سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

کفر جهانی همان صهیونیسم بین‌الملل است

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در مراسم دیدار با فرماندهی و کارکنان سپاه ناحیه این شهرستان که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: در دوران هشت‌ساله دفاع مقدس که با هجوم کفر جهانی توأم بود، پیروزی بااقتدار ایران الگویی برای آزادگان جهان به شمار می‌رود. وی افزود: […]

باطن عاشورا توحید و پیام آن مبارزه با ظلم و بی‌عدالتی است

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: باطن عاشورا توحید و پیام آن مبارزه با ظلم، ستم و بی‌عدالتی و اطاعت از امام معصوم (ع) است.

کد خبر:43721 | بازدید: 749
تاریخ انتشار:۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۲۵ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام دکتر خدایی:

منطق آیت الله رئیسی منطق اخلاق و منطق کار و کرامت است./غرب هیچگونه منبع سیاسی ندارد/ تدوین ساعت ها برنامه توسط نیروهای انقلابی

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام دکتر خدایی مسئول ستاد مرکزی آیت الله رئیسی  استان لرستان در جمع حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان کوهدشت گفت: ما سه فاز سیاسی داریم منبع سیاسی،مبنای سیاسی، مساله سیاسی؛ وی افزود: امروز چالش ما در برابر دنیای مقابل این است که در مساله سیاسی با هم چالش داریم، […]


به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام دکتر خدایی مسئول ستاد مرکزی آیت الله رئیسی  استان لرستان در جمع حامیان آیت الله رئیسی در شهرستان کوهدشت گفت: ما سه فاز سیاسی داریم منبع سیاسی،مبنای سیاسی، مساله سیاسی؛

وی افزود: امروز چالش ما در برابر دنیای مقابل این است که در مساله سیاسی با هم چالش داریم، دفاع از مظلوم،احقاق حق،اجرای قوانین الهی از موارد چالش می باشند که این به مبنای سیاسی ما و طرف مقابل برمی گردد.

حجت الاسلام دکتر خدایی ادامه داد: مبنا استقلال می باشد اما برخی بر این باور هستند که مبنا چیز دیگری می باشد.

وی گفت:بایستی در مساله آزادی که خط قرمز و ره آورد تمام انبیا را مسدود می کند،ساده انگاری نکنیم.
*آقای روحانی اگر شهر موشکی نمایان نمی شد و بر روی موشک ها جمله معروف امام (ره) را نمی نوشتند آمریکا دست از تحریم ها بر می داشت؟!/ چرا به خاطر رای آوری این کار رو می کنید؟!/آیت الله رئیسی نماینده تفکر ولایی است.
مسئول ستاد مرکزی  آیت الله رئیسی در لرستان گفت:  درک سیاسی برخی افراد تنزل پیدا کرده است زیرا که مبنای آنان ضعیف است که باعث می شود به مواردی از قبیل نوشتن جمله حضرت امام بر روی موشک ها را اعتراض می کنند.
مسئول ستاد مرکزی آیت لله رئیسی در استان لرستان گفت: آقای رئیس جمهور این مردم رزمنده و شهید پرور کوهدشت از شما سوال دارند آیا واقعا خود شما باور دارید اگر شهر موشکی نمایان نمی شد و بر روی موشک ها جمله معروف امام (ره)  که فرموده است: « اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» ، را نمی نوشتند آمریکا دست از تحریم ها بر می داشت؟!چرا به خاطر رای آوری این اشتباه رو انجام می دهید؟!
*غرب هیچگونه منبع سیاسی ندارد/ نبایدمبنای ما بر اساس غرب باشد.
وی در ادامه ضمن بیان این که مبنای سیاسی به منبع سیاسی برمی گردد اظهار داشت: غرب هیچگونه منبع سیاسی ندارد نباید مبنای ما بر اساس غرب باشد.
دکتر خدایی در ادامه افزود: یکی از نمونه های مخالفت برخی از سازمان ها با ما این است که آن ها می گویند ایران ناقض حقوق بشر است و  یکی از آن حقوق ها حقوق هم جنس بازان است.منبع آنان جز یک امر خود بافته و هوس بارانه نیست.
وی در ادامه تصریح کرد: این مبنای سیاسی را در راهبرد سیاسی خود پیاده کنیم برای ما بد است.برخی می خواهد این راهبرد را پیاده کنند.

حجت الاسلام  خدایی در ادامه گفت:نیرو های انقلاب و پایه کار انقلابی دارای برنامه هستند و ساعت ها برنامه ها را تدوین نموده اند.

وی ضمن بیان این که جامعه ما نیازمند تامل و در کنار هم بودن است  اظهار داشت:آیت الله رئیسی نماینده تفکر ولایی است و ایرادات و نقض های دولت را در بستر اخلاق مطرح می کند.
*آیت الله رئیسی در قسمت های عظیم نظام فعالیت داشته و دارای سابقه درخشانی است.
خدایی تصریح کرد: آقای رئیسی در قسمت های عظیم نظام فعالیت داشته و دارای سابقه درخشانی است.
*منطق آیت الله رئیسی منطق اخلاق  و منطق کار و کرامت است.
وی در پایان تاکید بر حضور پرشور مردم بر سر صندوق های رای  اظهار داشت : شعار آیت الله رئیسی «هرخانه یک ستاد است» ،منطق سید ابراهیم رئیسی منطق اخلاق ،عدل و کار و کرامت است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین