پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

تصاویر حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.و در جمع مردم سرپل ذهاب سخنرانی نمودند.

کد خبر:26664 | بازدید: 348
تاریخ انتشار:۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام جمعه موقت شهرستان کوهدشت؛

حجت الاسلام سبحانی:در سایه امنیت است که می‌توان احقاق حق کرد./کاندیداهای که به آرام کردن فضا کمک کردند جای تقدیر دارد.

نماز جمعه این هفته ی کوهدشت به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا سبحانی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد. وی بخش عمده ی سخنانش را به انتخابات اخیر و حوادث پس از آن در شهرستان کوهدشت اختصاص داد.

تصاویر نمازجمعه ۱۴ اسفند ۹۴ کوهدشت  (22)

نماز جمعه این هفته ی کوهدشت به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا سبحانی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد. وی بخش عمده ی سخنانش را به انتخابات اخیر و حوادث پس از آن در شهرستان کوهدشت اختصاص داد.

به گزارش کانون  سبحان حجت الاسلام والمسلمین سبحانی گفت: انسان موجوی است اجتماعی و به تنهایی نمی تواند زندگی کند و باید در اجتماع به سر ببرد. وی قانون را تضمین کننده سلامت جامعه دانست  وبا بیان اینکه اسلام نه تنها برای زندگی فردی بلکه برای زیستن در اجتماع نیز برنامه دارد گفت: رسول مکرم اسلام برای منافع خود هیچ گاه غضب نکرد ولی بارها برای اجرای قانون غضب کرد و وساطت کنندگان قانون را نادیده گرفت. حجت الاسلام والمسلمین سبحانی اظهار داشت: پیامبر سعی می کرد قانون در اجتماع بطور کامل اجرا شود و در اجرای آن تبعیض قائل نمی شد. و قانون را برای همه مساوی می دانست و همه را در برابر قانون یکشان می نگریست.

تصاویر نمازجمعه ۱۴ اسفند ۹۴ کوهدشت  (17)

به گزارش کانون سبحان، امام جمعه موقت کوهدشت حرکت پرشور مردم و حضور آن چنانی در پای صندوق های رای را نشانه ی به  رسمیت شناختن نظام عنوان کرد و اظهار تاسف کرد چرا باید اتفاقاتی بیفتد که کام ها تلخ شود؟. ایشان  انتخابات را دارای قانون خاص خودش دانست و صحت انتخابات را از مراحل آن عنوان کرد. وی در ادامه خطبه های این هفته گفت: کاندیدا اگر نسبت به اجرای مراحل قانونی انتخابات اعتراض دارند زمان برای آن در نظر گرفته شده و می توانند اعتراض کنند.

این استاد سطوح عالی حوزه علمیه افزود: اتفاقاتی در شهر افتاد که شهر امنیتی شد و  همه طعم ناامنی را چشیدیم؛  ما باید عبرت بگیریم زیرا مهمترین چیز امنیت است و در  سایه امینیت است که می توان احقاق حق کرد. نا امنی به ضرر همه است و دستگاه امنیتی به نفع ماست. حجت الاسلام والمسلمین سبحانی  از کاندیداهای که به آرام کردن فضا کمک کردند تقدیر نمود و خاطرنشان ساخت: جای قدردانی دارد آن ها  که بیانیه دادند و طرفدارن را به آرامش دعودت نمودند و تلاش کردند امنیت شهر حفظ شود.

تصاویر نمازجمعه ۱۴ اسفند ۹۴ کوهدشت  (25)

ایشان با تاکید بر این که نباید تخلف را با تخلف جواب داد. گفت: از مجرای قانون باید پیگیری کرد وی به  ناظرین و مجریان قانون سفارش نمود تا با در نظر گرفتن خدا و تقوا و در کمال بطرفی اقدام نمایند و نتیجه را اعلام کنند. حجت الاسلام والمسلمین سبحانی تصریح نمود که باید قانون و قانون مداری در راس کارها قرار گیرد و بنای همه به حفظ نظم و امنیت باشد. حجت الاسلام سبحانی؛ بامضر خواندن این رفتارها خاطرنشان نمود ضرر این حرکات برای ما و سودش به نفع صهیونیسم است، نباید به دست کسانی که نظام و کشور را نمی خواهندفرصت ندهیم. ایشان در پایان همه را به رعایت نظم و ایجاد آرامش توصیه کردند.

منبع: بلوطستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین