پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اشتباه خطرناک رئیس جمهور در پالس به تروریستها/ اردیبهشت و خرداد برخورد با ظالم کراهت دارد!

حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.

اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین

رئیس جمهور در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!

کد خبر:38830 | بازدید: 529
تاریخ انتشار:۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۴۴ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

فرمانده سپاه کوهدشت:بسیج باعث یاس و نا امیدی دشمنان است .

به گزارش «کانون سبحان»؛،سرهنگ حقی زاده در جمع بسیجیان شهرستان کوهدشت گفت :به تعبیر رهبر انقلاب بسیج نیروی انعطاف پذیر برای مقابله با بحران ها ست. وی بسیج را نیرویی عظیم و برخواسته از دل ملت ایران عنوان نمود و افزود :هر ماموریتی که به بسیج واگذار شده است آن را به نحو احسن  و […]

%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%da%af%d8%b1%d8%af%d9%87%d9%85%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%81%d8%b9-%d8%ad%d8%b1%d9%85-%d8%af%d8%b1-%da%a9
به گزارش «کانون سبحان»؛،سرهنگ حقی زاده در جمع بسیجیان شهرستان کوهدشت گفت :به تعبیر رهبر انقلاب بسیج نیروی انعطاف پذیر برای مقابله با بحران ها ست.
وی بسیج را نیرویی عظیم و برخواسته از دل ملت ایران عنوان نمود و افزود :هر ماموریتی که به بسیج واگذار شده است آن را به نحو احسن  و به صورت شایسته و مطلوب به سر انجام رسانده است.
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت:امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی جایگاه نظام اسلامی  وعظمت جمهوری اسلامی و عظمتی که در منطقه دارد مدیون جان فشانی عزیزان رزمنده و بسیجی است.
سرهنگ حقی زاده نعمت بسیج را نعمت بزرگ و از الطاف خداوند دانست و افزود : ملت ایران قدر شناس بسیج و  و زحمات بسیجیان هستند و تشکل امروز ما نمود عینی این لشکر عظیم الهی است و باید روز به روز برتقویت وآمادگی آن افزوده شود.
وی گفت:بسیج باعث یاس و نا امیدی دشمنان می شود و دشمنان ما از آن هراس دارند و روز به روز بر ترس و نا امیدی آنان افزوده خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت اظهار داشت:تا زمانی که بسیجیان ما گوش به فرمان ولی فقیه باشند  این نظام و  انقلاب پا برجا هست و  مسیر خود را که همان اتصال به حکومت جهانی حضرت ولی عصر است ادامه خواهد داد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.