پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:23717 | بازدید: 662
تاریخ انتشار:۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۴:۲۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

محمد رضا ملکشاهی راد: ائتلاف اصولگرایان کوهدشت و رومشکان مطمئن ترین راه پیروزی این جریان است./به نظر می رسد نیازمند یک نظر سنجی مجدد و دقیق تر در این زمینه باشیم.

نماینده دور هشتم شهرستان های خرم آباد و چگنی در گفتگویی تلفنی با لرستان فردا با اعلام این مطلب در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار ما مبنی بر استراتژی اصولگرایان استان در خصوص ایجاد وحدت و ائتلاف بین دو گزینه شاخص اصولگرایی کوهدشت و رومشکان یعنی آقایان امامی راد و شاهرخی قبادی چیست ؟

2016-01-17_044851

به گزارش «کانون سبحان»نماینده دور هشتم شهرستان های خرم آباد و چگنی در گفتگویی تلفنی با   لرستان فردا با اعلام این مطلب در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار ما مبنی بر استراتژی اصولگرایان استان در خصوص ایجاد وحدت و ائتلاف بین دو گزینه شاخص اصولگرایی کوهدشت و رومشکان یعنی آقایان امامی راد و شاهرخی قبادی چیست ؟ اظهار داشت : خوشبختانه تلاش های ارزشمندی در زمینه وحدت حداکثری بین اصولگرایان در تمامی حوزه های لرستان به ویژه حوزه کوهدشت و رومشکان تا کنون صورت گرفته است و دلسوزان جریان اصولگرایی حرکتی را آغاز کرده اند تحت عنوان « همگرایی اصولگرایان » که هدف از آن ایجاد وحدت بین اصولگرایان در انتخابات پیش رو است .

محمد رضا ملکشاهی راد افزود : در همین راستا با توافق هر دو کاندیدای مطرح اصولگرایی در حوزه کوهدشت و رومشکان قرار بر این شد جمعی متشکل از یک نماینده از طرف آقای شاهرخی قبادی و یک نماینده از طرف امامی راد به همراهی بنده به عنوان ناظر در امر انجام یک نظر سنجی که از قبل با توافق طرفین با یک موسسه نظر سنجی قرارداد بسته شد و مقرر گردید در یک روز خاص نظر سنجی در کوهدشت انجام پذیرد .

 وی در خصوص برخی انتقادات و نارضایتی های موجود در بین اصولگرایان در نحوه انجام نظر سنجی به خبرنگار ما گفت : در این زمینه باید بگویم در ۸ نقطه ای که نظر سنجی صورت گرفت و مورد بازدید بنده به همراه نمایندگانی از آقایان شاهرخی قبادی و امامی راد صورت گرفت آنچه مشاهده شد متاسفانه تجمع هدفمند مردم اطراف نظرسنج ها بود که این امر موجبات اعتراض کاندیداها و حامیان آنان را برانگیخت به گونه ای که سطح اعتماد به چنین نظر سنجی را با وجودی که نتیجه آن هنوز اعلام نشده تا حدود زیادی پایین آورده و مخدوش نموده است و اگر راهکار ائتلاف اصولگرایان کوهدشت مبتنی بر نظر سنجی باشد به نظر می رسد نیازمند یک نظر سنجی مجدد و دقیق تر در این زمینه باشیم.

ملکشاهی راد در پایان ائتلاف اصولگرایان کوهدشت و رومشکان را مطمئن ترین راه پیروزی این جریان دانست و از آقایان شاهرخی قبادی و امامی راد به عنوان دو فرد نخبه و کارآزموده سیاسی که زحمات و سوابق درخشانی در جهت اعتلای جریان اصولگرایی تا کنون کشیده اند دلسوزانه درخواست کرد که با انجام نشست های فشرده با یکدیگر و با درک اهمیت وحدت بین جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان در نهایت و هر چه سریعتر به ائتلاف برسند چرا که هیچ فردی بهتر از خودشان نمی توانند مساله ائتلاف را در منطقه حل کنند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین