شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

دولت در بازگشایی مدارس تعجیل کرد/ سلامت مردم به مخاطره بیفتد مجلس ورود خواهد کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید صبوری می کرد تا نتیجه مسافرت‌های شهریور‌ماه مشخص شود نه اینکه بلافاصله بعد از بازگشت از سفرها مدارس باز می شد تا دست به دست شدن ویروس بین دانش آموزان و انتقال آن به خانواده ها میسر شود.

لرستان با وجود داشتن ۱۱ درصد از آب‌های کشور، تشنه است

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان گفت: لرستان با وجود دارا بودن ۱۱ درصد از آب‌های کشور، تشنه است زیرا فقط کمتر از یک درصد از این نعمت خدادادی در استان لرستان استفاده می‌شود.

کد خبر:45651 | بازدید: 2648
تاریخ انتشار:۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۳۹ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

انتصاب استاد حسن نوریان به عنوان اولین سرپرست هیئت جودو کوهدشت

به گزارش «کانون سبحان»، طی حکمی از سوی نعمت رشیدیان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت، حسن نوریان به عنوان اولین سرپرست هیئت جودو شهرستان کوهدشت منصوب شد. نوریان از ورزشکاران با سابقه و خوشنام ورزش‌های رزمی است که سالیان سال در کوهدشت در دوران ورزشی و مربیگری فعالیت‌های ارزنده‌ای داشته است. وی دارای […]

به گزارش «کانون سبحان»، طی حکمی از سوی نعمت رشیدیان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت، حسن نوریان به عنوان اولین سرپرست هیئت جودو شهرستان کوهدشت منصوب شد.

نوریان از ورزشکاران با سابقه و خوشنام ورزش‌های رزمی است که سالیان سال در کوهدشت در دوران ورزشی و مربیگری فعالیت‌های ارزنده‌ای داشته است.

وی دارای دان۴ ووشو و مربی سطح ۲ فدراسیون ووشو، دان ۵ کیک بوکسینگ و مربی سطح ۲ فدارسیون بوکس و مربی سطح ۱ فول کونگ فو و دارای دان ۲ کاراته نیز می باشند که این نشانگر پتاینسل قوی ورزشی ایشان است.

شایان ذکر است استاد نوریان قریب به ۱۹سال، مشغول مربیگری در رشته های ذکرشده بوده و شاگردان زیادی چه در سطح تیم‌های ملی و چه در سطح قهرمانی کشوری پرورش داده است.

این استاد ورزشی در گفتگو با #کانون_سبحان_ گفت: موفقیت خود رامدیون رهنمود اساتیدی همچون ؛مسول تربیت بدنی شهرستان آقای حاج نعمت رشیدیان،اسطوره اخلاق وادب استاد ارجمند:هانی رشیدیان ،درکاراته کیوکشین استاد پرآوازه پیشکسوت ایران وآسیا،قنبرنظری،استاد بوکس پیشکسوت پدربوکس ایران حاج کریم خاوری ،شهرام غلامی مربی پیشکسوت ارجمندبوکس شهرستان کوهدشت، وبخصوص استاد فرزانه ودوست داشتنی ،عزیزالله شاهیوند،هستم.

 

مسئول هیئت جودو کوهدشت در ادامه اظهار داشت: روش و منشِ انسان سازی ورزشی را زیرنظراین اساتید محترم که افتخار اینجانب بوده اند توفیق شاگردی داشته ام و هنوز نیاز اصلاح وخودسازی ومراحل بالاتر باتکیه برخداوند و اساتیدهای بزرگ دارم.

استادنوریان در ادامه افزود:همه انسانها تازمان مرگ مشغول شاگردی هستیم .

شایان ذکر است استاد حسن نوریان به مدت ۵ سال نیز در قسمت پاسخگویی به سولات رزمی در سایت خبری کانون سبحان، پاسخ گوی بسیاری از سوالات رزمی کاربران ایرانی چه در ایران و چه در خارج از کشور می باشند. کانون سبحان برای ایشان آرزوی بهترین ها را دارد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.