چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

اعزام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به اندیشه های آسمانی

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان امروز(۱۱ شهریور) درجمعی از خبرنگاران، گفت: دهمین دوره اندیشه های آسمانی با مخاطب ویژه ترکیبی، از بین فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.   وی با بیان اینکه امسال دهمین دوره طرح اندیشه های آسمانی […]

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

کد خبر:41081 | بازدید: 778
تاریخ انتشار:۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۵۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی الگویی از استکبار ستیزی و حق جویی و عدالت خواهی را در جرگه تاریخ ثبت کرد.

 

در ادامه افزوده شده است: ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور آگاهی ها، ایمان ها، از جان گذشتگی ها و حماسه ی بزرگ ملت غیور ایران اسلامی با الهام از مکتب سرخ عاشورا و با پیروی از رهبر شجاع و مقتدر در مقابل طاغوت و حامیان آن، یعنی استکبار جهانی در سال های گذشته است و هم فریادگر استکبار ستیزی، مشارکت و استمرار حق طلبی در سال های پیش روست.

همچنین در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام رضوان الله تعالی علیه حادثه‌ای بی‌نظیر در تاریخ پر فراز و نشیب ملت شریف، مؤمن و بزرگوار ایران بود و راه ملت را به سوی آزادی، آبادانی و حاکمیت ارزش‌های الهی و انسانی گشود و در منطقه و جهان منشأ آثار فراوان شد.

در ادامه افزوده شده است: انقلاب اسلامی ایران مشتی محکم بر توطئه ها و دسیسه های استکباری و استبدادی بود و  دشمن کینه این تودهنی را به دل گرفت و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در قالب توطئه های مختلف به مقابله با جمهوری اسلامی ایران و ملت هوشیار ایران اسلامی برآمد.

همچنین در این بیانیه آمده است: اینک ۳۷ سال از انقلاب اسلامی ملت ایران گذشته است و در این دوران  با وجود توطئه های دشمنان ملت ایران با هوشیاری و بصیرت کم نظیر خود در برابر مشکلات و توطئه هائی دشمنان از تمامیت ارضی و عزت ملی  صیانت کردند و در راستای نگاهداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی که خود حاصل خون پاک شهداست  حراست کردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت سرافراز ایران اسلامی برای نگاهداشت انقلاب اسلامی فشارهای نظامی، اقتصادی و تبلیغاتی که از سوی دشمنان متجاوز با حمایت قدرتهای استکباری بخصوص امریکا به عمل می آمد را با قامت استوار پشت سر گذاشتند و با اقتدار از سرزمین ایران و عزت و شرف خود دفاع کردند.

همچنین افزوده شده است: پیوند بین ملت و ولایت از عامل های اصلی موفقیت ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان و ناکامی دشمنان و خنثی شدن توطئه های آنان است و به یاری خداوند و در سایه هدایت های عالمانه رهبر معظم موجب برآب شدن توطئه های بدخواهان ملت ایران و انقلاب اسلامی خواهد شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان درپایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف وشهید پرور ایران و به همه آزادگان جهان تبریک میگوییم و از  ملت شریف ایران دعوت می کنیم با حماسه حضور خود در بزرگداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پشتوانه مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همبستگی ملی و عزم خود را برای رسیدن به آرمان‌های والای انقلاب نشان دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین