم که فرهنگ اعتدال را گسترش دهیم.

الهیار ملکشاهی در این نشست هم اندیشی ضمن بیان تثبیت جایگاه بین المللی ایران در جهان گفت: امروزه گفتمان اعتدال ، به یک گفتمان ملی شده است و توانسته است جایگاه بین المللی ایران در جهان تثبیت نماید.

تصاویر جلسه الهیار ملکشاهی با اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد کوهدشت (32)به گزارش اختصاصی«کانون سبحان»؛ جلسه هم اندیشی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد شهرستان کوهدشت با حضور الهیار ملکشاهی نماینده شهرستان کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون قضایی مجلس برگزارشد.

شایان ذکر از از سخنرانان این مراسم می توان از الهیار ملکشاهی،بازوند رئیس دانشگاه آزاد شهرستان و دیربازیان از اساتید دانشگاه کوهدشت نام برد.

الهیار ملکشاهی در این نشست هم اندیشی ضمن بیان تثبیت جایگاه بین المللی ایران در جهان گفت: امروزه گفتمان اعتدال ، به یک گفتمان ملی شده است و توانسته است جایگاه بین المللی ایران در جهان تثبیت نماید.

وی در ادامه افزود: امروزه اگر دولت تدبیر ،نداشت، قطعا  این کشور های بزرگ  پای میز  مذاکره با ایران  نمی آمدند؛ این گفتمان اعتدال بود که ، موجب شد ابر قدرت های جهان مقابل جمهوری اسلامی ایران میخ کوب شوند.

وی ضمن بیان این که تمام تلاشم این است که دروغ از زبانم بیرون نیاید. اظهار داشت: من کاری نکرده ام که موجب سرشکستگی و خدشه دار شدن شان مردم کوهدشت شوم.
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در طول تاریخ مجلس ایران هیچ اتفاق نیفتاده که یک نماینده همزمان رئیس دو کمیسیون باشد،بنده علاوه بر ریاست کمیسیون قضایی مجلس ریاست کمیسیون مهم تحقیق مجلس را نیز عهده دار می باشم.

الهیار ملکشاهی ضمن بیان این که ما در چه زمانی به مجلس رفتیم؟ اظهار داشت:ما زمانی  به مجلس رفتیم که انتهای دولت قبلی بود و روزی که یک لیوان شیر ۱۰۰تومان و روزهای بعدش این نرخ تغییر می کرد،و تا این که متصل به دولت دکتر روحانی  شدیم که در آن زمان فرمودند: ما یک خزانه خالی را تحویل گرفتیم،و واقعا نیز چنین بود.
الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس نهم اظهار داشت:اصلی ترین دغدغه امروز جوانان،اشتغال است.
وی گفت : ما امدیم و گفتیم میشه مانیز کاری کنیم مثل شهرهای دیگه که رونقی به شهرداده شود یا باز دور باطلی خواهیم زد.
وی با اشاره به انجام دو کار بسیار مهم در دوره نمایندگی خود افزود:یک از آن کار های مهم گرفتن مجوز مجتمع پتروشیمی کوهدشت و پایداری و برقراری آن بود که هم اکنون مکان آن در سه راه زانوگه به سمت امام زاده ابوالوفاء می باشد که در حال ساخت است.
وی تاکید کرد: ارزش اعتباری مجتمع پتروشیمی کوهدشت دوهزار پانصد میلیارد است که بخش خصوصی عهده دار این پروژه شده است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: دومین کار مهم تصویب پروژه راه اندازی مجتمع ذوب آهن رومشکان می باشد.
الهیار ملکشاهی در ادامه بیان داشت:در جوار پتروشیمی کوهدشت نیز یک کارخانه کارخانه لاستیک سازی  با کمک اقای حیدری {رئیس سابق بانک ملی ایران} در حال به سامان رسیدن است.
وی در ادامه به رفع برخی از بن بست های  های کوهدشت پرداخت و افزود: امروز بن بست درب گند به کشماهور   راهگشایی اش انجام شده است.

ملکشاهی در ادامه گفت:  معدل گازرسانی  شهرستان کوهدشت بسیاربالاتر از معدل استانی است.  و امید واریم گازرسانی دیگر نقاط کوهدشتکه گازرسانی نشده اند،سال اینده به اتمام برسند.
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس در مورد سد معشوره گفت:در طول سالیان گذشه روند اجرایی سد معشوره شروع شد در حالی که مجوز طرح یعنی ماده ۲۱۵ را ندشت.  با روی کار آمدن دولت جدید پروژه هایی که مجوز نداشتند را تعطیل نمود ،که در این بین  ۷۰ سد در فهرست تعطیلی قرار گرفت و یکی از آن ها سد معشوره بود.
ملکشاهی در ادامه ضمن بیان  این که من معمولا آرام صحبت می کنم افزود: برای نجات معشوره در جلسه ای که با وزیر نیرو داشتیم خطاب به ایشان گفتم:اقدامات شما اقدامات شیطانی است . و در ان زمان فردی بسیج شده بود که خود را از پشت بام ۸ طبقه ای وزارت نیرو پایین بیندازد و به وزیر گفتیم اگر کاری برای معشوره نکند خودش را پایین می اندازد،وزیر نیز قول مساعد داد ونیز گفت:من از دست معشوره ذله شد. و این مسئله تا جایی بود که در سفر ریاست جمهوری در کنار رئیس جمهور دادن  و به ایشان بحث سد  معشوره را یادآوری کردیم و گفتیم که کار مجوز ان نیز تمام شده است،و اینگونه بود که ایشان نیز جلو مردم و مقابل دوربین صداسیما که هم زمان در کل ایران و جهان پخش می شد دستور اجرایی شد معشوره  را صادر نمودند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هیئت امنا های دانشگاه آزاد اکثر ترکیبش کوهدشتی هستند اظهار داشت:ما هئیت امنا شدیم تا تا بتوانیم در این راستا کمک کرده باشیم.

ملکشاهی در ادامه افزود:زمانی جلسه گذاشتند که دانشگاه واحد کوهدشت به پردیس  تبدیل بشه که فقط یک رای آورد و تصویب نشد.

وی افزود: ما مقرر کردیم که تازه بایستی در یکی از جلسات بحث ارتقا دانشکاه کوهدشت نیز مطرح گردد به علت ازدیاد دانشجویان این دانشگاه که قریب به  ۱۰۰۰ نفر می باشند.
ملکشاهی خاطر نشان کرد: به تازگی در  استان تصویب کرده ایم که یک مجتمع دانشگاهی کوهدشت ایجاد شود وتمامی دانشگاه های شهرستان ،در آن محل مستقر شوند.
وی در پایان اظهار داشت: کوهدشت همیشه محور این استان بوده است اما چهره ما را مخدوش کرده اند، در حالی که چنین نیست،بایستی تلاش کنیم که  فرهنگ اعتدال رو گسترش بدهیم،و این ذهنیت را با رفتار و منش اثبات کنیم.و عمده این کار بر عهده قشر دانشجو و فرهنگیان و اساتید عزیز می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها (5 دیدگاه)


 1. محمدیان

  اینکه همه اش کار های قبادی بود این ۴سال تورا خدا تو مجلس چکار کرده ای مردم اگاهند و گول این حرفها را نمی خورند


 2. آزادبخت

  درود بر اقیانوس…


 3. محمد بازوند

  میگی کاری نکرده ام ک موجب سرشکستگی کوهدشت شوم
  شما بفرمایید ببینم چکار کردی ک موجب سربلندی کوهدشت شوی
  همهدجوونا ک همچنان بیکارن و دارن ب بیراهه کشیده میشن
  کجاست کارخانه اتومبیل سازیتون کجاس پتروشیمیتون کجاس کارخامه سیمانتون
  حداقل یه کارخانه یخ میاوردی ک در طول سال چن نفر تابستونا مشغول شن
  متاسفم براتون


 4. سوری

  سلام،واقعن اقای ملکشاهی خجالتی هم خوبه،به داد جوانای خوب و بدبخت کوهدشت ای کاش میرسیدی


 5. ناشناس

  توروقران بسه پدرمونودرآوردی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین