دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

رهبر انقلاب از چه طریق و چگونه در جریان مسائل کشور قرار می‌گیرند؟

سخن هفته شماره صدودوازده نشریه خط حزب‌الله گزاره‌ اول: تحلیل درست مبتنی بر اشراف کامل است هنوز ساعاتی از صحبت‌های رهبر انقلاب در جمع نیروی دریایی(مهرماه ۹۴) نگذشته بود که رفتار سعودی‌ها در ماجرای کشتار مظلومانه‌ی منا تغییر کرد. زیرا آن‌ها می‌دانستند تهدید به برخورد «سخت و خشن» که از سوی رهبر ایران صورت گرفته، […]

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

کد خبر:28168 | بازدید: 283
تاریخ انتشار:۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۵۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
در جریان سیل اخیر کوهنانی؛

انتقاد امام جمعه کوهنانی به تشویق برخی مسئولین به مهاجرت مردم

امام جمعه کوهنانی گفت: چرا برخی مسئولین در جریان سیل اخیر مردم را تشویق به مهاجرت میکردند آیا مهاجرت روستائیان عامل افزایش بیکاری و حاشیه نشینی و ناهنجاریهای اجتماعی نمیشود آیا مهاجرت روستاها در راستای سیاستهای کلی نظام و اقتصاد مقاومتی است؟

امام جمعه کوهنانيبه گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام و المسلمین آروانی امام جمعه کوهنانی در خطبه اول نماز جمعه ۳ اردیبهشت ۹۵  به ادامه بحث سبک زندگی اسلامی پرداختند و اظهار داشتند:  یکی از مواردی که زندگی اسلامی در پی دارد نشاط شادابی و انگیزه است.چون این نوع زندگی بر ایدوئولوژی اسلامی و مبنی بر باورهای اعتقادی است و چون خدا و معاد را باور دارد از عوامل از بین برنده آرامش چون حرص و طمع-ترس و توقع بی جا – کینه – انتقام لجاجت به دور است چون معتقد است انگیزه انفاق که عامل نشاط معنوی است پیدا میکند.

توکل به خدا-دعا و نیایش-ایمان به نصرت الهی و یاد امدادهای الهی –قناعت و حسن الظن از جمله عوامل موثر در ایجاد رضایت و نشاط  شادابی و انگیزه در زندگی است البته در شادی باید توجه داشت که خدا فراموش نشود رعایت شود و شادی را با دیگران تقسیم کنیم که این خود شکر نعمت است و باعث افزایش نعمت و بدانیم به تعبیر مولی متقیان در لذت و شادابی که موجب پشیمانی و حسرت و شهوتی که اندوه طولانی در پی دارد خیری نیست.

در ادامه خطبه دوم نماز جمعه زینب کبری را الگویی برای همه اقشار بویژه بانوان دانست که در همه مواقع و با وجود سختیها به ایفای نقش و وظیفه اجتماعی و شرعی خود عمل کرد و پیام رسان و احیاگر نهضت حسینی شد.

ایشان گفتند : شکست امریکا در طبس با وجود همه آمادگی ها و مقدمات نشانه وجود امدادهای الهی بر این انقلاب بود و این امدادها به علت ایمان ثابت و وحدت کلمه و ایستادگی بود وی سازمان کنفرانس اسلامی از فلسفه وجودی خود فاصله گرفته و ملتها باید با عزل حاکمان فاسد و مزدور این سازمان را به علت موجده آن که دفاع از آرمان فلسطسن و تقویت همگرایی و وحدت اسلامی است برگرداند وی پیشنهاد تاسیس موسسه خیره اهل بیت برای کمک به فقرا و فعالیتهای عامل المنفعه در این بخش را با کمک متمکنین داد.

امام جمعه کوهنانی  در پایان با توجه به بالا آمدن آب سد سیمره و امکان مهاجرت روستاهای رودبار این بخش خواستار اقدام سریع و جدی مسئولین استان و شهرستان جهت مکان یابی و اسکان مردم شد و گفت چرا برخی مسئولین در جریان سیل اخیر مردم را تشویق به مهاجرت میکردند آیا مهاجرت روستائیان عامل افزایش بیکاری و حاشیه نشینی و ناهنجاریهای اجتماعی نمیشود آیا مهاجرت روستاها در راستای سیاستهای کلی نظام و اقتصاد مقاومتی است؟ چرا برخی مسئولین در قبال این قضایا ساکت و بی تفاوت هستنداینها در پیشگاه خدا مسئول هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین