یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

حجت الاسلام موسوی: مساجد همواره مورد حرکت های مهم و اساسی بوده اند. موسوی کانون مساجد

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های  فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان در گفت و گو با خبرنگار  شبستان در خرم آباد، گفت: مسجد محل عبادت، بندگی و محل اجتماع و وحدت جهان اسلام است. وی، با اشاره به کارکرد های مساجد از صدر اسلام تاکنون، افزود: مساجد همواره […]

۳۱ مرداد آخرین مهلت ثبت نام جشنواره قرآنی مدهامتان در لرستان 2016-08-21_021356

به گزارش«کانون سبحان» به نقل از شبستان، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۲۷ مرداد) درجمع خبرنگاران، گفت: مهلت ثبت نان اینترتی در جشنواره قرآنی مدهامتان تا ۳۱ مرداد تمدید شده است. وی افزود:  تاکنون  حدود ۴۰۰نفراز اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به […]

کد خبر:23794 | بازدید: 300
تاریخ انتشار:۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۲ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

اسامی کامل کاندیداهای تایید شده لرستان در مجلس دهم

گمانه زنی‌ها در مورد اسامی و آمار تایید صلاحیت‌شدگان داوطلبان انتخابات مجلس در استان لرستان مشخص شد.

3426110_216به گزارش «کانون سبحان»؛ به نقل از؛  ایلنا   آخرین شنیده‌ها از تأیید صلاحیت‌ها در لرستان نشان می‌دهد که در مجموع ۳۰۷ داوطلب نمایندگی در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی استان لرستان نام نویسی کرده بودند.

 پس از تایید ۹۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس لرستان در هیات های اجرایی، در نهایت کار بررسی صلاحیت ۲۹۷ داوطلب از سوی هیات های نظارت لرستان مورد بررسی قرار گرفت.

پس از رد و عدم احراز صلاحیت ۱۴۸ داوطلب معادل ۵۰ درصد از این تعداد داوطلب در هیات‌های نظارت لرستان در مجموع ۱۴۹ داوطلب تایید صلاحیت شدند.

 *اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابی خرم آباد و دوره چگنی: 

 اصلاح طلبان تایید صلاحیت شده: عزت اله رضایی چگنی، عصمت اله ساکی زاده، حمیدرضا طاهر پور، محمد کریم سپهر منش، مسلم دریکوندی، علیرضا سوری ،حجت سلیمانی، حامی هاشمی نیک، اسکندر رحیمی

اصولگرایان تایید صلاحیت شده: محمد رضا ملکشاهی راد، رضا رحیمی نسب، مرتضی محمودوند،ایرج عبدی، فتح اله حسنوند، قدرت اله ایمانی، محمد رضا ملکی راد، اعظممحمدی نیا، بهروزدریکوند، علیمراد صفری احمدوند، رضافتوحی، مهردادویسکرمی، محمدحسین محمدی ، علی رضا شاکرمی ،اعبدالحسن نظری، علی مختاری مطلق، صفر علی کوشکی، غلامرضا نوری زاده، بیژن حسین پور، قاسم سعیدی تبار، شاپور بیرانوند ، پیروز عزیزی گنجی، سعید بیرانوندی، قباد شریعت فر، محمد صادقی قهاره،محمد دالوند، امین اله عبدالتاجدینی

کاندیداهای مستقل: حسن حیاتی پور، نادر حافظی، آرش میراسماعیلی،  بهرام دلفان، محمد دوستی زاده، امیر بیرانوند، مهدی معتمدی،حشمت اله امیری ،کلثوم بیرانوند ، احمد عادلی ، بهزاد یاراحمدی فر، مجید حسینی،  هادی نصرتی موموندی

* اسامی برخی تایید صلاحیت شده‌های بروجرد :

علاءالدین بروجردی، عزت‌الله نباتی، ذبیح‌الله گودرزی، لیلا عالی‌منش، محسن روح‌بخشان، محمد رافع، حمید‌رضا صارمی، بهرام بیرانوند، مرتضی نقدی، عباس گودرزی، فرج‌الله شاهوردی‌زاده، محمد ابوالفتحی، نصرالهی، هادی مقدسی، جواد گودرزی و …

*اسامی ۲۳ کاندیدای تأیید صلاحیت شده حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان:

محسن آزادبخت، یونس آزادبخت، علی امامی‌راد، یونس امرایی، حسن باقری، مهرداد باقری، کامران تیموری، میترا تیموری، رضا رضایی، علی شاهرخی‌قبادی، الله‌یار ملکشاهی، مراد عبداللهی، مجتبی صفایی‌نژاد، احمد رحمتی‌شاهیوند، مراد ویسی‌دولیسکان، یارالله عبداللهی، سید مصطفی حسینی‌منش، فریبا مرادپور، احمد رضایی، ایوب گراوند، محمد‌فهیم عباسی‌گراوند، امین نوری‌کیا

* اسامی ۷ کاندیدای تأیید صلاحیت‌شده‌ پلدختر و معمولان:

یعقوب شهسواری، سید مرتضی شاهرخی، غلام کوشکی، مصطفی چراغی، صمد بوالفتح، علی کائیدی و فرشاد کاوه

 * اسامی ۱۲ داوطلب تایید صلاحیت شده الیگودرز:

رمضان اسکندری‌بساک، محمدناصر بابایی، سعید بهرامی‌فرد، محمود تسلیمی، محمدتقی توکلی، محمدخدابخشی، حجت‌الله رحمانی، سمیه شیخ‌انصاری، سعیدعابدینی، منوچهر کاظم‌اصلانی، هادی نجفی، باقر ولیان

* اسامی ۱۶ داوطلب تأیید صلاحیت شده سلسله و دلفان:

هادی احمدی، عظیم دادگر، محمدامین رضوانی، علی چراغیان، عباس حسنوند، وحید حسنوند، سجاد حقی‌آبی، حجت‌الله خدایی‌سوری، حمیدرضا شیراوند، علی‌باقر طاهری‌نیا، حمید فرخ‌شاهی، یدالله فلاحی‌کریم‌آبادی، منوچهر عبدی‌پور، علی مرادی‌کاکاوندی، سیدعلی نوربخش، علی نوریان

* اسامی۱۶ داوطلب تایید سلاحیت شده در حوزه انتخابیه دورود و ازنا:

نصیر الیاسی، اردشیر بهلولی، سید محمد حبیبی، مصطفی رشیدی، مراد سلیمانی، سید محمد صادق‌منش، عباس قائدرحمت، محمد قائدرحمتی، مجید کیان‌پور، حسین گودرزی، بهروز گودرزی، اردشیر لک، بابک ناصری، حمید نیک‌دل، حسن ورمزیار، هامان هاشمی‌نیا

تعداد کاندیداهای اصلاح‌طلب ۹۲ نفر :

۱۹ نفر تأیید صلاحیت و ۷۳ نفر رد یا عدم احراز صلاحیت و معادل ۲۰ درصد تایید صلاحیت شدند.

تعداد کاندیداهای اصول‌گرا ۹۱ نفر :

۶۴ نفر تأیید صلاحیت و ۲۷ نفر رد یا عدم احراز صلاحیت و معادل ۷۰ درصد تایید صلاحیت شدند.

تعداد کاندیداهای مستقل ۱۱۴ نفر :

۶۶ نفر تأیید صلاحیت و ۴۸ نفر رد یا عدم احراز صلاحیت و معادل ۵۷ درصد تایید صلاحیت شدند.

بیشترین تعداد احرازنشدن صلاحیت با ۵۰ درصد مربوط به شهرستان کوهدشت است.

* آمار تعداد افراد تأیید صلاحیت شده در لرستان:

حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد : صلاحیت ۵۰ نفر تأیید شد، ۲۰ نفر رد صلاحیت ، ۱۳ نفر عدم احراز، ۴ نفر انصراف دادند.

حوزه انتخابیه شهرستان بروجرد : صلاحیت ۲۵ نفر تأیید شد و ۲۳ نفر رد شده یا موفق به احراز صلاحیت نشدند.

حوزه انتخابیه  شهرستان کوهدشت : صلاحیت ۲۴ نفر تأیید و ۲۳ نفر رد شده یا موفق به احراز صلاحیت نشدند.

حوزه انتخابیه شهرستان های سلسله و دلفان : ۱۶ نفر تأیید و ۱۷ نفر رد شده یا موفق به احراز صلاحیت نشدند.

حوزه انتخابیه  شهرستان پلدختر : صلاحیت ۷ نفر تأیید و ۶ نفر رد شده یا موفق به احراز صلاحیت نشدند.

حوزه انتخابیه شهرستان الیگودرز : صلاحیت ۱۲ نفر تأیید شد، ۵ نفر رد صلاحیت شدند و یک نفر نیز عدم احراز صلاحیت.

حوزه انتخابیه شهرستان های دورود و ازنا : صلاحیت ۱۶ نفر تأیید شد، ۱۶ نفر رد صلاحیت ، ۱۱ نفر عدم احراز صلاحیت ، ۲ نفر انصراف دادند.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین