جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

تصاویر حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.و در جمع مردم سرپل ذهاب سخنرانی نمودند.

کد خبر:28213 | بازدید: 374
تاریخ انتشار:۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

تصاویر ستاد پيشگيري و مقابله با آتش سوزي جنگل ها و مراتع كوهدشت

ستاد پيشگيري و مقابله با آتش سوزي جنگل ها و مراتع شهرستان كوهدشت برگزار شد.

به گزارش «کانون سبحان»؛ جلسه ستاد پيشگيري و مقابله با آتش سوزي جنگل ها و مراتع شهرستان كوهدشت با حضور سرپرست فرمانداري كوهدشت ، اعضاي ستاد بحران ، بخشداران و شهرداران بخشهاي تابعه ، برخي مديران ادارات و … در محل سالن كنفرانس فرمانداري برگزار گرديد .

احسان جهانيان سرپرست فرمانداري كوهدشت گفت : تقريباً ۴۰ تا ۵۰ درصد كل آتش سوزي هاي جنگل ها و مراتع استان لرستان در سال ۹۴ در شهرستان كوهدشت اتفاق افتاده است ، جا دارد تمام تلاش و همت خود را معطوف به اين كنيم كه به همين مقدار از اعتبارات منابع طبيعي استان را در كوهدشت جذب كنيم و به شهرستان سوق بدهيم .

جهانيان گفت : دو رويكرد كلي وجود دارد ، اينكه در بحران مديريت كنيم يا بر بحران ، مديريت در بحران رادر سال گذشته تجربه كرديم ، نگاه ديگر اين است كه خودمان در دل بحران نبوده و بر بحران مديريت كنيم .

وي با اشاره به برخي برنامه هاي ستاد پيشگيري و مقابله با آتش سوزي جنگل ها و مراتع گفت : منابع طبيعي بايد يك نقشه كاملي را از وضعيت مراتع و جنگل هاي شهرستان تهيه و نقاط بحراني را مشخص و همچنين مسير هاي دسترسي به اين مناطق را مشخص و در اختيار ستاد قرار بدهد .

جهانيان تصريح كرد : ذيل اين ستاد بايد ۵ كميته تعريف گردد كه به نوعي تفكيك وظايف صورت مي گيرد ، اين كميته ها رسميت پيدا مي كنند و مي توانند جلسات خود را برگزار نمايند ضمن اينكه دبيرخانه ستاد نيز در فرمانداري و فرماندار شهرستان مسئول ستاد مي باشد ، كميته هاي ستاد ستاد پيشگيري و مقابله با آتش سوزي جنگل ها و مراتع به شرح ذيل هستند.

– كميته مقابله با مسئوليت منابع طبيعي شهرستان

-كميته اطلاع رساني با مسئوليت آموزش و پرورش

-كميته پشتيباني با مسئوليت صنعت معدن تجارت

-كميته امداد و نجات با مسئوليت هلا احمر

-كميته حمل و نقل با مسئوليت شهرداري

فرماندار شهرستان كوهدشت گفت : در زمينه تهيه تجهيزات نيز بايد تلاش شود كه بتوانيم تجهيزاتي را براي مقابله با آتش فراهم كنيم ، از ظرفيت دهياران و بسيج مي توان به خوبي استفاده كرد ، شناسايي امكانات و تجهيزات موجود در سطح ادارت شهرستان بايد صورت بگيرد و به طور كلي يك پايگاه داده براي مقابله بايد موجود باشد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین