پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

داد رئیس جمهور از مبارزه قوه قضاییه با فساد درآمد/ روحانی: کسی حق ندارد وزیر من را احضار کند!

به گزارش کانون سبحان ، یک روز بعد از اعلام حکم مهدی جهانگیری توسط قوه قضائیه، روحانی به بهانه احضار چند روز پیش آذری جهرمی به دادستانی، به دستگاه قضایی حمله کرد و مدعی شد: کسی نباید وزرای من را احضار کند! روحانی سال گذشته و بعد از محکومیت برادرش به فساد اقتصادی نیز در جریان […]

فرقه شیطانی ((عرفان حلقه)) در درود متلاشی شد فرقه شیطانی ((عرفان حلقه)) در درود متلاشی شد

با دستور دادستان عمومی و انقلاب دورود، اعضا و سرشاخه اصلی فرقه شیطانی «عرفان حلقه» دستگیر شدند در راستای برخورد قاطع دستگاه قضایی دورود با عرفان‌های دروغین و جریان‌های منحرف ۱۰ نفر از اعضای فرقه شیطانی «عرفان حلقه» در دورود دستگیر شدند. پلیس اطلاعات و امنیت عمومی دورود، فعالیت‌های کلاس‌های این جریان منحط در شهرستان […]

کد خبر:44710 | بازدید: 475
تاریخ انتشار:۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
مراد ویسی مطرح نمود؛

کمیته عفاف و حجاب و مسائل فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه پیام نور لرستان تشکیل می شود.

به گزارش «کانون سبحان»؛ مراد ویسی در گفت‌وگو با   ایسنا  ، اظهار کرد : امسال کمیته مسائل فرهنگی – اجتماعی محیط‌های دانشگاهی براساس الگوی طرح تقسیم کار ملی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور لرستان تأسیس می‌شوند . وی اضافه کرد: همچنین در سال جاری شورای امر به […]

به گزارش «کانون سبحان»؛ مراد ویسی در گفت‌وگو با   ایسنا  ، اظهار کرد : امسال کمیته مسائل فرهنگی – اجتماعی محیط‌های دانشگاهی براساس الگوی طرح تقسیم کار ملی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور لرستان تأسیس می‌شوند .

وی اضافه کرد: همچنین در سال جاری شورای امر به معروف و نهی از منکر و کمیته عفاف و حجاب در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فعال و تشکیل می‌شود .

ویسی ادامه داد: در این کمیته تنها موضوع حجاب دیده نشده بلکه در کنار آن بحث عفاف که یک امر درونی به شمار می‌رود، تأکید شده است .

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان خاطرنشان کرد: با تشکیل این کمیته موضوع حجاب از جنبه‌های درونی تقویت و زمینه‌ای فراهم می‌شود تا بدون استفاده از ابزارهای تنبیهی حجاب یک امر درونی شود .

وی یادآور شد: با راه‌اندازی این کمیته سه محور آموزش، آگاه‌سازی، ارشاد، تذکر و برخورد با متخلفان بررسی و برای آنها برنامه‌ریزی می‌شود .

ویسی افزود: آگاهی‌بخشی اولویت فعالیت‌های کمیته عفاف و حجاب در دانشگاه پیام نور لرستان است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.